Märts 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
30.03.2024 | Maailmameistrivõistlused murdmaajooksus 2024 | Medulin | Muu |
30.03.2024 (11:00) | Kohtla-Järve võistkondlikud karikavõistlused 2024.a | Ahtme Spordihall | Muu |
Aprill 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
05.04.2024 (15:00) | Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus | Paalalinna viilhall | Muu |
06.04.2024 (12:00) | Viljandimaa MV maanteejooksus | Karksi-Nuia staadion | Muu |
13.04.2024 (11:00) | Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused U10 ja U12 | Ahtme Spordihall | Muu |
17.04.2024 (21:00) | Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING | Kohila keskväljak | Muu |
20.04.2024 (13:00) | Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus | Kuressaare Tervisepark | Muu |
24.04.2024 (00:00) | 60. Vallimäe Karikajooks | Rakvere Vallimägi | Muu |
26.04.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 10 000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
30.04.2024 (12:00) | Lääne-Viru noorte U11-U14 murdmaajooksu MV | Rakvere tammiku matkarada | Muu |
Mai 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
06.05.2024 (18:00) | JK Sarma seeriajooks 2000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
07.05.2024 (18:00) | 29. Hubi jooks | Sütiste tee parkmets | Muu |
08.05.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, I etapp 1500 m | Viljandi linnastaadion | Muu |
08.05.2024 | VAK Staieri seeriajooks, I etapp, 1500m | Viljandi linnastaadion | Muu |
10.05.2024 - 14.05.2024 | Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni koolinoorte krossijooksu MM | Nairobi | Muu |
11.05.2024 | Sauga Kevadjooks 2024 | Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja | Muu |
14.05.2024 (14:00) | Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
14.05.2024 (11:00) | Harjumaa 2024 a koolidevahelised võistlused murdmaateatejooksudes | Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakud | Muu |
14.05.2024 (14:00) | TV 10 olümpiastarti Võru- ja Põlva maakondade IV etapp | Võru Spordikeskuse staadion | Muu |
15.05.2024 | TV 10 OS Viljandimaa IV etapp | Viljandi linnastaadion | Muu |
15.05.2024 (15:00) | TV10 Olümpiastarti Tallinna IV etapp | Kalevi Keskstaadion | Muu |
16.05.2024 | TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp | Tartu Tamme staadion | Muu |
18.05.2024 (11:00) | Saue valla meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Kernu | Muu |
18.05.2024 | LHV Maijooks | Tallinna Lauluväljak | Muu |
21.05.2024 (15:00) | TV 10 Lääne-Virumaa IV etapp | Väike-Maarja staadion | Muu |
22.05.2024 (10:00) | TV 10 Harjumaa 2024 a II võistlus | Kuusalu staadion | Muu |
24.05.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks tunnijooks | Kuressaare linnastaadion | Muu |
25.05.2024 | TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja IV etapp | Kadrioru Staadion | Muu |
26.05.2024 (11:30) | VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele | Toila | Muu |
29.05.2024 | VAK Staieri tõkkejooksupäev | Viljandi linnastaadion | Muu |
30.05.2024 - 31.05.2024 (14:00) | 67.Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused | Kadrioru Staadion | Muu |
31.05.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, I etapp | Viljandi Paalalinna heiteväljak | Muu |
31.05.2024 (13:00) | Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
31.05.2024 - 01.06.2024 | Narva Linna Jooks | Joaoru Puhkeala, Narva | Muu |
Juuni 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
01.06.2024 - 02.06.2024 | TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp | Tamme staadion | Muu |
03.06.2024 - 04.06.2024 | TV10 Olümpiastarti Tallinna V etapp (FINAAL) | Kalevi Keskstaadion | Muu |
04.06.2024 - 05.06.2024 (12:00) | TV 10 Lääne- Viru mitmevõistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
04.06.2024 - 05.06.2024 | TV 10 OS Viljandimaa finaal | Viljandi linnastaadion | Muu |
07.06.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, II etapp | Karksi-Nuia staadion | Muu |
08.06.2024 (12:00) | 4. Ida-Virumaa staadioniultra | Kohtla-Nõmme Kooli staadion | Muu |
13.06.2024 - 14.06.2024 | TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja Finaal etapp | Heino Lipu staadion | Muu |
17.06.2024 - 18.06.2024 | Viljandimaa MV (U18, U20,T) | Viljandi linnastaadion | Muu |
19.06.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, II etapp , takistusjooksud | Viljandi linnastaadion | Muu |
21.06.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 1500 meetrit | Kuressaare linnastaadion | Muu |
22.06.2024 (12:00) | 170. Pööripäevajooks Jooks suvesse | Loode tammik | Muu |
Juuli 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
06.07.2024 - 07.07.2024 | Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Karksi-Nuia | Muu |
08.07.2024 (18:00) | JK Sarma seeriajooks 1000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
13.07.2024 - 14.07.2024 (10:00) | VAK Staieri 10-võistlus | Karksi-Nuia staadion | Muu |
16.07.2024 - 17.07.2024 (16:30) | 10. Virumaa Staadionimaraton | Iisaku Gümnaasiumi staadion | Muu |
17.07.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, III etapp, 5000 m, Viljandi MV | Viljandi linnastaadion | Muu |
21.07.2024 | Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega | Kadriorg | Muu |
22.07.2024 (18:00) | JK Sarma seeriajooks miil | Kuressaare linnastaadion | Muu |
27.07.2024 - 28.07.2024 | Baltimaade veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Valmiera | Muu |
August 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
03.08.2024 | Skechers Suvejooks 2024 | Ihaste tee 7 | Muu |
04.08.2024 | Restu 90. spordipäev | Restu | Muu |
13.08.2024 - 25.08.2024 | Maailma veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 | Göteborg | Muu |
14.08.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, 800 | Viljandi linnastaadion | Muu |
21.08.2024 (18:00) | VAK Staieri seeriajooks, V etapp 10 000 m, Viljandi MV | Viljandi linnastaadion | Muu |
23.08.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 5000 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
24.08.2024 (12:00) | Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev | Kastani puiestee 12 | Muu |
September 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
06.09.2024 | Nike Noortejooks | Vabaduse väljak | Muu |
07.09.2024 (10:00) | Vennad Ehituse kümnevõistlus | Kääriku Spordikeskuse staadion | Muu |
07.09.2024 | Tallinna Sügisjooks 10 km | Vabaduse väljak | Muu |
09.09.2024 | Sprindipäev | Viljandi linnastaadion | Muu |
12.09.2024 (14:00) | Lään-Virumaa algklasside kergejõustiku võistlused (suured koolid) | Kastani puiestee 12 | Muu |
12.09.2024 - 13.09.2024 | Viljandimaa MV (U16,U14,U12) | Viljandi linnastaadion | Muu |
14.09.2024 | Turba spordipäev | Turba Kooli staadion ja spordiväljakud | Muu |
15.09.2024 (12:00) | Rakvere 41. Rahvajooks | Kastani puiestee 12 | Muu |
18.09.2024 - 19.09.2024 | Viljandimaa mitmevõistluse MV | Viljandi linnastaadion | Muu |
20.09.2024 (19:00) | JK Sarma seeriajooks 800 m | Kuressaare linnastaadion | Muu |
21.09.2024 (12:00) | 171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse | Loode tammik | Muu |
21.09.2024 (10:00) | Sillamäe ultra: 100 km jooks | Sillamäe terviserada | Muu |
26.09.2024 (00:00) | Lään-Virumaa murdmaajooksu MV | Palermo | Muu |
27.09.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp | Tarvastu Gümnaasiumi staadion | Muu |
Oktoober 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
04.10.2024 (15:00) | Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp | Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljak | Muu |
12.10.2024 | Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 | Jõulumäe Tervisespordikeskus | Muu |
18.10.2024 - 20.10.2024 (15:00) | 51. Saaremaa kolme päeva jooks | Kuressaare | Muu |
23.10.2024 - 31.10.2024 | ISF U18 Gümnasiaad 2024 | Bahrein | Muu |
26.10.2024 | Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2024 | Leedu | Muu |
November 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
07.11.2024 (15:00) | Rakvere Spordikooli lastevõistlus | Kastani puiestee 12 | Muu |
Detsember 2024 |
Aeg | Nimetus | Asukoht | Kategooria |
07.12.2024 | TV 10 Olümpiastarti 54. hooaja I etapp | Võru Spordikeskus | Muu |