Võistluskalender

Veebruar 2024

veebr
25
2024
Tartu KEVEK katsevõistlused
25.02.2024 (14:00)
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kategooria: Muu
veebr
25
2024
Rakvere Talvejooks II etapp
25.02.2024 (12:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu

Märts 2024

märts
01
2024
Sise-maailmameistrivõistlused 2024
01.03.2024 - 03.03.2024
Glasgow
Kategooria: OW (OM,MM)
märts
01
2024
Tallinn World Record Challenge 2024 rahvusvaheline kettaheitevõistlus
01.03.2024
Sõle Spordikeskus
Kategooria: Muu
märts
02
2024
Balti U20 talvised võistkondlikud meistrivõistlused 2024
02.03.2024
Võru Spordihall
Kategooria: F
märts
03
2024
Eesti talvised vasaraheite karikavõistlused 2024
03.03.2024
Niidupargi staadion
Kategooria: F
märts
03
2024
Eesti veteranide sisemeistrivõistlused 2024
03.03.2024 (11:45)
Tallinna Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
05
2024
Viljandimaa kergejõustiku MV (U10, U12)
05.03.2024
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
märts
06
2024
Audentese SK lahtised võistlused kuulitõukes
06.03.2024
Audentese Spordiklubi
Kategooria: Muu
märts
07
2024
Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 vanuseklassi talvine mitmevõistlus
07.03.2024 (15:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
märts
08
2024
EKR 5 erialane tasemekoolitus
08.03.2024 - 10.03.2024
Tallinna Kergejõustikuhall
Kategooria: Koolitus
märts
08
2024
Üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus 2024
08.03.2024
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
märts
09
2024
Euroopa talvised heitealade KV 2024
09.03.2024 - 10.03.2024
Leiria
Kategooria: C
märts
09
2024
Balti U18 ja U20 talvised mitmevõistluse võistkondlikud MV 2024
09.03.2024 - 10.03.2024
Valmieras Olimpiskais centrs
Kategooria: F
märts
10
2024
Tartu KEVEK katsevõistlused
10.03.2024 (14:00)
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kategooria: Muu
märts
11
2024
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti III etapp
11.03.2024 (14:00)
Jõgeva Spordihoone
Kategooria: Muu
märts
12
2024
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
12.03.2024
Viljandi Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
märts
14
2024
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
14.03.2024
Ujula 4
Kategooria: Muu
märts
14
2024
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (indoor)
14.03.2024 (16:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
15
2024
EKR 4 erialane tasemekoolitus I osa
15.03.2024 - 17.03.2024
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: Koolitus
märts
16
2024
Euroopa veteranide sisemeistrivõistlused kergejõustikus 2024
16.03.2024 - 23.03.2024
Toruń
Kategooria: Muu
märts
17
2024
Nõmme SK laste meistrivõistlused
17.03.2024 (11:00)
Tallinna Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
19
2024
Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku võistlused
19.03.2024 (10:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
19
2024
TV 10 Lääne-Viru III etapp
19.03.2024 (15:30)
Kastani puiestee
Kategooria: Muu
märts
19
2024
Tartu linna MV mitmevõistluses U14-täiskasvanud vanuseklassile
19.03.2024 - 20.03.2024 (16:00)
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
märts
23
2024
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja III etapp
23.03.2024
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: Muu
märts
23
2024
Pööripäevajooks Jooks kevadesse
23.03.2024 (12:00)
Loode tammik
Kategooria: Muu
märts
24
2024
Rakvere Talvejooks III etapp
24.03.2024 (12:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
märts
30
2024
Maailmameistrivõistlused murdmaajooksus 2024
30.03.2024
Medulin
Kategooria: Muu

Aprill 2024

apr
05
2024
Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus
05.04.2024 (15:00)
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
apr
06
2024
EKR 4 erialane tasemekoolitus II osa
06.04.2024 - 07.04.2024
Tallinn
Kategooria: Koolitus
apr
13
2024
Viljandimaa MV maanteejooksus
13.04.2024
Karksi-Nuia staadion
Kategooria: Muu
apr
17
2024
Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING
17.04.2024 (21:00)
Kohila keskväljak
Kategooria: Muu
apr
24
2024
60. Vallimäe Karikajooks
24.04.2024 (00:00)
Rakvere Vallimägi
Kategooria: Muu
apr
27
2024
Eesti käimise karikavõistlused 2024
27.04.2024
Sillamäe terviserada
Kategooria: Muu
apr
30
2024
Lääne-Viru noorte U11-U14 murdmaajooksu MV
30.04.2024 (12:00)
Rakvere tammiku matkarada
Kategooria: Muu

Mai 2024

mai
04
2024
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused 2024
04.05.2024
Järvakandi TERVISERADA
Kategooria: B
mai
08
2024
VAK Staieri seeriajooks, I etapp 1500 m
08.05.2024 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
08
2024
VAK Staieri seeriajooks, I etapp, 1500m
08.05.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
08
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU I etapp
08.05.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
09
2024
Lääne-Virumaa kergejõustikuhooaja avavõistlus
09.05.2024 (00:00)
Kastani pst 12
Kategooria: F
mai
10
2024
Pärnu Sprindiõhtu
10.05.2024 (17:00)
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
mai
10
2024
Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni koolinoorte krossijooksu MM
10.05.2024 - 14.05.2024
Nairobi
Kategooria: Muu
mai
11
2024
Sauga Kevadjooks 2024
11.05.2024
Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja
Kategooria: Muu
mai
14
2024
Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus
14.05.2024 (14:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
mai
14
2024
Harjumaa 2024 a koolidevahelised võistlused murdmaateatejooksudes
14.05.2024 (11:00)
Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakud
Kategooria: Muu
mai
15
2024
Noorte heitjate seeriavõitlus Rakvere etapp
15.05.2024 (15:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: F
mai
15
2024
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
15.05.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
15
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU II etapp
15.05.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
16
2024
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
16.05.2024
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
18
2024
LHV Maijooks
18.05.2024
Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
19
2024
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2023
19.05.2024
Tamme staadion
Kategooria: F
mai
20
2024
Käimise võstkondlikud maailmameistrivõistlused
20.05.2024 - 21.05.2024
Antalya
Kategooria: A
mai
21
2024
TV 10 Lääne-Virumaa IV etapp
21.05.2024 (15:00)
Väike-Maarja staadion
Kategooria: Muu
mai
21
2024
Heitjate seeriavõistlus
21.05.2024
Tondi 90
Kategooria: F
mai
21
2024
Noorte Heitjate seeriavõistlus
21.05.2024
Audentese Spordiklubi
Kategooria: F
mai
23
2024
JÕHVI 2024 – Heino Lipu mälestusvõistlused
23.05.2024
Heino Lipu staadion
Kategooria: C
mai
25
2024
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja IV etapp
25.05.2024
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
26
2024
Eesti karikavõistlused 2024
26.05.2024 (12:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
mai
26
2024
VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele
26.05.2024 (11:30)
Toila
Kategooria: Muu
mai
28
2024
Lääne-Virumaa noorte U14 -U20 MV
28.05.2024 - 29.05.2024 (15:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: F
mai
28
2024
Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu
28.05.2024
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: C
mai
29
2024
VAK Staieri tõkkejooksupäev
29.05.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
29
2024
Noorte Heitjate seeriavõistlus
29.05.2024
Audentese Spordiklubi
Kategooria: F
mai
30
2024
67.Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused
30.05.2024 - 31.05.2024 (15:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
31
2024
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, I etapp
31.05.2024 (15:00)
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
mai
31
2024
Euroopa maastikujooksu meistrivõistlused
31.05.2024 - 02.06.2024
Annecy
Kategooria: F
mai
31
2024
Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus
31.05.2024 (13:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
mai
31
2024
Narva Linna Jooks
31.05.2024 - 01.06.2024
Joaoru Puhkeala, Narva
Kategooria: Muu

Juuni 2024

juuni
01
2024
Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses(U16, U18, U20) 2024
01.06.2024 - 02.06.2024
Kaunas
Kategooria: F
juuni
01
2024
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp
01.06.2024 - 02.06.2024
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
04
2024
Lääne- Virumaa kergejõustiku MV (täiskasvanud ja veteranid)
04.06.2024 - 05.06.2024 (00:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: F
juuni
04
2024
TV 10 Lääne- Viru mitmevõistlus
04.06.2024 - 05.06.2024 (12:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
juuni
04
2024
TV 10 OS Viljandimaa finaal
04.06.2024 - 05.06.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
07
2024
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, II etapp
07.06.2024 (15:00)
Karksi-Nuia staadion
Kategooria: Muu
juuni
07
2024
Euroopa meistrivõistluses 2024
07.06.2024 - 12.06.2024
Rooma
Kategooria: OW (OM,MM)
juuni
09
2024
Eesti noorte karikavõistlused 2024
09.06.2024
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
juuni
11
2024
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused
11.06.2024 - 12.06.2024 (14:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuni
12
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU III etapp
12.06.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
13
2024
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja Finaal etapp
13.06.2024 - 14.06.2024
Heino Lipu staadion
Kategooria: Muu
juuni
15
2024
Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala 2024
15.06.2024
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
Kategooria: D
juuni
17
2024
Viljandimaa MV (U18, U20,T)
17.06.2024 - 18.06.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
18
2024
Rakvere linna kergejõustiku MV ja mitmevõistluse KV
18.06.2024 - 19.06.2024 (13:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: E
juuni
19
2024
VAK Staieri seeriajooks, II etapp , takistusjooksud
19.06.2024 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
20
2024
Rahvusvaheline kergejõustikuõhtu TALLINN 2024
20.06.2024
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: C
juuni
22
2024
170. Pööripäevajooks Jooks suvesse
22.06.2024
Loode tammik
Kategooria: Muu
juuni
22
2024
30. Bauhaus Juniors Gala
22.06.2024 - 23.06.2024
Mannheim
Kategooria: D
juuni
26
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp
26.06.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
29
2024
Eesti meistrivõistlused 2024
29.06.2024 - 30.06.2024
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: B

Juuli 2024

juuli
03
2024
Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2024
03.07.2024 - 04.07.2024 (12:00)
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
03
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU V etapp
03.07.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuli
06
2024
Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024
06.07.2024 - 07.07.2024
Karksi-Nuia
Kategooria: Muu
juuli
06
2024
Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2024
06.07.2024 - 07.07.2024
Valmiera
Kategooria: F
juuli
08
2024
Eesti meistrivõistlused(U14, U16) 2024
08.07.2024 - 09.07.2024 (12:00)
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
11
2024
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2024
11.07.2024
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
13
2024
VAK Staieri 10-võistlus
13.07.2024 - 14.07.2024 (10:00)
Karksi-Nuia staadion
Kategooria: Muu
juuli
13
2024
Noorte Heitjate seeriavõistlus
13.07.2024
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
juuli
17
2024
VAK Staieri seeriajooks, III etapp, 5000 m, Viljandi MV
17.07.2024 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
juuli
17
2024
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2024
17.07.2024
Šiauliai
Kategooria: F
juuli
17
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp
17.07.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
18
2024
Euroopa U18 meistrivõistlused 2024
18.07.2024 - 21.07.2024
Banská Bystrica
Kategooria: E
juuli
21
2024
Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega
21.07.2024
Kadriorg
Kategooria: Muu
juuli
22
2024
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2024
22.07.2024
Valmiera
Kategooria: F
juuli
26
2024
Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2024
26.07.2024 - 27.07.2024
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
juuli
27
2024
Baltimaade veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Valmiera
Kategooria: Muu
juuli
27
2024
10000m Eesti meistrivõistlused 2024
27.07.2024
Rakvere linnastaadion
Kategooria: B

August 2024

aug
01
2024
Olümpiamängud 2024
01.08.2024 - 11.08.2024
Pariis
Kategooria: OW (OM,MM)
aug
03
2024
Skechers Suvejooks 2024
03.08.2024
Ihaste tee 7
Kategooria: Muu
aug
07
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
07.08.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
aug
13
2024
Maailma veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024
13.08.2024 - 25.08.2024
Göteborg
Kategooria: Muu
aug
14
2024
VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, 800
14.08.2024 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
17
2024
Heitjate seeriavõistlus
17.08.2024
Tondi 90
Kategooria: F
aug
21
2024
VAK Staieri seeriajooks, V etapp 10 000 m, Viljandi MV
21.08.2024 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
24
2024
Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev
24.08.2024 (12:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
aug
27
2024
U20 Maailmameistrivõistlused 2024
27.08.2024 - 31.08.2024
Lima
Kategooria: C
aug
28
2024
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp
28.08.2024 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
aug
31
2024
Heitjate seeriavõistlus
31.08.2024
Kohila Spordikeskuse staadion
Kategooria: F

September 2024

sept
01
2024
Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus 2024
01.09.2024 (09:00)
Pärnu
Kategooria: D
sept
04
2024
Noorte Heitjate seeriavõistlus
04.09.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
06
2024
Nike Noortejooks
06.09.2024
Vabaduse väljak
Kategooria: Muu
sept
07
2024
Vennad Ehituse kümnevõistlus
07.09.2024 (10:00)
Kääriku Spordikeskuse staadion
Kategooria: Muu
sept
07
2024
Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km
07.09.2024
Vabaduse väljak
Kategooria: C
sept
07
2024
Tallinna Sügisjooks 10 km
07.09.2024
Vabaduse väljak
Kategooria: Muu
sept
08
2024
Eesti meistrivõistlused maratonis 2024
08.09.2024
Tallinn
Kategooria: B
sept
08
2024
Tallinna Maraton – 42,2 km
08.09.2024
Vabaduse väljak
Kategooria: B
sept
09
2024
Sprindipäev
09.09.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
10
2024
Lääne- Virumaa noorte KV
10.09.2024 (16:30)
Kastani puiestee 12
Kategooria: F
sept
11
2024
Noorte heitjate seeriavõistlus
11.09.2024
Kohila Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
12
2024
Lään-Virumaa algklasside kergejõustiku võistlused (suured koolid)
12.09.2024 (14:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
sept
12
2024
Viljandimaa MV (U16,U14,U12)
12.09.2024 - 13.09.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
14
2024
Turba spordipäev
14.09.2024
Turba Kooli staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
sept
15
2024
Rakvere 41. Rahvajooks
15.09.2024 (12:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
sept
18
2024
Viljandimaa mitmevõistluse MV
18.09.2024 - 19.09.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
21
2024
171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse
21.09.2024
Loode tammik
Kategooria: Muu
sept
26
2024
Lään-Virumaa murdmaajooksu MV
26.09.2024 (00:00)
Palermo
Kategooria: Muu
sept
27
2024
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp
27.09.2024 (15:00)
Tarvastu Gümnaasiumi staadion
Kategooria: Muu

Oktoober 2024

okt
04
2024
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp
04.10.2024 (15:00)
Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljak
Kategooria: Muu
okt
05
2024
Eesti meistrivõistlused poolmaratonis 2024
05.10.2024 (09:00)
Tartu
Kategooria: B
okt
12
2024
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024
12.10.2024
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: Muu
okt
26
2024
Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2024
26.10.2024
Leedu
Kategooria: Muu

November 2024

nov
07
2024
Rakvere Spordikooli lastevõistlus
07.11.2024 (15:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu

Detsember 2024

dets
07
2024
TV 10 Olümpiastarti 54. hooaja I etapp
07.12.2024
Võru Spordikeskus
Kategooria: Muu
dets
08
2024
SPAR Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlused 2024
08.12.2024
Antalya
Kategooria: GL

Märts 2025

märts
06
2025
Euroopa sisemeistrivõistlused 2025
06.03.2025 - 09.03.2025
Holland, Apeldoorn, Apeldoorn
Kategooria: A
märts
21
2025
Sise-maailmameistrivõistlused
21.03.2025 - 23.03.2025
Nanjing
Kategooria: OW (OM,MM)

Juuli 2025

juuli
17
2025
Euroopa U23 meistrivõistlused 2025
17.07.2025 - 20.07.2025
Bergen
Kategooria: C

September 2025

sept
13
2025
Maailmameistrivõistlused 2025
13.09.2025 - 21.09.2025
Tōkyō prefektuur
Kategooria: OW (OM,MM)

Detsember 2025

dets
14
2025
SPAR Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlused 2025
14.12.2025
Lagoa
Kategooria: GL

Märts 2026

märts
20
2026
Sise-maailmameistrivõistlused
20.03.2026 - 22.03.2026
Torun
Kategooria: OW (OM,MM)