2020

2020 aasta võistlustulemused

NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee

18.11.2020
11.11.2020
31.10.2020
Estohammer 2020Pärnu, Niidupark
24.10.2020
11.10.2020
03.10.2020
03.10.2020
VII Mulgi SügispommViljandi, Paala heiteväljak
30.09.2020
Sparta sügiskrossTallinn, Järve mets
29.09.2020
29.09.2020
Lääne-Virumaa murdmaajooksu MVRakvere, Palermo terviserada
26.09.2020
22.09.2020
22.09.2020
22. Hubi jooksTallinn, Sütiste mets
22.09.2020
20.09.2020
Tõrva valla MV heidetesTõrva, Pokardi staadion
20.09.2020
Tallinna SV heidetes, IV etappTallinn, TTÜ staadion
20.09.2020
19.-20.09.2020
TV 10 OS 49. hooaja finaalTartu, Tamme staadion
19.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
Noorte heitjate seeriavõistlus, V etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
13.09.2020
13.09.2020
12.-13.09.2020
10.09.2020
Tartu kettaheitevõistlusTartu, TÜ staadion
10.09.2020
10.-11.09.2020
09.-10.09.2020
09.09.2020
09.-10.09.2020
06.09.2020
02.09.2020
Noorte heitjate seeriavõistlus, IV etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
01.09.2020
30.08.2020
29.08.2020
29.08.2020
Fred Kudu lastevõistlusTartu, Tamme staadion
25.08.2020
22.08.2020
22.08.2020
SK Viraaž heited, IV etappTõrva, Pokardi staadion
18.08.2020
Heitjate Seeriavõistlus, IV etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
17.-18.08.2020
15.-16.08.2020
12.-13.08.2020
Eesti noorte mitmevõistluse MVTartu, Tamme staadion
08.-09.08.2020
Eesti MeistrivõistlusedTallinn, Kadriorg
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
02.08.2020
01.-02.08.2020
28.07.2020
II Olavi Karikose mälestusvõistlusTallinn, Kalevi staadion
25.07.2020
25.07.2020
24.07.2020
23.-24.07.2020
21.-22.07.2020
19.07.2020
19.07.2020
Eesti MV 10000m jooksusTallinn, Kadriorg
18.07.2020
SK Viraaž heitedTõrva, Pokardi staadion
14.-15.07.2020
11.07.2020
11.07.2020
10.07.2020
Audentese vasaravõistlusTallinn, TTÜ staadion
10.07.2020
10.-12.07.2020
09.07.2020
07.-08.07.2020
07.-08.07.2020
04.07.2020
Sprindi mitmevõistlusTartu, Tamme staadion
04.07.2020
Pärnumaa MVPärnu, Rannastaadion
04.07.2020
02.-03.07.2020
Tallinna noorte MVTallinn, Kadrioru staadion
01.-02.07.2020
29.06.2020
29.-30.06.2020
Viljandimaa täiskasvanute ja noorte MVViljandi, Linnastaadion ja Paala heiteväljak
29.06.2020
29.-30.06.2020
27.06.2020
SK Viraaž heitedTõrva, Pokardi staadion
25.-26.06.2020
22.06.2020
20.06.2020
20.06.2020
18.-19.06.2020
16.-17.06.2020
Tartu linna MV U18 ja U20Tartu, Tamme staadion
16.-17.06.2020
15.06.2020
13.06.2020
SK Viraazi heitedTõrva, Pokardi staadion
12.06.2020
11.06.2020
11.-12.06.2020
10.06.2020
Tartu MV teivashüppesTartu, Tamme staadion
10.-11.06.2020
TV 10 OS Tallinna finaalTallinn, Kadrioru staadion
10.-11.06.2020
Uno Palu mitmevõistlusTallinn, Kadrioru staadion
09.06.2020
08.-09.06.2020
07.06.2020
Saare Maakonna Maastikujooksu MVKuressaare tervisepark
06.06.2020
04.06.2020
04.06.2020
Noorte heitjate seeriavõistlus, III etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
31.05.2020
Heitjate seeriavõistlus, I etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
30.05.2020
SK Viraaž heited, III etappTõrva, Pokardi staadion
29.05.2020
28.05.2020
21. Hubi jooksTallinn, Sütiste park
28.-29.05.2020
26.05.2020
Noorte heitjate SV, II etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
23.05.2020
SK Viraaž heitedTõrva, Pokardi staadion
23.05.2020
23.05.2020
19.05.2020
Noorte heitjate SV, I etappTallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
18.05.2020
12.03.2020
08.03.2020
07.03.2020
27.02.2020
24.02.2020
22.-23.02.2020
Eesti talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
20.02.2020
19.02.2020
15.-16.02.2020
Eesti U23, U20 ja U18 talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
09.02.2020
08.-09.02.2020
Rahvusvaheline mitmevõistlusTallinn, Lasnamäe KJH
08.-09.02.2020
Eesti talvised mitmevõistluse MVTallinn, Lasnamäe KJH
07.02.2020
Tallinna noorte teivashüppe MVTallinn, Lasnamäe KJH
07.02.2020
06.-07.02.2020
05.02.2020
Järvamaa MVSärevere
28.01.2020
26.01.2020
Eesti talvised KVTallinn, Lasnamäe KJH
25.01.2020
TV 10 OS II etappTallinn, Lasnamäe KJH
24.01.2020
23.01.2020
22.01.2020
22.01.2020
Harjumaa noorte MVTallinn, Lasnamäe KJH
21.-22.01.2020
17.01.2020
16.01.2020
15.01.2020
TV 10 OS Harjumaa II etappTallinn, Lasnamäe KJH
15.01.2020
TV 10 OS Tallinna II etappTallinn, Lasnamäe KJH
14.-15.01.2020
12.01.2020
11.01.2020
Harjumaa MVTallinn, Lasnamäe KJH
09.-10.01.2020
Tallinna U14, U16, U18 ja U20 MVTallinn, Lasnamäe KJH
08.01.2020
03.01.2020
Noorte GPRakvere
02.01.2020
Teivashüppe GP Tallinna etappTallinn, Lasnamäe KJH