Võistluskalender

Jaanuar 2021

jaan
22
2021
SK”Maret-Sport” kinnine klubivõistlus: II etapp
22.01.2021 (15:00)
Valga Spordihoone
Kategooria: F
jaan
22
2021
TÜASK-i kinnine sisevõistlus kergejõustikus koondise kandidaatidele U16-Täiskasvanud
22.01.2021 (18:00)
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
jaan
26
2021
TÜ ASK lahtine klubivõistlus U14, U16- EDASI LÜKATUD!
26.01.2021
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F

Veebruar 2021

veebr
02
2021
Tallinna noorte MV-d vasaraheites
02.02.2021 (15:00)
Tallinna Tehnikaülikool
Kategooria: F
veebr
02
2021
Audentese SK kuulitõukevõistlus U16, U18, U20 ja täiskasvanute koondiste kandidaatidele
02.02.2021 (18:00)
Audentese Spordikeskuse spordihoone
Kategooria: F
veebr
03
2021
Tallinna noorte MV
03.02.2021 - 04.02.2021 (15:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: F
veebr
05
2021
TALLINNA 2021.a. U14, U16, U18, U20 ja U23 TALVISED TEIVASHÜPPE MEISTRIVÕISTLUSED
05.02.2021 (16:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: F
veebr
07
2021
Vinni-Rakvere Talvejooksusari II etapp
07.02.2021
Vinni
Kategooria: Muu
veebr
08
2021
Tartu linna MV U18-täiskasvanud- JÄÄB ÄRA!
08.02.2021 - 09.02.2021
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
veebr
12
2021
Sõbrapäevateatejooks
12.02.2021
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: Muu
veebr
25
2021
Tartu linna mitmevõistluse MV
25.02.2021 - 26.02.2021
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
veebr
26
2021
Nõmme KJK lahtised MV- vasaraheide
26.02.2021 (15:00)
Tallinna Tehnikaülikool
Kategooria: F
veebr
26
2021
Nõmme KJK lahtised MV-d
26.02.2021 (18:00)
Tallinna spordihall
Kategooria: F
veebr
27
2021
Tartu KEVEK rahvusvahelised sise meistrivõistlused – edasi lükatud 27.02.2021
27.02.2021
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F

Märts 2021

märts
07
2021
Vinni-Rakvere Talvejooksusari III etapp
07.03.2021
Vinni
Kategooria: Muu
märts
17
2021
Raplamaa TV 10 OS III etapp
17.03.2021
Kohila Spordikompleks
Kategooria: Muu
märts
19
2021
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
19.03.2021 (16:00)
Ujula 4
Kategooria: Muu

Mai 2021

mai
18
2021
Raplamaa TV 10 OS IV etapp
18.05.2021 (13:00)
Kohila Spordikompleks
Kategooria: Muu
mai
22
2021
Heitjate seeriavõistluse I etapp
22.05.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F

Juuni 2021

juuni
01
2021
Raplamaa TV 10 OS Finaal etapp
01.06.2021 - 02.06.2021
Kohila Spordikompleks
Kategooria: Muu
juuni
12
2021
Heitjate seeriavõistluse II etapp
12.06.2021
Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljak
Kategooria: F

Juuli 2021

juuli
06
2021
Heitjate seeriavõistluse III etapp
06.07.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F

August 2021

aug
28
2021
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
28.08.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F

September 2021

sept
04
2021
Heitjate seeriavõistluse V etapp
04.09.2021
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F