Võistluskalender

August 2020

aug
09
2020
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Tallinna III etapp
09.08.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: F
aug
11
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp
11.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
12
2020
Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20, U23)
12.08.2020 - 13.08.2020 (11:00)
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
aug
16
2020
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
16.08.2020
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
18
2020
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
18.08.2020
Asukoht: Audentese staadion ja TalTechi staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
VAK Staieri seeriajooksu V etapp -Maakonna MV 10000 m
19.08.2020 (18:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
19
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
19.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes
19.08.2020 (13:00)
Asukoht: Tabivere Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Kohila etapp
19.08.2020 (18:30)
Asukoht: Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VIII etapp
19.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
22
2020
SK Viraaži heited
22.08.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
aug
22
2020
Pärnu Rannastaadioni Kergejõustiku õhtu
22.08.2020 (14:30)
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
aug
22
2020
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Pärnu etapp
22.08.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
aug
25
2020
Ida-Virumaa lahtised kergejõustiku võistlused
25.08.2020 (11:00)
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
26
2020
TV 10 OS 2020 hooaja Lääne-Virumaa mitmevõistlus + III ja IV etapi üksikalad
26.08.2020 - 27.08.2020 (13:30)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
aug
26
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 IX etapp
26.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
27
2020
Võru staadionijooksu ja hüpete-heidete sarjavõistlus VIII etapp
27.08.2020
Asukoht: Võru Spordikeskus
Kategooria: F
aug
28
2020
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse III etapp
28.08.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
29
2020
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
29.08.2020 (11:00)
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
29
2020
Harjumaa Meistrivõistlused kergejõustikus
29.08.2020 (11:00)
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: F

September 2020

sept
02
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
02.09.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
04
2020
37. Tõrva Kolme Järve Jooks
04.09.2020 (16:00)
Asukoht: Võistluskeskus asub Tõrva vallavalitsuse juures, Kevade tn 1, Tõrva linn
Kategooria: F
sept
04
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses
04.09.2020 - 05.09.2020 (13:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
sept
05
2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
05.09.2020 - 06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
05
2020
Balti noorte võistkondlikud käimise meistrivõistlused
05.09.2020
Asukoht: Birštonas, Leedu
Kategooria: F
sept
05
2020
SK Viraaži heited
05.09.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
sept
05
2020
Heitjate seeriavõistluse V etapp
05.09.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
sept
06
2020
Eesti meistrivõistlused 10 km maanteejooksus – EDASI LÜKATUD
06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
10
2020
Läänemaa TV 10 finaal
10.09.2020 - 11.09.2020
Asukoht: Haapsalu staadion
Kategooria: F
sept
12
2020
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse IV etapp
12.09.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
12
2020
Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused
12.09.2020 (11:00)
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
sept
12
2020
XIII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega; Peeter Kirdi mälestusvõistlus
12.09.2020 (10:00)
Asukoht: Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak
Kategooria: F
sept
13
2020
JÕHVI SPORDIKOOLI LAHTISED NOORTE KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUSED
13.09.2020 (16:00)
Asukoht: Jõhvi
Kategooria: F
sept
14
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
14.09.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
15
2020
Viljandimaa sprinterite päev
15.09.2020 (15:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
15
2020
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
15.09.2020
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
sept
18
2020
JK Sarma seeriajooks
18.09.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: F
sept
18
2020
Eesti meistrivõistlused 20 km maanteekäimises / EA Permit Meeting RW
18.09.2020 (12:00)
Asukoht: Alytus(LTU)
Kategooria: F
sept
23
2020
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV, U-14,16,18,20
23.09.2020 - 24.09.2020 (15:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
23
2020
Läänemaa KSL kergejõustikus
23.09.2020
Asukoht: Haapsalu staadion
Kategooria: F
sept
26
2020
Eesti käimise karikavõistlused
26.09.2020 (12:00)
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F
sept
27
2020
Päri heidete 4 võistlus
27.09.2020 (12:00)
Asukoht: Päri spordihoone
Kategooria: F
sept
30
2020
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
30.09.2020
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F

Oktoober 2020

okt
10
2020
Narva Energiajooks
10.10.2020
Asukoht: Joaoru puhkeala
Kategooria: F
okt
17
2020
Koolinoorte Gümnasiaad
17.10.2020 - 24.10.2020
Asukoht: Jinjiang, Hiina
Kategooria: F
okt
31
2020
ESTOHAMMER JÜRI TAMM CUP 2020
31.10.2020 (10:00)
Asukoht: Niidupargi staadion
Kategooria: F

November 2020

nov
26
2020
Viljandimaa TV 10 OS 50. hooaja I etapp
26.11.2020 (15:00)
Asukoht: Paalalinna viilhall
Kategooria: F

Detsember 2020

dets
05
2020
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja I etapp
05.12.2020 (12:00)
Asukoht: Võru Spordihall
Kategooria: F
dets
13
2020
Euroopa murdmaa MV (T,U23;U20)
13.12.2020
Asukoht: Dublin
Kategooria: F
dets
19
2020
VAK Staieri jõulujooks Viljandi-Loodi 9,8 km
19.12.2020
Asukoht: Viljandi Jakobsoni kool-Loodi
Kategooria: F
dets
19
2020
Tartu KEVEK rahvusvahelised sise meistrivõistlused
19.12.2020
Asukoht: Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F

Mai 2021

mai
01
2021
Teatejooksu maailmameistrivõistlused
01.05.2021 - 02.05.2021
Asukoht: Chorzów, POLAND
Kategooria: F