Eesti U18 rekordid

EESTI U18 VANUSEKLASSI REKORDID (03.04.2024)

NOORMEHED
60 m6.89 hAndreas Kase19.02.06Pärnu29.12.23
6.89 h Tristan Konso04.12.07Tallinn10.02.24
100 m10.64+1.9Andreas Kase19.02.06Jõhvi16.06.23
200 m21.34+1.7Ken-Mark Minkovski13.10.01Györ07.07.18
300 m34.83Oleg Martšuk31.03.74Tallinn04.08.91
400 m47.63Oleg Martšuk31.03.74Volgograd05.07.91
600 m1:25.52Jesse Lauter01.03.06Märjamaa25.08.23
800 m1:50.91Uku-Renek Kronbergs10.08.04Tallinn16.07.21
1000 m2:28.1Meelis Tammre04.04.78Tallinn07.06.95
1500 m3:54.58Roman Hvalõnski21.05.88Tartu11.06.05
1 miil4:23.53Roman Hvalõnski21.05.88Tallinn21.07.04
2000 m5:34.7Rainer Nõlvak28.09.66Tallinn15.08.83
5:34.7Richard Jürgenson07.01.69Voka01.06.86
3000 m8:34.8Donatas Narmont22.04.66Rapla13.08.83
10km maanteejooks34:14Hugo Rask05.10.06Pärnu03.09.23
4x100 m41.70Eesti noortekoondisBelgrad27.07.07
(Kaarel Jõeväli, Andres Saaremõts, Sander Sooäär, Richard Pulst)
4x400 m3:19.82Eesti noortekoondisValga05.08.15
(Sten Ander Sepp, Tony Nõu, Johannes Erm, Kristjan Joosep)
100+200+300+400 m1:55.74Eesti U18 koondisMaribor28.07.23
(Janre Jõgi, Tristan Konso, Savva Novikov, Holger Himuškin)
3x800 m6:07.03Tartu SS KalevKääriku29.05.21
(Sander Aavik, Alexander Kapp, Uku Renek Kronbergs)
60 m tj7.65 h Tristan Konso04.12.07Tallinn28.01.24
110 m tj13.59-0.4Tristan Konso04.12.07Maribor25.07.23
400 m tj52.75Rasmus Mägi04.05.92Doha09.12.09
2000 m tak5:58.5Richard Jürgenson04.01.69Harkov29.06.86
3000 m käimine13.21,93Risko Nogelainen17.11.89Tuusula28.05.06
5000 m käimine22:04.19Ruslan Sergatšjov17.03.00Rakvere05.07.17
5 km käimine21:40Heino Palits10.10.71Talsi15.05.88
10 km käimine43:19Toivo Tanning08.11.66Talsi21.05.83
Kõrgushüpe2.16 hJevgeni Tanaga17.01.68Leningrad03.02.85
Teivashüpe5.15Eerik Haamer06.01.01Buenos Aires13.10.18
Kaugushüpe7.550.0Hans-Christian Hausenberg18.09.98Võru09.07.14
Kolmikhüpe15.52 hIlja Tumorin17.03.79Tartu07.12.96
Kuulitõuge20.00Margus Hunt14.07.87Valmiera31.07.04
Kettaheide69.50Margus Hunt14.07.87Valmiera30.07.04
Vasaraheide73.13Manfred Männamaa28.03.05Tallinn02.09.22
Odavise72.83Janek Õiglane25.04.94Trabzon28.07.11
5-võistlus3345pAndreas Hantson15.07.04Viljandi17.09.21
6.66/2.2 - 50.96 - 24.04/3.0 - 41.49 - 4:49.00
10-võistlus7713pHans-Christian Hausenberg18.09.98Šiauliai25.05.15
10.91/+0.5 - 7.49/-1.8 - 16.37 - 1.95 - 51.59 - 14.45 /-2.0 - 48.20 - 4.20 - 58.62 - 5:32.93
NEIUD
60 m7.45 hMiia Ott19.04.07Tampere23.01.24
100 m11.53+1.1Miia Ott19.04.07Jeruusalemm07.08.23
200 m24.21+1.3Miia Ott19.04.07Maribor27.07.23
300 m39.74Ann Marii Kivikas12.08.2002Pärnu19.08.18
400 m53.69Maris Mägi11.08.87Plovdiv19.06.04
600 m1:35.6Jelena Moskaljova18.08.61Riia09.05.76
800 m2:09.6Katrin Rehemaa10.04.61Tartu26.06.78
1000 m2:54.4Jelena Moskaljova18.08.61Tallinn08.06.78
1500 m4:32.8Leegi Tamm01.11.58Bakuu27.09.75
4:32.8Irina Mustonen12.11.65Tallinn22.06.82
1 miil5:02.87Naomi Toomenurm20.02.08Tallinn30.08.23
2000 m6:31.99Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Tartu25.07.18
3000 m9:56.73Natalja Lissina11.01.73Tallinn19.08.88
10 km maanteejooks35:54Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Peetri11.08.18
4x100 m46.90Eesti U18 koondisPärnu01.08.20
(Matilda Vitsut, Grette-Ly Mäesalu, Anna Maria Millend, Marit Kutman)
4x400 m3:52.0Eesti noortekoondisLvov23.07.76
(Jelena Moskaljova, Lea Griffel, Anu Anderson, Anne Sookael)
100+200+300+400 m2:09.06Eesti U18 koondisMaribor29.07.23
(Pia Laureen Matsalu, Miia Ott, Mia Mireia Uusorg, Viola Hambidge)
3x800 m7:04.47Tartu SS KalevHaapsalu25.05.03
(Kärt Simre, Kerli Karu, Maarja Jekimov)
60 m tj8.33 hAnna Maria Millend01.04.04Tallinn14.02.21
100 m tj13.42+1.7Anna Maria Millend01.04.04Ogre31.07.21
400 m tj59.40Anna Burunova09.07.72Pärnu07.06.89
2000 m tak7:06.58Bianka Uhtjärv28.08.06Pärnu11.06.23
3000 m käimine14:24.01Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Rakvere05.07.17
5000 m käimine22:26.01Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Bakuu26.07.19
5 km käimine22:25Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Druskininkai14.09.19
10 km käimine48:05Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Alytus19.05.19
Kõrgushüpe1.96Karmen Bruus24.01.05Eugene19.07.22
Teivashüpe4.24 hReena Koll15.11.96Tartu05.02.13
Kaugushüpe6.64+1.3Anu Kaljurand16.04.69Riia30.05.86
Kolmikhüpe13.74+0.3Kaire Leibak21.05.88Marrakesh14.07.05
Kuulitõuge17.70Kätlin Piirimäe08.11.95Kose26.08.12
Kettaheide48.50Ingrid Sisask10.01.63Tallinn10.05.79
Vasaraheide63.41Annika Emily Kelly01.05.01Buenos Aires12.10.18
Odavise55.28Gedly Tugi11.09.01Györ08.07.18
7-võistlus5757pGrete Šadeiko29.05.93Rakvere11.08.10
14.03/+3.2 - 1.65 - 12.73 - 25.04/+3.0 - 5.98/-0.6 - 45.90 - 2:23.86
10-võistlus4936pAnette Hantson20.08.02Viljandi17.07.19
14.16/-2.1 – 20.77 – 2.53 – 28.44 - 1:06.68 - 16.08/+0.7 – 5.13/+1.7 – 8.88 – 1.37 - 5:47.37
SEGATEATEJOOKS
4x400 m3:32.62Eesti U18 koondisŠiauliai15.07.23
(Holger Himuškin, Hedi Andre, Savva Novikov, Viola Hambidge)

