Eesti U14 rekordid

EESTI U14 VANUSEKLASSI REKORDID (10.07.2024)

POISID
60 m7.46 hTristjan Jaanson21.02.08Tallinn25.11.21
100m11.69+1.9Tristjan Jaanson21.02.08Rakvere01.07.21
200 m23.67+1.3Tristjan Jaanson21.02.08Tallinn29.06.21
300 m39.07Tristjan Jaanson21.02.08Tallinn15.09.21
400 m55.32Tristjan Jaanson21.02.08Rakvere01.07.21
600 m1:40.37Hanno Tamm25.01.03Rakvere06.08.16
800 m2:13.87Kristian Otlot31.05.02Võru26.06.15
1000 m2:53.45Kristian Otlot31.05.02Rakvere30.05.15
1500 m4:33.82Magnus Normak21.03.10Tallinn18.06.23
2000 m6:32,81Kristian Otlot31.05.02Rakvere05.07.15
4x100 m50.18SK Elite SportRakvere04.07.23
(Ron Marcus Laurik, Rigon Stefen Pappel, Konrad Kruuse, Uku Pärnamets)
60 m tj8.67 hTristjan Jaanson21.02.08Tallinn25.02.21
80 m tj11.26+0.7Hank-Gerhard Hausenberg19.03.09Tartu10.06.22
200 m tj27.370.0Egert Tohvre02.03.06Pärnu09.07.19
27.02 - kinnitamisel0.1Valter Kuld08.07.24Rakvere08.07.24
2000 m käimine13:18.48Oliver Gabriel Viks25.05.11Jõhvi07.08.23
3000 m käimine19:44.76Kaspar Karp17.01.10Rakvere05.07.23
18:55.30 - kinnitamiselArtur Hardin08.02.11Rakvere09.07.24
2 km käimine12:13Ivan Titov02.06.06Sillamäe28.09.19
Kõrgushüpe1.80 hAivar Ellam14.02.05Ahtme14.12.18
Teivashüpe3.90 hHans-Christian Hausenberg18.09.98Tartu22.12.11
Kaugushüpe6.00 hEnrico Kimber21.03.09Tallinn21.12.22
Kolmikhüpe12.07 hAllan Katšmazov21.03.97Tartu11.12.10
Kuulitõuge16.76Konrad Kruuse01.01.10Tallinn17.05.23
Kettaheide45.88Sten-Erik Iir15.09.07Rakvere21.07.10
Vasaraheide52.34Georg Kaspar Räni12.05.97Türi09.10.10
Odavise47.65Martin Grištšuk10.02.97Tallinn12.05.10
10-võistlus6929Kert Kartsepp28.05.10Rakvere22.07.23
12.86/-2.3 - 4.97/-0.3 – 11.27 - 1.50 – 41.41 – 12.09/0.3 – 31.10 - 2.33 – 29.13 – 3:27.42
TÜDRUKUD
60 m7.80 hMarit Kutman15.01.03Tartu10.12.16
100 m12.47+1.2Miia Ott19.04.07Tallinn02.07.20
200 m24.35+0.8Ebe Reier02.12.88Tallinn30.07.01
300 m43.66Mia Mireia Uusorg21.11.07Tallinn29.05.19
400 m1:00.00Loore-Liis Viidik04.06.10Rakvere04.07.23
600 m1:38.20Elisa Annamaa07.04.02Rakvere30.05.15
800 m2:26.23Anastassia Bogatõrjova16.05.04Pärnu12.07.17
1000 m3:00.1Natalja Samsonova07.04.78Viljandi27.07.91
1500 m4:38.94Natalja Kononenko27.03.88Viljandi12.07.01
2000 m6:46.19Natalja Samsonova07.04.78Tallinn21.08.91
4x100m52.38SK Elite SportRakvere12.07.22
(Grettel Oeselg, Arabella Võsu, Meloore Tamm, Loore-Liis Viidik)
60 m tj9.28 hEllen Ingrid Aadamsoo13.01.08Tallinn25.02.21
80 m tj12.14+1.9Ellen Ingrid Aadamsoo13.01.08Rakvere21.07.21
200 m tj29.10+2.0Ellen Ingrid Aadamsoo13.01.08Rakvere01.07.21
2000 m käimine12:07.84Anastasia Kangur10.12.09Võru29.06.22
3000 m käimine18:24.95Alina Demidovitš30.12.06Rakvere30.06.19
2 km käimine11:58Alina Demidovitš30.12.06Sillamäe28.09.19
Kõrgushüpe1.68 hLiisa-Maria Lusti22.08.04Pärnu30.12.17
Teivashüpe3.71 hMargit Kalk16.06.99Tartu08.12.12
Kaugushüpe5.60+0.3Liisa-Maria Lusti22.08.04Kärdla14.06.17
Kolmikhüpe12.03 hLiisa-Maria Lusti22.08.04Tartu10.12.17
Kuulitõuge15.11Kelly Heinpõld21.01.03Viljandi01.12.16
Kettaheide39.62Katarina Verst06.03.07Tartu22.09.20
Vasaraheide52.58Anastassija Belaja27.02.05Rakvere10.05.18
Odavise43.60Diana Johanna Vanamb09.05.09Elva24.09.22
7-võistlus6536Katarina Verst06.03.07Rakvere13.08.20
12.63/1.3 - 1.53 -11.82 - 27.72/1.0 - 5.08/0.0 - 39.12 - 1.47.86
SEGATEATEJOOKS
100+200+300+400 m2:17.63SK Elite SportRakvere02.07.21
(Saara Kivi, Sebastian Nuutmann, Ellen Ingrid Aadamsoo, Tristjan Jaanson)

EESTI U14 VANUSEKLASSI LÜHIRAJAREKORDID

POISID
200 m24.04Tristjan Jaanson21.02.08Tallinn05.12.21
300 m38.25Tristjan Jaanson21.02.08Tallinn21.12.21
400 m58.13Tristjan Jaanson21.02.08Tallinn25.02.21
600 m1:34.9Kristian Otlot31.05.02Tallinn12.12.15
800 m2:15.46Kristian Otlot31.05.02Tallinn16.12.15
1000 m2:53.22Romet Ridalaan26.05.08Tallinn15.12.21
1500 m4:52.13Kristofer Piht24.04.01Tallinn19.01.14
4x200m1:50.39SK Elite SportTallinn02.02.20
(Henri Apri, Marc Linno, Kaspar Isand, Tristjan Jaanson)
2000 m käimine11:58.0Vlad Laasma08.12.06Ahtme23.11.19
7-võistlus5492Harry Richard Jääger01.02.05Tallinn21.01.18
8.15 - 5.29 - 9.05 - 1.74 - 9.15 - 2.68 - 2:27.37
TÜDRUKUD
200 m26.60 Felicia Viitkin13.02.09Tartu18.12.22
300 m43.23Miia Ott19.04.07Tallinn11.01.20
400 m1:01.15Loore-Liis Viidik04.06.10Tallinn21.01.23
600 m1:40.63Hedi Andre20.02.07Tallinn02.01.20
800 m2:26.02Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Tartu18.12.17
1000 m3:06.08Luna-Aleksandra Lagoda08.10.04Ahtme17.11.17
1500 m5:22.86Marilin Riives26.04.00Tartu10.03.13
4x200m1:54.31 SK Elite SportTallinn21.02.24
(Annaliisa Aren, Gerda Aavik, Anni Saar, Liisa Kivisto)
2000 m käimine11:33.0Alina Demidovitš30.12.06Ahtme23.11.09
5-võistlus4366Katarina Verst06.03.07Tallinn19.01.20
9.47 - 1.56 – 11.10 - 4.63 - 1:53.03
SEGATEATEJOOKS
4 x 200m1:48.58 SK Elite SportTallinn03.02.2024
(Mihail Costa, Annaliisa Aren, Valter Kuld, Liisa Kivisto)
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST