Võistluskalender

Aprill 2020

apr
04
2020
Nooremtreeneri EKR 4 erialane tasemekoolitus
04.04.2020 - 26.04.2020
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kategooria: Koolitus
apr
12
2020
Noortekoondise kestvusjooksu laager- JÄÄB ÄRA
12.04.2020 - 17.04.2020
Asukoht: Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: Koolitus

Mai 2020

mai
03
2020
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused
03.05.2020
Asukoht: Järvakandi Kooli staadion ja spordiväljakud
Kategooria: F
mai
16
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja IV etapp
16.05.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
mai
16
2020
Rahvusvaheline vasaraheitevõistlus
16.05.2020
Asukoht: Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
mai
20
2020
Eesti MV 10 000 m jooksus
20.05.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
mai
23
2020
Tallink Maijooks
23.05.2020
Asukoht: Tallinna Lauluväljak
Kategooria: F
mai
30
2020
Eesti käimise karikavõistlused
30.05.2020
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F
mai
31
2020
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes
31.05.2020
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: F

Juuni 2020

juuni
06
2020
Eesti noorte karikavõistlused
06.06.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
13
2020
Narva Energiajooks
13.06.2020
Asukoht: Joaoru puhkeala
Kategooria: F
juuni
15
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja finaal
15.06.2020 - 17.06.2020
Asukoht: Staadioni
Kategooria: F
juuni
27
2020
Eesti meistrivõistlused
27.06.2020 - 28.06.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: B

Juuli 2020

juuli
01
2020
Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele
01.07.2020 - 02.07.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
03
2020
Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele
03.07.2020 - 04.07.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
08
2020
31. Rukkilillemängud (U14, U16, U18)
08.07.2020 - 09.07.2020
Asukoht: Võru Staadion
Kategooria: F
juuli
11
2020
Eesti karikavõistlused
11.07.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuli
14
2020
7. Ida-Virumaa staadionimaraton
14.07.2020 - 15.07.2020
Asukoht: Toila Valla Spordi- ja Kultuurikeskus
Kategooria: F
juuli
23
2020
Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20, U23)
23.07.2020 - 24.07.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F

September 2020

sept
05
2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
05.09.2020 - 06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
06
2020
Eesti meistrivõistlused 10 km maanteejooksus
06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
11
2020
Tallinna Maraton
11.09.2020 - 13.09.2020
Asukoht: Eesti, Tallinn, Vabaduse väljak
sept
13
2020
Eesti MV maratonijooksus/Tallinna Maraton (WA Bronze Label)
13.09.2020
Asukoht: Vabaduse väljak
Kategooria: B
sept
26
2020
Eesti meistrivõistlused 20 km maanteekäimises
26.09.2020
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F

Oktoober 2020

okt
03
2020
9. Tartu Linnamaraton
03.10.2020
Asukoht: Tartu linn
okt
10
2020
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused (U14, U16, U18, U20, T)
10.10.2020
Asukoht: Elva linnastaadion
Kategooria: F

Detsember 2020

dets
05
2020
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja I etapp
05.12.2020
Asukoht: Võru Spordihall
Kategooria: F
dets
19
2020
Tartu KEVEK rahvusvahelised sise meistrivõistlused
19.12.2020
Asukoht: Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F