Võistluskalender

August 2020

aug
08
2020
Skechers Suvejooksu kaugjooks
08.08.2020 - 23.08.2020
Asukoht: Vabalt valitud asukoht
Kategooria: Muu
aug
15
2020
Baltimaade ja Eesti meistrivõistlused veteranidele
15.08.2020 - 16.08.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
18
2020
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
18.08.2020
Asukoht: Audentese staadion ja TalTechi staadion
Kategooria: F
aug
18
2020
Hiiumaa kergejõustiku teisipäevak
18.08.2020
Asukoht: Kärdla staadion
Kategooria: Muu
aug
19
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VIII etapp
19.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
19
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
19.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
VAK Staieri seeriajooksu V etapp -Maakonna MV 10000 m
19.08.2020 (18:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
19
2020
6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes
19.08.2020 (13:00)
Asukoht: Tabivere Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
22
2020
SK Viraaži heited
22.08.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
aug
22
2020
48. jooks ümber Ülemiste järve
22.08.2020
Asukoht: Järvevana tee 5
Kategooria: Muu
aug
22
2020
27. TÕRVA-VALGA MAANTEEJOOKS
22.08.2020 (14:00)
Asukoht: Tõrva-Valga
Kategooria: Muu
aug
26
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 IX etapp
26.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
26
2020
TV 10 OS 2020 hooaja Lääne-Virumaa mitmevõistlus + III ja IV etapi üksikalad
26.08.2020 - 27.08.2020 (13:30)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
aug
29
2020
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10
29.08.2020
Asukoht: Kihnu saar
aug
29
2020
Abja Gümnaasiumi rekonstrueeritud staadioni avamine
29.08.2020 (12:30)
Asukoht: Abja Gümnaasiumi staadion
Kategooria: F
aug
31
2020
JK Sarma seeriajooks
31.08.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: Muu

September 2020

sept
01
2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
01.09.2020 - 14.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
01
2020
Tallinna Maraton virtuaaljooks
01.09.2020 - 30.09.2020
Asukoht: Üle maailma
Kategooria: Muu
sept
04
2020
37. Tõrva Kolme Järve Jooks
04.09.2020 (16:00)
Asukoht: Võistluskeskus asub Tõrva vallavalitsuse juures, Kevade tn 1, Tõrva linn
Kategooria: F
sept
05
2020
SK Viraaži heited
05.09.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
sept
05
2020
40. Leksi viievõistlus Rein Auna mälestuseks
05.09.2020 (12:00)
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
sept
05
2020
3. Kristiine Rahvajooks
05.09.2020 (12:00)
Asukoht: Mustamäe tee 59
Kategooria: Muu
sept
06
2020
Tondiraba maraton
06.09.2020 (10:00)
Asukoht: Tondiraba
Kategooria: Muu
sept
11
2020
Tallinna Maraton
11.09.2020 - 13.09.2020
Asukoht: Eesti, Tallinn, Vabaduse väljak
sept
11
2020
Villu Ojassalu mälestusvõistlused
11.09.2020 (15:00)
Asukoht: Põltsamaa
Kategooria: Muu
sept
12
2020
Viljandi SVK lahtised mv
12.09.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
20
2020
Tallinna SVK seeriavõistlus heidetes, IV etapp
20.09.2020 (12:00)
Asukoht: TTÜ Staadion
Kategooria: Muu
sept
26
2020
Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp
26.09.2020 (12:00)
Asukoht: Vitsiku
Kategooria: Muu
sept
27
2020
Päri heidete 4 võistlus
27.09.2020 (12:00)
Asukoht: Päri spordihoone
Kategooria: F
sept
30
2020
Sparta kross
30.09.2020 (16:00)
Asukoht: Järve Terviserada
Kategooria: Muu

Oktoober 2020

okt
03
2020
9. Tartu Linnamaraton
03.10.2020
Asukoht: Tartu linn
Kategooria: Muu
okt
03
2020
Mulgi sügispomm
03.10.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
10
2020
Narva Energiajooks
10.10.2020
Asukoht: Joaoru puhkeala
Kategooria: F
okt
10
2020
Mulgi heited
10.10.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
16
2020
47. Saaremaa kolme päeva jooks
16.10.2020 - 18.10.2020
Asukoht: Saaremaa
Kategooria: Muu

Detsember 2020

dets
19
2020
Tartu KEVEK rahvusvahelised sise meistrivõistlused
19.12.2020
Asukoht: Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
dets
19
2020
VAK Staieri jõulujooks Viljandi-Loodi 9,8 km
19.12.2020
Asukoht: Viljandi Jakobsoni kool-Loodi
Kategooria: F