Võistluskalender

Juuli 2020

juuli
09
2020
TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
09.07.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
juuli
10
2020
Leksi prix
10.07.2020 - 12.07.2020
Asukoht: Peraaru, Viljandimaa
Kategooria: Muu
juuli
11
2020
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes
11.07.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: Muu
juuli
13
2020
Viljandi SVK heiteseriaali III etapp
13.07.2020
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
juuli
15
2020
XXX Jüri Lossmanni mälestusjooks 2020
15.07.2020
Asukoht: Võistluskeskus asub Viljandi veetorni juures
Kategooria: Muu
juuli
26
2020
Tallinn SVK lahtised võistlused heidetes III etapp
26.07.2020
Asukoht: TTÜ Staadion
Kategooria: Muu

August 2020

aug
01
2020
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
01.08.2020
Asukoht: Rebala
Kategooria: Muu
aug
03
2020
Viljandi SVK heiteseriaali III etapp
03.08.2020
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
aug
08
2020
Skechers Suvejooks
08.08.2020
Asukoht: A. le Coq Spordihoone, Tartu
Kategooria: Muu
aug
08
2020
Peetri Jooks 2020
08.08.2020
Asukoht: Rae vald, Peetri alevik
Kategooria: Muu
aug
08
2020
Eesti seeniorispordi ja spordiveteranide liidu suvemängud
08.08.2020 - 09.08.2020
Asukoht: Võru Staadion
Kategooria: Muu
aug
15
2020
Baltimaade ja Eesti meistrivõistlused veteranidele
15.08.2020 - 16.08.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
29
2020
Väikelaste kergejõustikupäev
29.08.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: Muu
aug
29
2020
Fred Kudu lastevõistlus
29.08.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
aug
30
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja III etapp
30.08.2020
Asukoht: Võru Spordikeskus
Kategooria: Muu

September 2020

sept
03
2020
TV 10 ol startide Harjumaa III võistlus
03.09.2020
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: Muu
sept
05
2020
40. Leksi viievõistlus Rein Auna mälestuseks
05.09.2020
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
sept
06
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja IV etapp
06.09.2020
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: Muu
sept
11
2020
Villu Ojassalu mälestusvõistlused
11.09.2020
Asukoht: Põltsamaa
Kategooria: Muu
sept
12
2020
Viljandi SVK lahtised mv
12.09.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
13
2020
Tallinna kooliõpilaste Sügis Cup
13.09.2020
Asukoht: Kalevi Keskstaadion
Kategooria: Muu
sept
15
2020
TV 10 ol startide Harjumaa mitmevõistlus finaal
15.09.2020
Asukoht: Kuusalu staadion
Kategooria: Muu
sept
18
2020
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes
18.09.2020
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: Muu
sept
19
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja finaal
19.09.2020 - 20.09.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
sept
20
2020
Tallinna SVK seeriavõistlus heidetes, IV etapp
20.09.2020
Asukoht: TTÜ Staadion
Kategooria: Muu
sept
26
2020
Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp
26.09.2020
Asukoht: Vitsiku
Kategooria: Muu

Oktoober 2020

okt
03
2020
9. Tartu Linnamaraton
03.10.2020
Asukoht: Tartu linn
Kategooria: Muu
okt
03
2020
Mulgi sügispomm
03.10.2020
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
10
2020
Mulgi heited
10.10.2020
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
11
2020
65. Viljandi Linnajooks
11.10.2020
Asukoht: Viljandi linna tänavad
Kategooria: Muu
okt
11
2020
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused(U14, U16, U18, U20)
11.10.2020
Asukoht: Järvakandi Kooli staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
okt
15
2020
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes
15.10.2020
Asukoht: Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakud
Kategooria: Muu
okt
16
2020
47. Saaremaa kolme päeva jooks
16.10.2020 - 18.10.2020
Asukoht: Saaremaa
Kategooria: Muu
okt
31
2020
Eesti murdmaajooksu MV (U23, T)
31.10.2020
Asukoht: Selgitamisel
Kategooria: Muu

November 2020

nov
12
2020
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus
12.11.2020
Asukoht: Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu