Võistluskalender

Märts 2021

märts
22
2021
Virtuaalvõistlus Tervisesport
22.03.2021 - 22.04.2021
Eesti
Kategooria: Muu

Mai 2021

mai
08
2021
Murdmaajooksu meistrivõistlused
08.05.2021
Järvakandi TERVISERADA
Kategooria: F
mai
12
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
12.05.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
18
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
18.05.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
mai
22
2021
Tallink Maijooks 2021
22.05.2021
Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
28
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
28.05.2021
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
mai
28
2021
Gustav Sule mälestusvõistlus
28.05.2021
Tamme staadion
Kategooria: F
mai
29
2021
Teatejooksu meistrivõistlused
29.05.2021
Kääriku Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
30
2021
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja IV etapp
30.05.2021
Tamme staadion
Kategooria: Muu

Juuni 2021

juuni
05
2021
Täiskasvanute ja noorte karikavõistlused(U18)
05.06.2021 - 06.06.2021
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: E
juuni
12
2021
Poolmaratoni meistrivõistlused
12.06.2021
Narva
Kategooria: E
juuni
12
2021
Narva Energiajooks 2021
12.06.2021
Narva
Kategooria: F
juuni
14
2021
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja Finaal etapp
14.06.2021 - 16.06.2021
Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
19
2021
31. Jüri Lossmanni mälestusjooks
19.06.2021 (19:00)
Viljandi linn
Kategooria: Muu
juuni
26
2021
Eesti meistrivõistlused ja mitmevõistluse meistrivõistlused
26.06.2021 - 27.06.2021
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: B
juuni
30
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil IV etapp
30.06.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F

Juuli 2021

juuli
01
2021
U14 ja U16 meistrivõistlused
01.07.2021 - 02.07.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
03
2021
U18, U20 ja U23 meistrivõistlused
03.07.2021 - 04.07.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
21
2021
U14, U16, U18, U12 ja U23 vanuseklasside mitmevõistluse meistrivõistlused
21.07.2021 - 22.07.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F

August 2021

aug
21
2021
10000m meistrivõistlused
21.08.2021
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: B

September 2021

sept
03
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
03.09.2021
Niidupargi staadion
Kategooria: F
sept
05
2021
Eesti meistrivõistlused 10 km maanteejooksus
05.09.2021 (12:00)
Pärnu
Kategooria: F
sept
10
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
10.09.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
10
2021
Tallinna Maraton 2021
10.09.2021 - 12.09.2021
Tallinna Kesklinn
Kategooria: B
sept
12
2021
Maratoni meistrivõistlused
12.09.2021
Tallinn
Kategooria: B
sept
25
2021
20km maanteekäimise meistrivõistlused
25.09.2021
Sillamäe terviserada
Kategooria: B

Oktoober 2021

okt
09
2021
Murdmaajooksu karikavõistlused
09.10.2021
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: F