Võistluskalender

Veebruar 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
23.02.2024

World Indoor Tour Gold Madrid 2024

MadridA
24.02.2024

Balti U18 talvised võistkondlikud meistrivõistlused 2024

KlaipėdaF
25.02.2024 (14:00)

Tartu KEVEK katsevõistlused

Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMuu
25.02.2024 (12:00)

Rakvere Talvejooks II etapp

Kastani puiestee 12Muu

Märts 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.03.2024 - 03.03.2024

Sise-maailmameistrivõistlused 2024

GlasgowOW (OM,MM)
01.03.2024

Tallinn World Record Challenge 2024 rahvusvaheline kettaheitevõistlus

Sõle SpordikeskusMuu
02.03.2024

Balti U20 talvised võistkondlikud meistrivõistlused 2024

Võru SpordihallF
03.03.2024

Eesti talvised vasaraheite karikavõistlused 2024

Niidupargi staadionF
03.03.2024 (11:45)

Eesti veteranide sisemeistrivõistlused 2024

Tallinna KergejõustikuhallMuu
05.03.2024

Viljandimaa kergejõustiku MV (U10, U12)

Paalalinna viilhallMuu
06.03.2024

Audentese SK lahtised võistlused kuulitõukes

Audentese SpordiklubiMuu
07.03.2024 (15:00)

Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 vanuseklassi talvine mitmevõistlus

Kastani puiestee 12Muu
08.03.2024 - 10.03.2024

EKR 5 erialane tasemekoolitus

Tallinna KergejõustikuhallKoolitus
08.03.2024

Üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus 2024

Tartu Ülikooli SpordihooneF
09.03.2024 - 10.03.2024

Euroopa talvised heitealade KV 2024

LeiriaC
09.03.2024 - 10.03.2024

Balti U18 ja U20 talvised mitmevõistluse võistkondlikud MV 2024

Valmieras Olimpiskais centrsF
10.03.2024 (14:00)

Tartu KEVEK katsevõistlused

Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMuu
11.03.2024 (14:00)

Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti III etapp

Jõgeva SpordihooneMuu
12.03.2024

TV 10 OS Viljandimaa III etapp

Viljandi Paalalinna viilhallMuu
14.03.2024

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp

Ujula 4Muu
14.03.2024 (16:00)

TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (indoor)

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
15.03.2024 - 17.03.2024

EKR 4 erialane tasemekoolitus I osa

Tartu Ülikooli SpordihooneKoolitus
16.03.2024 - 23.03.2024

Euroopa veteranide sisemeistrivõistlused kergejõustikus 2024

ToruńMuu
17.03.2024 (11:00)

Nõmme SK laste meistrivõistlused

Tallinna KergejõustikuhallMuu
19.03.2024 (10:00)

Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku võistlused

Lasnamäe KergejõustikuhallMuu
19.03.2024 (15:30)

TV 10 Lääne-Viru III etapp

Kastani puiesteeMuu
19.03.2024 - 20.03.2024 (16:00)

Tartu linna MV mitmevõistluses U14-täiskasvanud vanuseklassile

Tartu Ülikooli SpordihooneF
23.03.2024

TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja III etapp

Tartu Ülikooli SpordihooneMuu
23.03.2024 (12:00)

Pööripäevajooks Jooks kevadesse

Loode tammikMuu
24.03.2024 (12:00)

Rakvere Talvejooks III etapp

Kastani puiestee 12Muu
30.03.2024

Maailmameistrivõistlused murdmaajooksus 2024

MedulinMuu

Aprill 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
05.04.2024 (15:00)

Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus

Paalalinna viilhallMuu
06.04.2024 - 07.04.2024

EKR 4 erialane tasemekoolitus II osa

TallinnKoolitus
13.04.2024

Viljandimaa MV maanteejooksus

Karksi-Nuia staadionMuu
17.04.2024 (21:00)

Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING

Kohila keskväljakMuu
24.04.2024 (00:00)

60. Vallimäe Karikajooks

Rakvere VallimägiMuu
27.04.2024

Eesti käimise karikavõistlused 2024

Sillamäe terviseradaMuu
30.04.2024 (12:00)

Lääne-Viru noorte U11-U14 murdmaajooksu MV

Rakvere tammiku matkaradaMuu

Mai 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
04.05.2024

Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused 2024

Järvakandi TERVISERADAB
08.05.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, I etapp 1500 m

Viljandi linnastaadionMuu
08.05.2024

VAK Staieri seeriajooks, I etapp, 1500m

Viljandi linnastaadionMuu
08.05.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU I etapp

Tamme staadionMuu
09.05.2024 (00:00)

Lääne-Virumaa kergejõustikuhooaja avavõistlus

Kastani pst 12F
10.05.2024 (17:00)

Pärnu Sprindiõhtu

Pärnu RannastaadionF
10.05.2024 - 14.05.2024

Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni koolinoorte krossijooksu MM

NairobiMuu
11.05.2024

Sauga Kevadjooks 2024

Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must MajaMuu
14.05.2024 (14:00)

Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus

Kastani puiestee 12Muu
14.05.2024 (11:00)

Harjumaa 2024 a koolidevahelised võistlused murdmaateatejooksudes

Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakudMuu
15.05.2024 (15:00)

Noorte heitjate seeriavõitlus Rakvere etapp

Kastani puiestee 12F
15.05.2024

TV 10 OS Viljandimaa IV etapp

Viljandi linnastaadionMuu
15.05.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU II etapp

Tamme staadionMuu
16.05.2024

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp

Tartu Tamme staadionMuu
18.05.2024

LHV Maijooks

Tallinna LauluväljakMuu
19.05.2024

Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2023

Tamme staadionF
20.05.2024 - 21.05.2024

Käimise võstkondlikud maailmameistrivõistlused

AntalyaA
21.05.2024 (15:00)

TV 10 Lääne-Virumaa IV etapp

Väike-Maarja staadionMuu
21.05.2024

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
21.05.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese SpordiklubiF
23.05.2024

JÕHVI 2024 – Heino Lipu mälestusvõistlused

Heino Lipu staadionC
25.05.2024

TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja IV etapp

Kadrioru StaadionMuu
26.05.2024 (12:00)

Eesti karikavõistlused 2024

Kadrioru StaadionF
26.05.2024 (11:30)

VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele

ToilaMuu
28.05.2024 - 29.05.2024 (15:00)

Lääne-Virumaa noorte U14 -U20 MV

Kastani puiestee 12F
28.05.2024

Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu

Pärnu RannastaadionC
29.05.2024

VAK Staieri tõkkejooksupäev

Viljandi linnastaadionMuu
29.05.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese SpordiklubiF
30.05.2024 - 31.05.2024 (15:00)

67.Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused

Kadrioru StaadionMuu
31.05.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, I etapp

Viljandi Paalalinna heiteväljakMuu
31.05.2024 - 02.06.2024

Euroopa maastikujooksu meistrivõistlused

AnnecyF
31.05.2024 (13:00)

Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus

Kastani puiestee 12Muu
31.05.2024 - 01.06.2024

Narva Linna Jooks

Joaoru Puhkeala, NarvaMuu

Juuni 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.06.2024 - 02.06.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses(U16, U18, U20) 2024

KaunasF
01.06.2024 - 02.06.2024

TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp

Tamme staadionMuu
04.06.2024 - 05.06.2024 (00:00)

Lääne- Virumaa kergejõustiku MV (täiskasvanud ja veteranid)

Kastani puiestee 12F
04.06.2024 - 05.06.2024 (12:00)

TV 10 Lääne- Viru mitmevõistlus

Kastani puiestee 12Muu
04.06.2024 - 05.06.2024

TV 10 OS Viljandimaa finaal

Viljandi linnastaadionMuu
07.06.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, II etapp

Karksi-Nuia staadionMuu
07.06.2024 - 12.06.2024

Euroopa meistrivõistluses 2024

RoomaOW (OM,MM)
09.06.2024

Eesti noorte karikavõistlused 2024

Pärnu RannastaadionF
11.06.2024 - 12.06.2024 (14:00)

Tallinna noorte suvised meistrivõistlused

Kadrioru StaadionF
12.06.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU III etapp

Tamme staadionMuu
13.06.2024 - 14.06.2024

TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja Finaal etapp

Heino Lipu staadionMuu
15.06.2024

Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala 2024

Kalevi KeskstaadionD
17.06.2024 - 18.06.2024

Viljandimaa MV (U18, U20,T)

Viljandi linnastaadionMuu
18.06.2024 - 19.06.2024 (13:00)

Rakvere linna kergejõustiku MV ja mitmevõistluse KV

Kastani puiestee 12E
19.06.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, II etapp , takistusjooksud

Viljandi linnastaadionMuu
20.06.2024

Rahvusvaheline kergejõustikuõhtu TALLINN 2024

Kadrioru StaadionC
22.06.2024

170. Pööripäevajooks Jooks suvesse

Loode tammikMuu
22.06.2024 - 23.06.2024

30. Bauhaus Juniors Gala

MannheimD
26.06.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp

Tamme staadionMuu
29.06.2024 - 30.06.2024

Eesti meistrivõistlused 2024

Kadrioru StaadionB

Juuli 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
03.07.2024 - 04.07.2024 (12:00)

Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2024

Rakvere staadionF
03.07.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU V etapp

Tamme staadionMuu
06.07.2024 - 07.07.2024

Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024

Karksi-NuiaMuu
06.07.2024 - 07.07.2024

Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2024

ValmieraF
08.07.2024 - 09.07.2024 (12:00)

Eesti meistrivõistlused(U14, U16) 2024

Rakvere staadionF
11.07.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2024

Tartu Tamme staadionF
13.07.2024 - 14.07.2024 (10:00)

VAK Staieri 10-võistlus

Karksi-Nuia staadionMuu
13.07.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Audentese Spordikeskuse staadionF
17.07.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, III etapp, 5000 m, Viljandi MV

Viljandi linnastaadionMuu
17.07.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2024

ŠiauliaiF
17.07.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp

Tamme staadionF
18.07.2024 - 21.07.2024

Euroopa U18 meistrivõistlused 2024

Banská BystricaE
21.07.2024

Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega

KadriorgMuu
22.07.2024

Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2024

ValmieraF
26.07.2024 - 27.07.2024

Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2024

Rakvere linnastaadionF
27.07.2024 - 28.07.2024

Baltimaade veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024

ValmieraMuu
27.07.2024

10000m Eesti meistrivõistlused 2024

Rakvere linnastaadionB

August 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.08.2024 - 11.08.2024

Olümpiamängud 2024

PariisOW (OM,MM)
03.08.2024

Skechers Suvejooks 2024

Ihaste tee 7Muu
07.08.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp

Tamme staadionF
13.08.2024 - 25.08.2024

Maailma veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024

GöteborgMuu
14.08.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, 800

Viljandi linnastaadionMuu
17.08.2024

Heitjate seeriavõistlus

Tondi 90F
21.08.2024 (18:00)

VAK Staieri seeriajooks, V etapp 10 000 m, Viljandi MV

Viljandi linnastaadionMuu
24.08.2024 (12:00)

Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev

Kastani puiestee 12Muu
27.08.2024 - 31.08.2024

U20 Maailmameistrivõistlused 2024

LimaC
28.08.2024 (18:00)

KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp

Tamme staadionF
31.08.2024

Heitjate seeriavõistlus

Kohila Spordikeskuse staadionF

September 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
01.09.2024 (09:00)

Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus 2024

PärnuD
04.09.2024

Noorte Heitjate seeriavõistlus

Viljandi linnastaadionF
06.09.2024

Nike Noortejooks

Vabaduse väljakMuu
07.09.2024 (10:00)

Vennad Ehituse kümnevõistlus

Kääriku Spordikeskuse staadionMuu
07.09.2024

Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km

Vabaduse väljakC
07.09.2024

Tallinna Sügisjooks 10 km

Vabaduse väljakMuu
08.09.2024

Eesti meistrivõistlused maratonis 2024

TallinnB
08.09.2024

Tallinna Maraton – 42,2 km

Vabaduse väljakB
09.09.2024

Sprindipäev

Viljandi linnastaadionMuu
10.09.2024 (16:30)

Lääne- Virumaa noorte KV

Kastani puiestee 12F
11.09.2024

Noorte heitjate seeriavõistlus

Kohila Spordikeskuse staadionF
12.09.2024 (14:00)

Lään-Virumaa algklasside kergejõustiku võistlused (suured koolid)

Kastani puiestee 12Muu
12.09.2024 - 13.09.2024

Viljandimaa MV (U16,U14,U12)

Viljandi linnastaadionMuu
14.09.2024

Turba spordipäev

Turba Kooli staadion ja spordiväljakudMuu
15.09.2024 (12:00)

Rakvere 41. Rahvajooks

Kastani puiestee 12Muu
18.09.2024 - 19.09.2024

Viljandimaa mitmevõistluse MV

Viljandi linnastaadionMuu
21.09.2024

171. Pööripäevajooks Jooks sügisesse

Loode tammikMuu
26.09.2024 (00:00)

Lään-Virumaa murdmaajooksu MV

PalermoMuu
27.09.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp

Tarvastu Gümnaasiumi staadionMuu

Oktoober 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
04.10.2024 (15:00)

Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp

Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljakMuu
05.10.2024 (09:00)

Eesti meistrivõistlused poolmaratonis 2024

TartuB
12.10.2024

Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024

Jõulumäe TervisespordikeskusMuu
26.10.2024

Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2024

LeeduMuu

November 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
07.11.2024 (15:00)

Rakvere Spordikooli lastevõistlus

Kastani puiestee 12Muu

Detsember 2024

AegNimetusAsukohtKategooria
07.12.2024

TV 10 Olümpiastarti 54. hooaja I etapp

Võru SpordikeskusMuu
08.12.2024

SPAR Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlused 2024

AntalyaGL

Märts 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
06.03.2025 - 09.03.2025

Euroopa sisemeistrivõistlused 2025

ApeldoornA
21.03.2025 - 23.03.2025

Sise-maailmameistrivõistlused

NanjingOW (OM,MM)

Juuli 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
17.07.2025 - 20.07.2025

Euroopa U23 meistrivõistlused 2025

BergenC

September 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
13.09.2025 - 21.09.2025

Maailmameistrivõistlused 2025

Tōkyō prefektuurOW (OM,MM)

Detsember 2025

AegNimetusAsukohtKategooria
14.12.2025

SPAR Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlused 2025

LagoaGL

Märts 2026

AegNimetusAsukohtKategooria
20.03.2026 - 22.03.2026

Sise-maailmameistrivõistlused

TorunOW (OM,MM)