Eesti U16 rekordid

EESTI U16 VANUSEKLASSI REKORDID (02.06.2024)

POISID
60 m7.07 hRichard Pulst04.12.91Tallinn20.12.06
100m11.21-1.5Karl August Kalamees04.07.03Jelgava21.07.18
200 m22.67-1.5Ken Mark Minkovski13.10.01Rakvere02.07.16
300 m37.18Ahti Aldoja17.02.76Viljandi10.08.91
400 m50.49Sergei Tarasjuk06.08.93Rakvere04.07.08
600 m1:25.5Oleg Martšuk31.03.74Tallinn07.08.88
800 m1:56.57Vadim Ogneštšikov09.03.73Gorki25.08.88
1000 m2:36.60Kristian Otlot31.05.02Kohila28.06.17
1500 m4:05.3Vadim Ogneštšikov09.03.73Harkov30.07.88
1 miil4:45.40Hendrik Hang04.05.08Tallinn30.08.23
2000 m5:45.84Aleksandr Makarov12.01.77Pärnu01.08.92
3000 m8:46.92Aleksei Šadrin14.03.74Tallinn26.07.89
4x100 m43.49Eesti B-klassi koondisTartu01.06.13
(Andre Tammaru, Martin Moldau, Hans-Christian Hausenberg, Sander Moldau)
4x400 m3:38.25SK Elite SportTallinn02.08.21
(Tristjan Jaanson, Sebastian Nuutmann, Karl Kristjan Pohlak, Herman Seire)
100+200+300+400 m2:01.35Eesti B-klassi koondisValga10.07.13
(Sander Moldau, Hans-Christian Hausenberg, Sten Ander Sepp, Martin Moldau)
3x800 m6:24.08 SK Elite SportTartu03.06.23
(Georg Ander Soe, Uku Hann Susi, Endel Pällin)
60 m tj8.14 hKarl Kristjan Pohlak14.06.06Tallinn05.12.21
110 m tj14.48+0.7Karl-Kristjan Pohlak14.06.06Rakvere02.07.21
300 m tj37.88Hans-Christian Hausenberg18.09.98Tallinn27.08.13
1500 m tak4:23.18Sergei Tšerepannikov15.08.83Valmiera28.08.98
3000 m käimine13:40.95Risko Nogelainen17.11.89Hyvinkää05.09.04
5000 m käimine23:38.60Ruslan Sergatšjov17.03.00Rakvere26.06.14
3 km käimine16:08Ruslan Sergatšjov17.03.00Tabivere10.07.10
5 km käimine24:11Ruslan Sergatšjov17.03.00Paralepa19.09.15
Kõrgushüpe2.01 hValter Külvet19.02.64Viljandi23.01.79
Teivashüpe4.82Hans-Christian Hausenberg18.09.98Utrecht16.07.13
Kaugushüpe7.15 hHans-Christian Hausenberg18.09.98Tartu20.12.13
Kolmikhüpe14.82 hHans-Christian Hausenberg18.09.98Tartu15.12.13
Kuulitõuge18.86 hKevin Sakson04.03.00Tallinn16.12.15
Kettaheide67.72Artjom Nikitin14.01.96Kunda17.09.11
Vasaraheide69.61Georg Kaspar Räni12.05.97Tallinn16.05.12
Odavise63.74Tanel Türk 07.02.84Tartu22.05.99
5-võistlus2840pAilo Andri Hantson08.08.07Viljandi22.09.22
5.93/1.6 - 46.71 - 25.50/ 0.7 - 41.39 - 5:15.81
10-võistlus6704pRomet Kivi13.07.05Rakvere05.09.20
11.24/2.1 - 6.43/01.8 – 13.01 - 1.65 – 50.76 – 15.26/2.5 – 38.02 - 3.20 – 55.78 – 4:30.91
6788p - kinnitamiselHank-Gerhard Hausenberg19.03.09Kaunas02.06.24
11.61/-0.9 - 6.10/0.8 – 13.02 - 1.75 – 52.41 – 14.77/-0.1 – 49.96 - 4.00 – 49.02 – 4:50.76
TÜDRUKUD
60 m7.57 hMiia Ott19.04.07Tallinn21.12.22
100 m11.92+1.6Miia Ott19.04.07Rakvere01.07.21
200 m24.90+1.6Katrin Käärt10.10.83Tallinn09.08.98
300 m40.55Jekaterina Mironova09.04.86Valga26.08.01
40.55 - kinnitamiselGrete Kiisler31.01.09Kuusalu02.06.24
400 m55.80Jekaterina Mironova09.04.86Kaunas04.08.01
600 m1:35.6Jelena Moskaljova18.08.61Riia09.05.76
800 m2:15.77Naomi Toomenurm20.02.08Jõhvi16.06.23
1000 m2:55.0Diana Verjovkina02.04.69Tallinn11.07.84
1500 m4:32.9Natalja Lissina11.01.73Harkov30.07.88
1 miil5:02.87Naomi Toomenurm20.02.08Tallinn30.08.23
2000 m6:31.99Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Tartu25.07.18
3000 m9:56.73Natalja Lissina11.01.73Tallinn19.08.88
4x100m49.69Audentese SKRakvere02.06.18
(Emma Triin Seer, Liisa Maria-Lusti, Mari-Anna Meimer, Anna Maria Millend)
49.69SK Elite SportJõhvi04.06.22
(Saara Kivi, Hedi Andre, Annika Põlluaas, Ellen Ingrid Aadamsoo)
100+200+300+400 m2:17.89SK Elite SportTallinn02.08.21
(Liisi Olman, Livia Filipozzi, Emma Priisaar, Hedi Andre)
3x800 m7:09.1Tartu Ülikooli SKTartu26.05.02
(Evelin Sosnovski, Regina Alber, Maris Mägi)
60 m tj8.61 hAnna Maria Millend01.04.04Tallinn27.01.19
100 m tj13.96+1.0Anna Maria Millend01.04.04Rakvere30.06.19
300 m tj43.57Liis Berendsen13.10.83Tartu02.08.98
1500 m tak5:18.00Viola Hambidge15.07.06Vilnius27.07.21
3000 m käimine14:24.01Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Rakvere05.07.17
5000 m käimine25:18.7Angela Mandel05.01.00Valmiera01.08.15
3 km käimine14:34Kaili Kütt03.02.71Talsi18.05.85
5 km käimine23:58Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Sillamäe16.09.17
Kõrgushüpe1.85Elisabeth Pihela15.03.04Rakvere30.06.19
Teivashüpe4.12Reena Koll15.11.96Tartu19.06.11
Kaugushüpe6.13-0.2Liisa-Maria Lusti22.08.04Rakvere29.06.19
Kolmikhüpe12.38+1.3Anna Panenko12.11.05Jõhvi13.09.20
Kuulitõuge15.62 hBerit Saar03.02.04Rakvere12.12.19
Kettaheide49.08Kelly Heinpõld21.01.03Espoo15.06.18
Vasaraheide58.31Kelly Heinpõld21.01.03Valga17.07.18
Odavise53.64Gedly Tugi11.09.01Pärnu27.08.16
7-võistlus5242pLiisa-Maria Lusti22.08.04Rakvere26.07.19
14.94/-0.4 - 1.71 – 10.94 – 25.41/-0.1 - 5.79/1.1 – 39.87 - 2:34.84
10-võistlus5920pJohanna Elisabeth Ader10.01.04Viljandi17.07.19
13.99/-2.1 – 33.69 – 3.23 – 33.90 – 65.34 – 16.16/+0.5 – 4.80/ +2.2 – 10.98 – 1.69 – 6:06.69
SEGATEATEJOOKS
100+200+300+400 m2:08.21Eesti U16 koondisOgre28.07.20
(Sandra Rumask, Uku Nurk, Hege-Lee Pielberg, Romet Kivi)

EESTI U16 VANUSEKLASSI LÜHIRAJAREKORDID

POISID
200 m22.96Richard Pulst04.12.91Tallinn20.12.06
300 m37.58Romet Kivi13.07.05Tartu04.02.20
400 m52.43Andre Tammaru31.01.98Tartu10.03.13
600 m1:24.86Marten Saarlas29.03.95Tallinn23.01.10
800 m2:02.80Kristian Otlot31.05.02Tartu02.12.17
1000 m2:38.53Kristian Otlot31.05.02Tallinn20.12.17
1500 m4:14.53Kristian Otlot31.05.02Tallinn09.12.17
1 miil5:02.23Mart Leo Ruus12.12.01Tartu28.12.16
2000 m5:44.2Aleksandr Makarov12.01.77Panevežys02.02.92
4x200m1:34.84SK Elite SportTallinn12.11.21
Tristjan Jaanson, Karl Kristjan Pohlak, Birk Parvelt, Herman Seire
2000 m käimine11:00.0Artur Djatšuk20.12.04Ahtme10.11.18
3000 m käimine14:00.56Ruslan Sergatšjov17.03.00Tartu24.01.15
7-võistlus5457pHans-Christian Hausenberg18.09.98Tartu21.12.13
7.19 - 7.15 - 16.55 - 1.87 - 8.20 - 4.05 - 3:00.88
TÜDRUKUD
200 m25.27Liisa-Maria Lusti22.08.04Tallinn20.01.19
300 m40.94Hedi Andre20.02.07Tallinn21.12.21
400 m58.04Hege-Lee Pielberg24.03.05Tallinn01.02.20
600 m1:35.78Hedi Andre20.02.07Tallinn13.01.22
800 m2:16.71 Naomi Toomenurm20.02.08Tallinn29.01.23
1000 m2:58.46Jekaterina Patjuk06.04.83Panevežys14.02.98
1500 m4:48.61Natalja Kononenko27.03.88Tallinn09.02.02
2000m6:29.55Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Tallinn07.02.18
4x200m1:45.34Audentese SKTallinn27.01.19
Emma Triin Seer, Anna Maria Millend, Elisabeth Pihela, Liisa-Maria Lusti
2000 m käimine9:04.0Maria Ivanova01.10.05Ahtme24.01.20
3000 m käimine14:33.49Maria Ivanova01.10.05Tallinn01.02.20
5-võistlus3614pGrete Šadeiko29.05.93Tallinn01.02.08
9.13 - 1.66 – 11.21 - 5.49 - 2:36.05
SEGATEATEJOOKS
4x200 m1:41.97SK Elite SportTallinn04.02.23
(Ellen Ingrid Aadamsoo, Paula Pällin, Uku Hann Susi, Tristjan Jaanson)
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST