2024

2024 aasta võistlustulemused

NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee

Näidisprotokoll

16.06.2024
Suvine sprindi mitmevõistlusTartu, Tamme staadion
15.06.2024
Heitjate seeriavõistlus, II etappAudentese staadion ja Randvere heiteväljak
13.06.2024
13.-14.06.2024
12.06.2024
Tartu linna MV teivashüppesTartu, Tamme staadion
12.06.2024
11.06.2024
11.-12.06.2024
Tallinna noorte suvised MVTallinn, Kadrioru staadion ja Sütiste heiteväljak
09.06.2024
08.06.2024
06.06.2024
05.-06.06.2024
05.-06.06.2024
05.-06.06.2024
04.06.2024
04.-05.06.2024
04.-05.06.2024
04.-05.06.2024
04.-05.06.2024
03.-04.06.2024
TV 10 OS Tallinn finaalTallinn, Kalevi staadion
03.-04.06.2024
03.-04.06.2024
31.05.2024
30.05.2024
30.-31.05.2024
29.05.2024
Noorte heitjate seeriavõistlus, III etappAudentese staadion ja Sütiste heiteväljak
29.05.2024
Viljandi SVK heiteseriaal, I etappViljandi, Paala heiteväljak
29.05.2024
29.05.2024
28.05.2024
26.05.2024
26.05.2024
TSVK heidete võistlusTallinn, TTÜ heiteväljak
24.05.2024
24.05.2024
24.05.2024
23.05.2024
23.-24.05.2024
22.05.2024
21.05.2024
Noorte heitjate seeriavõistlus, II etappAudentese staadion ja Sütiste parkmetsa heiteväljak
21.05.2024
Heitjate seeriavõistlus, I etappAudentese staadion ja Sütiste parkmetsa heiteväljak
21.05.2024
21.05.2024
21.05.2024
21.05.2024
TÜASK-i avavõistlusTartu, Tamme staadion
21.-22.05.2024
19.05.2024
Eesti teatejooksude MVTartu, Tamme staadion
18.05.2024
18.05.2024
Kohtla-Järve lahtised noorte võistlusedJõhvi, Kesklinna kooli staadion
17.05.2024
16.05.2024
TV 10 OS Ida-Virumaa, IV etappJõhvi, Kesklinna kooli staadion
16.05.2024
16.05.2024
16.05.2024
16.05.2024
15.05.2024
TV 10 OS Tallinn, IV etappTallinn, Kalevi staadion
14.05.2024
09.05.2024
08.05.2024
KJK Atleetika heitjate seeriavõistlus, I etappJõhvi, Kesklinna kooli staadion
07.05.2024
07.05.2024
29. Hubi jooksTallinn, Sütiste park
07.05.2024
60. Vallimäe KarikajooksRakvere, Vallimägi
06.05.2024
04.05.2024
04.05.2024
03.05.2024
30.04.2024
27.04.2024
Eesti käimise KVSillamäe terviserada
27.04.2024
26.04.2024
21.04.2024
TSVK heidete võistlusTallinn, TTÜ heiteväljak
05.04.2024
24.03.2024
23.03.2024
19.03.2024
17.03.2024
NÕMME SK laste MVTallinn, Tallinna KJH
14.03.2024
TV 10 OS Tallinn, III etappTallinn, Lasnamäe KJH
14.03.2024
08.03.2024
03.03.2024
03.03.2024
Eesti seenioride talvised MVTallinn, Tallinna KJH
01.03.2024
TALLINN DISCUS 2024Tallinn, Sõle spordikeskus
24.02.2024
24.02.2024
21.02.2024
17.-18.02.2024
Eesti talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
15.02.2024
10.-11.02.2024
Eesti U18, U20 ja U23 talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
09.02.2024
Eesti parakergejõustiku MVTallinn, Lasnamäe KJH
07.02.2024
03.-04.02.2024
Rahvusvaheline mitmevõistlusTallinn, Lasnamäe KJH
03.-04.02.2024
Eesti talvine mitmevõistluse MVTallinn, Lasnamäe KJH
01.02.2024
01.-02.02.2024
01.-02.02.2024
Viljandimaa talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
28.01.2024
Eesti talvised KVTallinn, Lasnamäe KJH
27.01.2024
TV 10 OS 53. hooaeg, II etappTallinn, Lasnamäe KJH
24.01.2024
23.01.2024
Nõmme KJK lahtised MVTallinn, Tallinna KJH
20.-21.01.2024
18.01.2024
TV 10 OS Tallinn, II etappTallinn, Lasnamäe KJH
18.01.2024
16.-17.01.2024
11.01.2024
Harjumaa noorte talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
07.01.2024
06.01.2024
06.01.2024
05.01.2024
Noorte GPRakvere
04.01.2024
SK Fortis klubivõistlusTallinn, Lasnamäe KJH
02.01.2024
Teivashüppe GPTallinn, Lasnamäe KJH
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST