2007

2007 aasta võistlustulemused

NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee

27.12.2007Kohtla-Järve GP V etapp
Ahtme SH
26.12.2007Koeru SK jõuluvõistlused
Koeru
22.12.2007Tartu ÜASK laste jõuluvõistlus
Tartu, TÜ SH
22.12.2007Jõgeva valla lahtised teivashüppe esivõistlused
Laiuse
19.12.2007Audentese SK lahtised jõuluvõistlused
Tallinn, Audentese SH
19.12.2007Jõgeva valla lahtised esivõistlused kõrgushüppes
Laiuse
16.12.2007J. Uudmäe auhinnavõistlused
Tartu, TÜ SH
15-16.12.2007Lääne-Virumaa noorte jõuluvõistlused
Rakvere
15.12.2008SK Leksi 44 jõuluvõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
14-15.12.2007Tallinna Kalevi KJK jõuluvõistlused
Tallinna SH
14.12.2007KSK Alem paigalthüpete KV
Särevere
14.12.2007E. Konisti mälestusvõistlused
Ahtme SH
13.12.2007Tartu Kalevi jõuluvõistlused
Tartu, TÜ SH
12.12.2007Nõmme SK noortevõistlused
Tallinna SH
11.12.2007Järvamaa laste jõuluvõistlused
Türi
09.12.2007Teivashüppe avavõistlused
Laiuse
08-09.12.2007Saaremaa koolinoorte võistlused
Kuressaare
08.12.2007Keila MV, KJK TIPP auhinnavõistlused
Tallinna SH
08.12.2007Läänemaa järelkasvuvõistlused
Haapsalu
08.12.2007Kohtla-Järve sprindi-keskmaa KV
Ahtme SH
08.12.2007Tartu KEVEK lahtised MV
Tartu, TÜ SH
07.12.2007Järvamaa seeriavõistluse III etapp
Paide
07.12.2007Valgamaa koolinoorte MV
Valga SH
07.12.2007Tabivere valla hüppajate päev
Tabivere
30.11.2007Järvamaa seeriavõistluse II etapp
Särevere
30.11.2007Heidete võistlus
Tallinn, Audentese SH
27-29.11.2007Tartu koolide KV
Tartu, TÜ sH
23.11.2007Järvamaa seeriavõistluse I etapp
Türi
23.11.2007Koeru SK sügisvõistlused
Koeru
17.11.2007Kohtla-Järve GP IV etapp
Ahtme SH
28.10.2007Leksi heidete võistlus
Suislepa
20.10.2007Koeru Sügisjooks
Laaneotsa
17.10.2007SK Audentes heidete võistlused
Audentese/TTÜ staadionid
17.10.2007Koeru KK hooajalõpuvõistlused heidetes
Koeru
14.10.2007Heitjate hooajalõpu võistlus
Türi
08.10.2007Kristiine Gümn. – Saksa Gümn. (ketas)
Tallinn/TSG
07.10.2007Paide-Türi rahvajooks
06.10.2007K-klubi viievõistlus
Kääriku
06.10.2007Eesti noorte ja juunioride murdmaajooksu KV
Valgehobusemägi
05.10.2007Heidete võistlused
Türi
04.10.2007Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV
Võru
04.10.2007SK Sinimäe miilijooks
Mustamäe nõlv
03.10.2007Pärnumaa heitjate seeriavõistlus
Paikuse
03.10.2007Hooajalõpu võistlus
Türi
02.10.2007Koeru seeriajooks
Laaneotsa
02.10.2007Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
Palermo
01.10.2007Kristiine Gümn. – Saksa Gümn. (oda)
Tallinn/TSG
30.09.2007Heidete mitmevõistlus
Laiuse
30.09.2007Abja MV
Abja-Paluoja
29.09.2007Viljandimaa noorte heitjate päev
Viljandi
28.09.2007Koeru SK suvelõpuvõistlused
Koeru
28.09.2007Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu KV
Tõrva
27.09.2007Järvamaa koolinoorte sügiskross
Paide
27.09.2007ERGO Maailmamängud
Tallinn
27.09.2007Viljandimaa koolide esivõistlused
Viljandi
26.09.2007Võrumaa koolinoorte murdmaajooks
Võru-Kubija
26.09.2007Hooaja lõppvõistlus heidetes
Rakvere
24.09.2007Kristiine Gümn. – Saksa Gümn. (kuul)
Tallinn/TSG
23.09.2007Eesti maratonijooksu MV
Tallinn
23.09.2007SL Õhtuleht rahvajooks, maraton
Tallinn
23.09.2007SL Õhtuleht rahvajooks, 10 km
Tallinn
22-23.09.2007Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
22.09.2007EMÜ SK lahtised MV käimises
Tartu, Tamme staadion
21-22.09.2007Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
Viljandi
21.09.2007Audentese Sügiskarikas
Audentese ja TTÜ staadionid
20.09.2007Tartu koolide teatejooksud
Tartu, TÜ staadion
20.09.2007SK Sinimäe KV (odavise, kaugushüpe)
Tallinn
19.09.2007EKSL teatejooksude päev: I liigaII liiga
Paide
19.09.2007Nõmme sügisjooks
Nõmme mets
19.09.2007Pärnuma heitjate seeriavõistluse II etapp
Vändra
18-19.09.2007Tartu MV kümnevõistluses
Tartu
18.09.2007Koeru seeriajooks
Laaneotsa
17.09.2007SK Maret-Sport seriaal mitmevõistluses
Valga
16.09.2007III T. Berendseni KV ja Ambla v. MV viievõistluses
Aravete
16.09.2007Rakvere Rahvajooks
Rakvere
15.09.2007Koeru valla MV II etapp
Koeru
15.09.2007Euroopa juunioride klubide KV, A-grupp
Brno
15.09.2007Euroopa juunioride klubide KV, B-grupp
Cottbus
14-15.09.2007Lääne-Virumaa lahtised võistlused mitmevõistluses
Rakvere
14.09.2007Kuusalu valla MV
Kuusalu
14.09.2007Tõrva kolme järve jooks
Tõrva
13-14.09.2007Viljandimaa noorte KV
Viljandi
12-13.09.2007TÜ ASK lahtised võistlused
Tartu
12.09.2007Järvamaa põhikoolide 4-võistlus
Väätsa
12.09.2007Järvamaa keskkoolide ja gümnaasiumide 4-võistlus
Türi
12.09.2007Valgamaa koolide maastikuteatejooksu KV
Tõrva
12.09.2007Heitjate seeriavõistluse V etapp2007. a kokkuvõte
Tallinn, Kadriorg
11.09.2007Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside võistlused
Rakvere
11.09.2007Lääne-Virumaa keskkoolide algklasside võistlused
Rakvere
11.09.2007Sinimäe seeriajooksu III etapp
Tallinn
11.09.2007Lahtised võistlused heidetes
Haapsalu
10.09.2007Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
09.09.2007SEB sügisjooks-10 km
Tallinn
09.09.2007Eesti poolmaratoni MV/SEB sügisjooks – poolmaraton
Tallinn
08.09.2007Kuusalu valla laste kergejõustikupäev
Kuusalu
08.09.2007Eesti juunioride ja noorte KV
Türi
08.09.2007Eesti maanteekäimise MV (20km/50km)
Paralepa
07.09.2007Koeru SK suvelõpuvõistlused
Koerui
07.09.2007X Valga-Valka rahvajooks
06.09.2007Lääne-Virumaa noorte KV
Rakvere
06.09.2007Sinimäe seeriajooksu II etapp
Tallinn
05.09.2007Heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
05.09.2007Lahtised kergejõustikuvõistlused
Tartu
05.09.2007Viljandimaa noorte sprindivõislused
Viljandi
04.09.2007SK Sinimäe seeriajooksu I etapp
Tallinn
03.09.2007Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
001-02.09.2007Leksi Cup
Rakvere
01.09.2007Nõmme-Harku metsajooks
31.08-02.09.07Järvamaa MV
Türi
30.08.2007Noorte tehniliste alade GP
Rakvere
29.08.2007VAK Staier-i seeriajooksu V etapp
Viljandi
28.08.2007Eesti – Ida-Soome noorte matš
Rakvere
26.08.2007Heidete kolmevõistlus
Koeru
25.08.2007Virumaa väikelaste päev
Rakvere
18.08.2007Valga MV
Valga
18.08.2007Tõrva-Valga manteejooks 30 km
18.08.2007Eesti klubide KV kõrgliiga ja esiliiga