EESTI U18 VANUSEKLASSI LÜHIRAJAREKORDID

NOORMEHED
200 m21.98 Andreas Kase19.02.06Tallinn19.02.23
300 m35.06Taavi Liiv27.05.88Tallinn17.12.05
400 m49.92Kristjan Joosep28.06.98Tallinn21.02.15
600 m1:23.0Vadim Ogneštšikov09.03.73Panevežys20.01.90
800 m1:52.86Uku Renek Kronbergs20.08.04Tartu04.12.21
1000 m2:33.37Kristian Otlot31.05.02Tallinn18.12.19
1500 m4:01.59Roman Hvalõnski21.05.88Tallinn12.02.05
1 miil4:42.50Johannes Sikk24.01.99Tartu28.12.16
2000 m5:34.65Roman Hvalõnski21.05.88Tallinn02.02.05
3000 m8:36.0Donatas Narmont22.04.66Minsk31.01.83
4x200 m1:29.12Eesti noortekoondisTartu14.03.15
(Martin Moldau, Sten Ander Sepp, Kristjan Joosep, Hans-Christian Hausenberg)
4x400m3:32.45SK Elite SportTallinn15.12.22
(Ron Andreas Uusorg, Johann-Martin Torim, Karl Kristjan Pohlak, Herman Seire)
3000 m käimine13:31.27Risko Nogelainen17.11.89Helsingi04.03.06
5000 m käimine23:37.50Risko Nogelainen17.11.89Tallinn20.02.05
7-võistlus5873pHans-Christian Hausenberg18.09.98Tallinn01.03.15
6.97 - 7.52 – 16.02 - 1.92 - 8.11 - 4.65 - 2:56.46
NEIUD
200 m24.58Kaire Leibak21.05.88Tallinn13.02.05
300 m39.92Katrin Käärt10.10.83Tallinn14.01.00
400 m55.62Maris Mägi11.08.87Tallinn14.02.04
600 m1:35.1Inna Losjeva28.11.72Tartu16.02.89
800m2:14.53Viola Hambidge15.07.06Tallinn20.02.22
1000 m2:56.8Renate Kiir16.12.58Tallinn27.12.75
1500 m4:34.20Naomi Toomenurm20.02.08Tallinn17.02.24
2000m6:29.55Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Tallinn07.02.18
3000m10:22.13Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Tartu19.01.18
4x200 m1:39.58Eesti noortekoondisTallinn20.02.05
(Ebe Reier, Grit Šadeiko, Veera Duman, Kaire Leibak)
3000 m käimine13:49.43Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Tallinn17.02.19
5000 m käimine24:06.28Jekaterina Mirotvortseva17.11.02Minsk25.02.19
5-võistlus4206pGrete Šadeiko29.05.93Tallinn28.02.10
8.63 - 1.74 - 12.90 - 5.89 - 2:23.50
SEGATEATEJOOKS
4x200 m1:39.28SK Elite SportTallinn03.02.24
(Rudolf Aavik, Hedi Andre, Endel Pällin, Marleen Ritari)
4x400 m3:38.57Eesti U18 koondisValmiera05.03.22
(Anette Pets, Livia Filipozzi, Robert Kompus, Romet Kivi)
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST