Võistluskalender

Mai 2020

mai
29
2020
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp
29.05.2020
Asukoht: Tartu Ülikooli Staadion
Kategooria: F
mai
29
2020
Viljandi heidete võistlus
29.05.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
mai
29
2020
Pärnu Spordikooli võistlused odaviskes
29.05.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
mai
30
2020
SK Viraaži heited
30.05.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
mai
30
2020
III Kaitseliidu MV kergejõustikus – edasi lükatud
30.05.2020
Asukoht: Türi linna staadion
Kategooria: F
mai
31
2020
Tallink Maijooksu virtuaaljooks
31.05.2020
Asukoht: Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
31
2020
Filter Temposari Kose-Ristil – I etapp
31.05.2020
Asukoht: Kose-Risti, Tallinn-Tartu mnt
Kategooria: Muu
mai
31
2020
Heitjate seeriavõistluse I etapp – NB Ajakava muudetud
31.05.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F

Juuni 2020

juuni
01
2020
Valga – Valka Kergejõustiku mitmevõistluse seeriavõistlus 2020 I etapp
01.06.2020
Asukoht: Valga Keskstaadion
Kategooria: F
juuni
01
2020
Viljandi kevadine avavõistlus
01.06.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
03
2020
Viljandimaa TV 10 OS finaal
03.06.2020 - 04.06.2020 (11:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
03
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU II etapp
03.06.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
03
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 III etapp
03.06.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
juuni
04
2020
Gustav Sule mälestusvõistlus- EI TOIMU
04.06.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
04
2020
Järvamaa TV 10 olümpiastarti mitmevõistlus II päev
04.06.2020
Asukoht: Türi linna staadion
Kategooria: F
juuni
04
2020
TÕRVA 2020 KERGEJÕUSTIKUSERIAAL LASTELE III ETAPP
04.06.2020
Asukoht: Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak
Kategooria: F
juuni
04
2020
HEA LOOTUSE MÄNGUD I etapp–KOSE
04.06.2020
Asukoht: Kose
Kategooria: F
juuni
04
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp – uus kuupäev
04.06.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
juuni
06
2020
10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
06.06.2020
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F
juuni
06
2020
Euroopa 10000m karikavõistlused – EI TOIMU
06.06.2020
Asukoht: London
Kategooria: C
juuni
07
2020
JK Sarma seeriajooks
07.06.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: F
juuni
07
2020
Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus
07.06.2020
Asukoht: Kuressaare Tervisepark
Kategooria: F
juuni
07
2020
Filter Temposari Arukülas – II etapp
07.06.2020
Asukoht: Aruküla
Kategooria: Muu
juuni
09
2020
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
09.06.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
10
2020
Tallinna TV10 finaal ja Uno Palu noorte mitmevõistluse KV
10.06.2020 - 11.06.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuni
10
2020
VAK Staieri seeriajooksu I etapp
10.06.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
10
2020
Valga – Valka Kergejõustiku mitmevõistluse seeriavõistlus 2020 II etapp
10.06.2020
Asukoht: Valga Keskstaadion
Kategooria: F
juuni
10
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 IV etapp
10.06.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
juuni
11
2020
LÄÄNE-VIRUMAA KERGEJÕUSTIKUHOOAJA AVAVÕISTLUS
11.06.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuni
12
2020
IX Tantsumäe Mägede Jooks – Virtuaaljooks
12.06.2020
Asukoht: Tõrva Tantsumäel
Kategooria: Muu
juuni
12
2020
HEA LOOTUSE MÄNGUD II etapp– KARKSI-NUIA
12.06.2020
Asukoht: Karksi-Nuia
Kategooria: F
juuni
13
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU III etapp
13.06.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
13
2020
Heino Lipu mälestusvõistlused
13.06.2020
Asukoht: Maidla
Kategooria: F
juuni
14
2020
Filter Temposari Kiilis – III etapp
14.06.2020
Asukoht: Kiili
Kategooria: Muu
juuni
15
2020
TV10 olümpiastarti Valga maakonna III ja 4. etapp
15.06.2020
Asukoht: Valga Keskstaadion
Kategooria: F
juuni
15
2020
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
15.06.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
16
2020
43. Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve
16.06.2020 - 23.06.2020
Asukoht: Karksi-Nuia paisjärv
Kategooria: Muu
juuni
16
2020
LÄÄNE – VIRUMAA NOORTE KERGEJÕUSTIKU MV
16.06.2020 - 17.06.2020 (14:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuni
17
2020
Viljandimaa lahtised murdmaajooksu meistrivõistlused
17.06.2020
Asukoht: Viiratsi
Kategooria: F
juuni
17
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 V etapp
17.06.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
juuni
18
2020
HEA LOOTUSE MÄNGUD III etapp–KUUSALU
18.06.2020
Asukoht: Kuusalu
Kategooria: F
juuni
20
2020
Heitjate seeriavõistluse II etapp
20.06.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuni
21
2020
Filter Temposari Jüris – IV etapp
21.06.2020
Asukoht: Jüri
Kategooria: Muu
juuni
22
2020
JK Sarma seeriajooks
22.06.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: F
juuni
25
2020
Lääne-Virumaa meistrivõistlused
25.06.2020 - 26.06.2020 (17:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuni
26
2020
Kiir- ja tõkkejooksu ning hüppajate alarühma hooaja eelne kogunemine
26.06.2020 - 28.06.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: Koolitus
juuni
28
2020
Filter Temposarja finaaletapp Viimsis
28.06.2020
Asukoht: Viimsi
Kategooria: Muu
juuni
29
2020
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
29.06.2020 - 30.06.2020 (11:00)
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
30
2020
HEA LOOTUSE MÄNGUD IV etapp–VALGA
30.06.2020
Asukoht: Valga
Kategooria: F

Juuli 2020

juuli
01
2020
VAK Staieri seeriajooksu II etapp-takistusjooksud
01.07.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuli
01
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VI etapp
01.07.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
juuli
02
2020
Tallinna noorte meistrivõistlused
02.07.2020 - 03.07.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuli
04
2020
Sprindi mitmevõistlus
04.07.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuli
06
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp
06.07.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
07
2020
Rakvere linna lahtised MV
07.07.2020 - 08.07.2020 (13:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
07
2020
Rakvere mitmevõistluse karikavõistlus
07.07.2020 - 08.07.2020 (13:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
07
2020
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Rakvere etapp
07.07.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
07
2020
U20 Maailmameistrivõistlused – EDASI LÜKATUD
07.07.2020 - 12.07.2020
Asukoht: Nairobi
Kategooria: F
juuli
08
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VII etapp
08.07.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
juuli
09
2020
TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
09.07.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuli
10
2020
Leksi prix
10.07.2020 - 12.07.2020
Asukoht: Peraaru, Viljandimaa
Kategooria: Muu
juuli
11
2020
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes
11.07.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
juuli
13
2020
VAK Staieri 10-võistlus
13.07.2020 - 14.07.2020
Asukoht: Karksi-Nuia
Kategooria: F
juuli
14
2020
7. Ida-Virumaa staadionimaraton
14.07.2020 - 15.07.2020 (16:30)
Asukoht: Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus
Kategooria: F
juuli
15
2020
XXX Jüri Lossmanni mälestusjooks 2020
15.07.2020
Asukoht: Võistluskeskus asub Viljandi veetorni juures
Kategooria: Muu
juuli
15
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU V etapp
15.07.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
16
2020
Euroopa U18 MV – EI TOIMU
16.07.2020 - 19.07.2020
Asukoht: Rieti
Kategooria: F
juuli
18
2020
Heitjate seeriavõistluse III etapp
18.07.2020
Asukoht: Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljak
Kategooria: F
juuli
19
2020
Eesti MV 10 000 m jooksus
19.07.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuli
19
2020
Eesti U20 ja täiskasvanute karikavõistlused
19.07.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuli
21
2020
Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele
21.07.2020 - 22.07.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
22
2020
VAK Staieri seeriajooksu III etapp-1000 m MV
22.07.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuli
23
2020
Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele
23.07.2020 - 24.07.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
24
2020
Olümpiamängud – EDASI LÜKATUD 23.07-08.08.2021
24.07.2020 - 08.08.2020
Asukoht: Tokyo
Kategooria: OW (OM,MM)
juuli
28
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16)
28.07.2020
Asukoht: Ogre(LAT)
Kategooria: F
juuli
29
2020
VAK Staieri seeriajooksu IV etapp ,maakonna MV 5000 m
29.07.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F

August 2020

aug
01
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18 ja U20)
01.08.2020 - 02.08.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
aug
01
2020
Aleksander Kreegi 7. mälestusvõistlus
01.08.2020
Asukoht: Lihula Gümnaasiumi staadion ja jõulinnak
Kategooria: F
aug
08
2020
Skechers Suvejooks
08.08.2020
Asukoht: A. le Coq Spordihoone, Tartu
Kategooria: Muu
aug
08
2020
Peetri Jooks 2020
08.08.2020
Asukoht: Rae vald, Peetri alevik
Kategooria: Muu
aug
08
2020
Eesti meistrivõistlused
08.08.2020 - 09.08.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: B
aug
11
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp
11.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
12
2020
Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20, U23)
12.08.2020 - 13.08.2020 (12:00)
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
aug
14
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (T) ja Presidendi karikas
14.08.2020 - 15.08.2020
Asukoht: Ogre
Kategooria: E
aug
19
2020
VAK Staieri seeriajooksu V etapp -Maakonna MV 10000 m
19.08.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
19
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
19.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp
19.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VIII etapp
19.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
22
2020
SK Viraaži heited
22.08.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
aug
22
2020
Pärnu Rannastaadioni kergejõustikuõhtu
22.08.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
aug
25
2020
Euroopa meistrivõistlused – JÄÄB ÄRA
25.08.2020 - 30.08.2020
Asukoht: Pariis, Prantsusmaa
Kategooria: OW (OM,MM)
aug
26
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 IX etapp
26.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
29
2020
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10
29.08.2020
Asukoht: Kihnu saar
aug
29
2020
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
29.08.2020
Asukoht: Audentese staadion ja TalTechi staadion
Kategooria: F
aug
30
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja III etapp
30.08.2020
Asukoht: Võru Spordikeskus
Kategooria: F

September 2020

sept
02
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
02.09.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
04
2020
37. Tõrva Kolme Järve Jooks
04.09.2020
Asukoht: Võistluskeskus asub Tõrva vallavalitsuse juures, Kevade tn 1, Tõrva linn
Kategooria: F
sept
04
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses
04.09.2020 - 05.09.2020 (13:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
sept
05
2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
05.09.2020 - 06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
05
2020
Balti noorte võistkondlikud käimise meistrivõistlused
05.09.2020
Asukoht: Birštonas, Leedu
Kategooria: F
sept
05
2020
SK Viraaži heited
05.09.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
sept
05
2020
40. Leksi viievõistlus Rein Auna mälestuseks
05.09.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
sept
05
2020
Heitjate seeriavõistluse V etapp
05.09.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
sept
06
2020
Eesti meistrivõistlused 10 km maanteejooksus
06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
06
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja IV etapp
06.09.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
sept
11
2020
Tallinna Maraton
11.09.2020 - 13.09.2020
Asukoht: Eesti, Tallinn, Vabaduse väljak
sept
12
2020
XIII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega; Peeter Kirdi mälestusvõistlus
12.09.2020
Asukoht: Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak
Kategooria: F
sept
13
2020
Tallinna kooliõpilaste Sügis Cup
13.09.2020
Asukoht: Kalevi Keskstaadion
Kategooria: Muu
sept
13
2020
Eesti MV maratonijooksus/Tallinna Maraton (WA Bronze Label)
13.09.2020
Asukoht: Vabaduse väljak
Kategooria: B
sept
14
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
14.09.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
18
2020
JK Sarma seeriajooks
18.09.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: F
sept
18
2020
Eesti meistrivõistlused 20 km maanteekäimises / EA Permit Meeting RW
18.09.2020
Asukoht: Alytus(LTU)
Kategooria: F
sept
19
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja finaal
19.09.2020 - 20.09.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
sept
23
2020
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV, U-14,16,18,20
23.09.2020 - 24.09.2020 (15:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
26
2020
Eesti käimise karikavõistlused
26.09.2020
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F

Oktoober 2020

okt
03
2020
Mulgi sügispomm
03.10.2020
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
03
2020
9. Tartu Linnamaraton
03.10.2020
Asukoht: Tartu linn
Kategooria: Muu
okt
10
2020
Narva Energiajooks
10.10.2020
Asukoht: Joaoru puhkeala
Kategooria: F