Tallinn/Kadriorg
18.08.2007ESVL MV heidete mitmevõistluses
Märjamaa
16.08.2007Nõmme seeriajooksu V etapp
Tallinn/Hiiu
14-15.08.2007Rukkilillemängud
Kärdla
11-12.08.2007Eesti spordiveteranide MV
Kohila
11.08.2007L. Virkuse mälestusvõistlused tunnijooksus
Tartu
10-11.08.2007Balti noorte (u18) maavõistlus
Ventspils
10.08.2007Lauritsapäeva jooks
Kuusalu
09-10.08.2007Eesti A-klassi mitmevõistluse MV: PA 10vTA 7v
Rakvere
09-10.08.2007Eesti B-klassi mitmevõistluse MV: PB 10vTB 7v
Rakvere
09.08.2007Nõmme seeriajooksu IV etapp
Tallinn/Hiiu
05.08.2007Valter Kalami mälestusvõistlused
Viljandi
04.08.2007Vanad Olümpiaalad
Suure-Jaani
03-05.08.2007Leksi Prix
Suislepa
03-04.08.2007Saaremaa MV
Kuressaare
01.08.2007BIG Kuldliiga finaal
Tallinn, Kadrioru staadion
28.07.2007Ümber Väinjärve jooks
25.07.2007Ida-Virumaa aastajooksu VI etapp
Avinurme
28-29.07.2007Eesti MV
Tallinn, Kadrioru staadion
28.07.2007Keila poolmaraton
Keila
25.07.2007VAK Staier-i seeriajooksu IV etapp
Viljandi
24-26.07.2007Leksi sünnipäevavõistlus
Suislepa
24.07.2007BIG Kuldliiga IV suvine etapp
Rakvere
22.07.2007Tallinn 2007
Tallinn, Kadriorg
21.07.2007Eesti MV maanteekäimises (10 km/20 km)
Paralepa
20-21.07.2007Eesti MV mitmevõistluses: meeste 10vnaiste 7v
Rakvere
19.07.2007Ambla SK SV III etapp
Aravete
18.07.2007Ida-Virumaa aastajooksu V etapp
Iisaku
14-15.07.2007Leksi Suvi
Suislepa
14.07.2007N. Küttise mälestusvõistlused
Narva
12.07.2007Nõmme seeriajooksu III etapp
Tallinn/Hiiu
11.07.2007VAK Staier-i seeriajooksu III etapp
Viljandi
07-08.07.2007Euroopa mitmevõistluse karikavõistlused
Tallinn
06-07.07.2007Maaspordimängude kergejõustikuvõistlused
Valga
05.07.2007Teivashüppevõistlus
Laiuse
05.07.2007BIG Kuldliiga III suvine etapp
Tartu
04-05.07.2007Mitmevõistlus noortele
Rakvere
04.07.2007Ida-Virumaa aastajooksu IV etapp
Narva
03.07.2007Ambla SK SV II etapp
Aravete
30.06-01.07.07Eesti juunioride ja noorsoo MV
Valga
27-28.06.2007Eesti A- ja B-klassi MV
Rakvere
26.06.2007Ida-Virumaa aastajooksu III etapp
Sillamäe
23.06.2007Uhtjärve jooks
22.06.2007Teivashüppe GP
Jõgeva
22.06.2007Lahtised võistlused (kõrgus, kolmik)
Haapsalu
21.06.2007Kuusalu SK karikavõistlused
Kuusalu
20.06.2007BIG Kuldliiga esitleb + Türi aastapäevavõistlused
Türi
20.06.2007Ida-Virumaa aastajooksu II etapp
Kohtla-Järve
19-20.06.2007Viljandi lahtised noortevõistlused
Viljandi
19.06.2007Eesti üliõpilaste MV
Tartu
18-20.06.2007Leksi suvelaagrivõistlus
Suislepa
16-17.06.2007Eesti noorsoo ja juunioride mitmevõistluse MV
Rakvere
16.06.2007Läänemaa lahtised MV takistusjooksus + vasaraheide
Haapsalu
15.06.2007Heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
15.06.2007ESS Kalevi firmaspordi MV
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
14.06.2007Tartu MV II päev
Tartu
14.06.2007Nõmme seeriajooksu II etapp
Tallinn/Hiiu
12-13.06.2007Tartu Ülikooli mitmevõistluse MV
Tartu
12-13.06.2007Valgamaa MV
Valga
12-13.06.2007TV 10 OS Finaal
Kärdla
12-13.06.2007Harjumaa MV, Viimsi valla auhinavõistlused
Tallinn, Kadriorg
12-13.06.2007Harjumaa noorte MV, Viimsi valla auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
12-13.06.2007Viimsi valla auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
12-13.06.2007Harjumaa Spordiliidu auhinnavõistlused lastele
Tallinn, Kadriorg
11.06.2007Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
10.06.2007G. Sule mälestusvõistlused
Tartu
09-10.06.2007Soome-Rootsi-Eesti mitmevõistluse maavõistlus
Visby
09.07.2007Läänemaa suvemängud
Haapsalu
09.06.2007Sprindi mitmevõistlus
Tartu
09.06.2007A. Paali mälestusvõistlused
Narva
09.06.2007Koeru Mängud
Koeru
07.06.2007Balti koolide neljavõistlus
Valga
06-08.06.2007Tallinna noorte MV
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
07.06.2007Ambla SK SV I etapp
Aravete
06-07.06.2007Harjumaa noorte mitmevõistluse MV
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
06-07.06.2007TV 10 OS Harjumaa finaal
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
06-07.06.2007TV 10 OS Jõgevamaa finaal
Jõgeva
05-06.06.2007TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal
Tartu
05-06.06.2007TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa finaal
Ülenurme
05-06.06.2007TV 10 OS Lääne-Virumaa finaal
Rakvere
05-06.06.2007Lääne-Virumaa MV
Rakvere
05.06.2007BIG Kuldliiga II suvine etapp
Valga
03.06.2007TV 10 OS IV etapp
Rakvere
02-03.06.2007Pärnumaa Suvemängude kergejõustikuvõistlused
Paikuse
02.06.2007Eesti teatejooksude MV
Jõgeva
02.06.2007Tartu KEVEK-i MV
Tartu
02.06.2007B. Junk-i mälestusvõistlused
Valga
01.06.2007K. Urbaniku mälestusjooks
Valga
31.05.2007Tartu MV
Tartu
30-31.05.2007Jõgevamaa noorte MV
Jõgeva, Laiuse
30.05.2007Rakvere lahtised MV
Rakvere
30.05.2007Valgamaa koolinoorte MV (D ja E-klass)
Valga
30.05.2007Kernu auhinnavõistlused heidetes
Kernu
30.05.2007Ida-Virumaa Aastajooksu I etapp
Voka
30.05.2007VAK Staier-i seeriajooksu II etapp
Viljandi
29.05.2007BIG Kuldliiga I suvine etapp
Kohila
28-29.05.2007Tartu C- ja D-klassi MV
Tartu
28-29.05.2007Uno Palu auhinnavõistlused
Tallinn, Kadriorg
27.05.2007TV 10 OS III etapp
Valga
26.05.2007Eesti noorte MV teatejooksudes
Rakvere
24.05.2007Harjumaa põhikoolide viievõistlus
Laagri
24.05.2007SK Leksi 44 viievõistlus
Tallinn, Kadriorg
24.05.2007Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi
24.05.2007TV 10 OS Lääne-Virumaa III ja IV etapp
Rakvere
24.05.2007Nõmme seeriajooksu I etapp
Tallinn, Hiiu staadion
23-24.05.2007Tartu Ülikooli ja TÜ ASK MV
Tartu
23.05.2007Järvamaa algklasside maastikuteatejooks
Paide
23.05.2007Heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
22-23.05.2007Valgamaa koolinoorte MV (J-, A-, B- ja C-klass)
Valga
22-23.05.2007Pärnumaa noorte MV
Paikuse
22-23.05.2007Lääne-Virumaa noorte MV
Rakvere
22-23.05.2007Võrumaa koolinoorte MV
Väimela
22.05.2007Läänemaa algklasside mängud
Haapsalu
22.05.2007TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III ning IV etapp
Tartu
22.05.2007TV 10 OS Viljandimaa III ja IV etapp
Viljandi
22.05.2007TV 10 OS Tallinna III ja IV etapp
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
