Võistluskalender

Jaanuar 2022

jaan
25
2022
TV 10 OS Viljandimaa II etapp
25.01.2022 (15:00)
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
jaan
29
2022
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja II etapp
29.01.2022 (12:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu

Veebruar 2022

veebr
06
2022
Euroopa klubide karikavõistlused murdmaajooksus
06.02.2022
Oeiras
Kategooria: Muu
veebr
12
2022
Eesti talvised U14 ja U16 meistrivõistlused
12.02.2022 - 13.02.2022 (12:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
veebr
15
2022
Sõbrapäeva teatejooks U10-U16
15.02.2022
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: Muu
veebr
17
2022
Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku mv. U14 ja U12 vanuseklassile
17.02.2022 (10:00)
Valga Spordihoone
Kategooria: Muu

Märts 2022

märts
05
2022
Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused sisekergejõustikus
05.03.2022
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
17
2022
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
17.03.2022
Ujula 4
Kategooria: Muu
märts
17
2022
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
17.03.2022 (15:00)
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
märts
17
2022
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp
17.03.2022 (16:00)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
26
2022
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja III etapp
26.03.2022 (12:00)
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: Muu

Aprill 2022

apr
04
2022
Põhikoolide Karikavõistlus VAK “Staier” auhindadele
04.04.2022
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu

Mai 2022

mai
08
2022
40. Tartu Maastikumaraton
08.05.2022 (09:30)
Otepää-Elva
Kategooria: Muu
mai
11
2022
TV10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp
11.05.2022 (15:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
21
2022
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja IV etapp
21.05.2022 (12:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu

Juuni 2022

juuni
01
2022
TV10 Olümpiastarti Tallinna V etapp (FINAAL)
01.06.2022 - 02.06.2022 (11:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
juuni
01
2022
Narva virtuaaljooks
01.06.2022 - 21.06.2022
Üle maailma
Kategooria: Muu
juuni
11
2022
2022 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS
11.06.2022 - 12.06.2022
Saunapunkt
Kategooria: Muu
juuni
11
2022
Narva Energiajooks
11.06.2022
Narva
Kategooria: Muu
juuni
12
2022
Eesti noorte karikavõistlused(U18) 2022
12.06.2022
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
14
2022
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja Finaal etapp
14.06.2022 - 15.06.2022
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
29
2022
Rukkilillemängud (U14, U16, U18)
29.06.2022 - 30.06.2022
Võru Staadion
Kategooria: Muu

Juuli 2022

juuli
04
2022
U18 Euroopa meistrivõistlused 2022
04.07.2022 - 07.07.2022
Jeruusalemm
Kategooria: Muu
juuli
12
2022
Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele 2022
12.07.2022 - 13.07.2022
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
juuli
24
2022
Euroopa noorte olümpiafestival
24.07.2022 - 30.07.2022
Banská Bystrica
Kategooria: Muu

September 2022

sept
01
2022
Tallinna Maratoni virtuaaljooks
01.09.2022 - 30.09.2022
Üle maailma
Kategooria: Muu

Detsember 2022

dets
03
2022
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja I etapp
03.12.2022
Võru Spordikeskus
Kategooria: Muu