Võistluskalender

Oktoober 2020

okt
31
2020
ESTOHAMMER JÜRI TAMM CUP 2020
31.10.2020 (10:00)
Kategooria: F

November 2020

nov
01
2020
Laste kergejõustik
01.11.2020 (11:00)
Kategooria: F
nov
14
2020
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused
14.11.2020 (11:00)
Kategooria: F
nov
25
2020
Hüppevõistlus-Kõrgushüpe, teivashüpe
25.11.2020
Kategooria: F
nov
25
2020
TV 10 OS Tallinna I etapp
25.11.2020 (16:00)
Kategooria: F
nov
26
2020
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
26.11.2020 (16:00)
Kategooria: F
nov
26
2020
Viljandimaa TV 10 OS 50. hooaja I etapp
26.11.2020 (15:00)
Kategooria: F
nov
26
2020
TV 10 ol startide Harjumaa 2021 a I võistlus
26.11.2020 (10:00)
Kategooria: F
nov
27
2020
JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
27.11.2020 (16:00)
Kategooria: F

Detsember 2020

dets
03
2020
Läänemaa Järelkasvuvõistlused
03.12.2020
Kategooria: F
dets
05
2020
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja I etapp
05.12.2020 (12:00)
Võru, Võru Spordihall
Kategooria: F
dets
10
2020
Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus
10.12.2020 (15:30)
Kategooria: F
dets
10
2020
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus
10.12.2020 - 11.12.2020 (15:00)
Kategooria: F
dets
12
2020
XXXIV JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
12.12.2020 (11:00)
Kategooria: F
dets
12
2020
TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus
12.12.2020 - 13.12.2020 (11:00)
Kategooria: F
dets
12
2020
SK Fortis jõuluvõistlus
12.12.2020 (14:00)
Kategooria: F
dets
13
2020
Euroopa murdmaa MV (T,U23;U20) – EI TOIMU
13.12.2020
Kategooria: F
dets
19
2020
VAK Staieri jõulujooks Viljandi-Loodi 9,8 km
19.12.2020
Kategooria: F
dets
19
2020
Tartu KEVEK rahvusvahelised sise meistrivõistlused
19.12.2020
Kategooria: F
dets
20
2020
Talve alguse teivashüppevõistlus
20.12.2020 (13:00)
Kategooria: F
dets
20
2020
Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes
20.12.2020 (12:00)
Kategooria: F
dets
28
2020
Viljandi teivashüppe aastalõpuvõistlus
28.12.2020 (12:00)
Kategooria: F
dets
28
2020
Viljandi teivahüppe aastalõpu võistlus
28.12.2020 (12:00)
Kategooria: F

Jaanuar 2021

jaan
08
2021
A.Tšikini mälestusvõistlus
08.01.2021 (12:00)
Kategooria: F

Mai 2021

mai
01
2021
Teatejooksu maailmameistrivõistlused
01.05.2021 - 02.05.2021
Kategooria: F

Juuli 2021

juuli
03
2021
Bauhaus Juniors Gala
03.07.2021 - 04.07.2021
Kategooria: F