21.05.2007TV 10 OS Võrumaa III etapp
Võru
21.05.2007Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
21.05.2007Läänemaa KSL C- ja D-klassi MV
Haapsalu
20.05.2007TV 10 OS Jõgevamaa V etapp
Laiuse
20.05.2007Euroopa käimise KV
Leamington
19-20.05.2007Sakala Mängud
Viljandi
19-20.05.2007Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Valmiera
19.05.2007SK Haapsalu – Helsinki HKV
Haapsalu
19.05.2007Saaremaa koolinoorte MV
Kuressaare
19.05.2007Loskutov Cup 2007
Valga-Valka
19.05.2007Kohtla-Järve GP II etapp
Ahtme SH
18-19.05.2007Sell-i mängud
Kaunas
18.05.2007TV 10 OS Valgamaa III ja IV etapp
Valga
17-18.05.2007Tallinna koolinoorte MV
Tallinn/Kadriorg
17-18.05.2007Tartu J-, A- ja B-klassi MV
Tartu
17.05.2007Haapsalu Koolispordiliidu MV
Haapsalu
17.05.2007Lääne-Virumaa koolide neljavõistlus
Rakvere
16-17.05.2007Viljandimaa koolide MV
Viljandi
16.05.2007Jõgeva valla viievõistlus
Laiuse
16.05.2007Heitjate Seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Kadrioru ja TTÜ staadionid
16.05.2007Eesti Koolispordi Liidu teise liiga võistlused
Türi
15.05.2007Tartu avavõistlused
Tatu
15.05.2007Eesti Koolispordi Liidu esiliiga võistlused
Rakvere
14.05.2007Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
Tallinn, Audentese ja TTÜ staadionid
12.05.2007Viimsi jooks
11.05.2007Lääne-Virumaa teatejooksude MV
Rakvere
10-11.05.2007Sõpruslinnade võistlus B-klassile
Võru
10.05.2007Läänemaa koolide mitmevõistlus
Haapsalu
10.05.2007Pärnumaa heitjate seeriavõistluse I etapp
Pärnu, Niidupark
09.05.2007VAK Staier-i seeriajooksu I etapp
Viljandi
09.05.2007Hooaja avavõistlused D- ja C-klassile
Tartu
09.05.2007Tallinna Saksa Gümnaasiumi heitevõistlused
Tallinn, TSG
08.05.2007Hooaja avavõislused
Rakvere
08.05.2007Võrumaa koolinoorte MV neljavõistluses
Võru
08.05.2007TV 10 OS Ida-Virumaa III etapp
Voka
06.05.2007Pikkade heidete avavõistlus
Laiuse
05.05.2007Viljandi noorte heitjate võistlus
Viljandi
02.05.2007Järvamaa noorte mäkkejooksuvõistlused
Türi
01.05.2007SK Leksi 44 heitjate päev
Suislepa
30.04.2007Audentese kettaheitevõistlus
Tallinn, Audentese staadion
24/28.04.2007Viljandimaa noorte odaviskevõistlused
Viljandi, VPG
26.04.2007Lääne-Virumaa B- ja C-kl MV murdmaajooksus
Rakke
25.04.2007KJK Nõmme kõrgushüppevõistlus
Tallinna SH
25.04.2007Tartu koolinoorte murdmaajooksu MV
Tartu, Tamme staadion
25.04.2007Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Võru-Kubja
24.04.2007Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu MV
Tõrva
24.04.2007Harjumaa maakoolide murdmaajooksu MV
Kolgaküla
21.04.2007Kohtla-Järve GP I etapp
Ahtme SH
21.04.2007Eesti murdmaajooksu MV
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
18.04.2007Vallimäe KV
Rakvere
18.04.200717. Nõmme kevadjooks
Tallinn, Nõmme mets
15.04.2007Eesti MV ekidenis
Tallinn, Hiiu
14.04.2007Eesti klubide KV käimises
Haapsalu
14.04.2007SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
10/12.04.2007Parksepa KK kõrgushüppepäevad
Võru Spordikeskus
07.04.2007SK Mitš noorte keskmaajooksu seeriavõistlus
Ahtme SH
07.04.2007Läänemaa KJK käimise MV
Haapsalu
07.04.2007Läänemaa MV maanteejooksus (10 km)
Haapsalu
07.04.2007Nõmme MV maanteejooksus (5 km)
04.04.2007Audentese vasaraheitevõistlus
Tallinn, TTÜ staadion
01.04.2007SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
31.03.2007Lääne-Virumaa C- ja D-klassi kolmevõistlus
Rakvere
31.03.2007Pangodi-Tartu poolmaraton
31.03.2007Otepää-Tartu maraton
31.03.2007Erki Noole Kevadkarikas
Tallinna SH
31.03.2007Eesti talvised pikkade heidete MV
Haapsalu
29.03.2007Türi laste jooksuvõistlus
Türi
27.03.2007Koeru SK noorte kevadvõistlused
Koeru
25.03.2007SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
24.03.2007Jõhvi Cup
Ahtme SH
20-21.03.2007Audentese lahtised heidete võistlused
Audentese SH, TTÜ staadion 
20.03.2007Noorte teivashüppevõstlus, tehniliste alade GP
Viljandi Viilhall
20.03.2007Jõgeva noorte talvised MV vasaraheites
Laiuse
18.03.2007Pärnumaa noorte lahtised võistlused (s. 92-94)
Pärnu HG KJH
17.03.2007Võru Spordikooli Auhinnavõistlused
Võru Spordikeskus
16.03.2007Riia-Viljandi-Ülenurme koolide kohtumine
Võru Spordikeskus
15.03.2007Harjumaa koolidevahelised MV
Tallinna SH
14.03.2007Õhuväe lahtised MV
Tallinna SH
13.03.2007Kõrgushüppevõistlus Laiuse Vedru
Laiuse
11.03.2007TV 10 OS II etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
10.03.2007Eesti Spordiveteranide MV
Võru Spordikeskus
08.03.2007Järvamaa gümnaasiumide ja keskkoolide KV
Särevere
07.03.2007Valga-Valka matš
Valga SH
07.03.2007Pärnu koolinoorte MV
Pärnu Hansagümnaasiumi SH
07.03.2007TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
Võru Spordikeskus
07.03.2007TV 10 OS Viljandimaa II etapp
Viljandi Viilhall
07.03.2007TV 10 OS Raplamaa II etapp
Kohila SH
06.03.2007TV 10 OS Lääne-Virumaa II etapp
Rakvere
06.03.2007TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa II etapp
Võru Spordikeskus
03-04.03.2007Leksi seitsmevõistlus
Tallinn, Lasnamäe KJH
03.03.2007TV 10 OS Valgamaa ja Jõgevamaa II etapp
Valga SH
03.03.2007Venemaa-Balti noorte matš
Kaunas
03.03.2007SK Mitš noorte keskmaajooksu seeriavõistlus
Ahtme SH
02.03.2007Lääne-Virumaa D-klassi MV
Rakvere
02.03.2007Järvamaa mitmevõistluse MV
Türi
01.03.2007Teivashüppevõitlus Laiuse Toigas
Laiuse
01.03.2007TV 10 OS Tallinna II etapp
Tallinna SH
28.02.2007Lääne-Virumaa C-klassi MV
Rakvere
28.02.2007Viljandimaa C-klassi MV
Viljandi Viilhall
28.02.2007Nõmme KJK lahtised MV
Tallinna SH
27.02.2007Audentese-Helsingi-Murjani sporikoolide matš
Tallinn, Audentese SH
27.02.2007TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Ahtme SH
26.02.2007Paide ÜG seeriavõistluse II etapp
Paide ÜG
23.02.2007Eesti klubide talvised Stora Enso karikavõistlused
Võru Spordikeskus
23.02.2007Balti noorte matš
Kaunas
20.02.2007BIG Kuldliiga III talvine etapp
Võru Spordikeskus
17-18.02.2007Eesti täiskasvanute mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17-18.02.2007Eesti noorsoo mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17-18.02.2007Eesti juunioride mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
17.02.2007ESS Kalevi J- ja A-klassi MV
Tallinna SH
17.02.2007SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
16-17.02.2007Eesti A-klassi mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16-17.02.2007Eesti B-klassi mitmevõistluse MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
15.02.2007Tartu MV
Võru Spordikeskus
14.02.2007Kuressaare Gala 2007
Kuressaare
14.02.2007Kiirjooksupäev
Rakvere
10-11.02.2007Eesti MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
08.02.2007Paide ÜG seeriavõistluse I etapp
Paide ÜG
08.02.2007Valgamaa C- ja D-klassi MV
Valga SH
07.02.2007TV 10 OS Harjumaa II etapp
Tallinna SH
07.02.2007Võru spordikooli lahtised võistlused noortele
Võru Spordikeskus
06-07.02.2007Lääne-Virumaa noorte mitmevõistluse MV
Rakvere
06.02.2007BIG Kuldliiga II talvine etapp
Tallinna SH
05.02.2007Järvamaa MV
Särevere
03.02.2007SK Mitš noorte keskmaajooksu seeriavõistlus
Ahtme SH
02.02.2007Tallinna lahtised MV
Tallinn/Audentese SH
28.01.2007Pärnu maakoolide MV
Pärnu Hansagümnaasiumi SH
28.01.2007Eesti noorsoo MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.2007Eesti juunioride MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
27.01.2007SK Mitš noorte sprinterite seeriavõistlus
Ahtme SH
23.01.2007Lääne-Virumaa juunioride ja täiskasvanute MV
Rakvere
23.01.2007BIG Kuldliiga I talvine etapp
Tallinn, Lasnamäe KJH
21.01.2007Eesti A-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01.2007Eesti B-klassi MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
20.01.2007Kohtla-Järve C- ja D-klassi MV
Ahtme SH
19.01.2007Koeru SK noorte talvevõistlus
Koeru
17.01.2007Raplamaa koolinoorte uue aasta võistlus
Kohila
16-17.01.2007Tallinna noorte MV
Tallinn, Lasnamäe KJH
16.01.2007Lääne-Virumaa A- ja B-klassi MV
Rakvere
14.01.2007Viljandimaa juunioride ja täiskasvanute MV
Viljandi Viilhall
14.01.2007TV 10 OS I etapp
Võru Spordikeskus
13.01.2007EPMÜ lahtised MV käimises
Tartu, A. Le Coq SH
13.01.2007Noorte talvised KV
Tallinn, Lasnamäe KJH
11.01.2007TV 10 OS Viljandimaa I etapp
Viljandi Viilhall
11.01.2007TV 10 OS Järvamaa I etapp
Paide
10.01.2007Järvamaa noorte MV
Särevere
10.01.2007Viljandimaa B-klassi MV
Viljandi Viilhall
10.01.2007TV 10 OS Valgamaa I etapp
Valga
10.01.2007TV 10 OS Lääne-Virumaa I etapp
Rakvere
10.01.2007TV 10 OS Raplamaa I etapp
Kohila
10.01.2007TV 10 OS Tallinna I etapp
Tallinna SH
10.01.2007TV 10 OS Ida-Virumaa I etapp
Ahtme SH
09.01.2007Viljandimaa A-klassi MV
Viljandi Viilhall
09.01.2007TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp
Võru Spordikeskus
09.01.2007TV 10 OS Võrumaa ja Põlvamaa I etapp
Võru Spordikeskus
07-08.01.2007Balti noorte mitmevõistluse maavõistlus
Paneve˛ys
07.01.2007Mustamäe võistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
07.01.2007Harjumaa MV
Tallinna SH
06-07.01.2007Pärnumaa MV
Pärnu Hansagümnaasiumi SH
06.01.2007Ida-Virumaa MV
Ahtme SH
06.01.2007Jungenti auhinnavõistlused
Tallinn, Lasnamäe KJH
05.01.2007Jõgevamaa noorte MV
Võru Spordikeskus
03.01.2007Noorte tehniliste alade GP I etapp
Rakvere