2024 aasta võistlustulemused
NB, võistluste korraldajad!
Palume võistlusprotokollid saata aadressil protokollid@ekjl.ee
21.04.2024
TSVK heidete võistlusTallinn, TTÜ heiteväljak
20.04.2024
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus, II etappPärnu, Niidupark
20.04.2024
Saare maakonna MV maastikujooksusKuressaare
13.04.2024
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus, I etappPärnu, Niidupark
13.04.2024
05.04.2024
Viljandimaa koolide KVViljandi
30.03.2024
28.03.2024
24.03.2024
Rakvere TalvejooksusariRakvere
23.03.2024
TV 10 OS 53. hooaeg, III etappTartu, TÜ SH
22.03.2024
21.03.2024
19.03.2024
19.03.2024
19.-20.03.2024
19.03.2024
Raplamaa koolinoorte MVKohila
17.03.2024
NÕMME SK laste MVTallinn, Tallinna KJH
15.03.2024
15.03.2024
14.03.2024
TV 10 OS Tallinn, III etappTallinn, Lasnamäe KJH
14.03.2024
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa, III etappTartu, TÜ SH
14.03.2024
TV 10 OS Saaremaa, III etappKuressaare
13.03.2024
13.03.2024
12.03.2024
TV 10 OS Viljandimaa, III etappViljandi
11.03.2024
10.03.2024
Tartu KEVEK lahtised katsevõistlusedTartu, TÜ SH
09.-10.03.2024
08.03.2024
08.03.2024
Eesti kõrgkoolide MVTartu, TÜ SH
07.03.2024
05.03.2024
Viljandimaa U10 ja U12 sise MVViljandi
03.03.2024
Eesti talvised vasaraheite KVPärnu, Niidupark
03.03.2024
Eesti seenioride talvised MVTallinn, Tallinna KJH
02.03.2024
01.03.2024
TALLINN DISCUS 2024Tallinn, Sõle spordikeskus
25.02.2024
25.02.2024
Tartu KEVEK lahtised katsevõistlusedTartu, TÜ SH
24.02.2024
24.02.2024
Balti U18 talvised võistkondlikud MVKlaipeda, Leedu
21.02.2024
Rakvere kiirjooksupäevRakvere
20.02.2024
17.-18.02.2024
Eesti talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
15.02.2024
Lääne-Virumaa U12 MVRakvere
13.-14.02.2024
10.-11.02.2024
Eesti U18, U20 ja U23 talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
09.02.2024
Eesti parakergejõustiku MVTallinn, Lasnamäe KJH
08.02.2024
08.02.2024
07.02.2024
12. Martin Kutmani mälestusvõistlusedTartu, TÜ SH
07.02.2024
HüppevõistlusHaapsalu
06.02.2024
Lääne-Virumaa U18 ja U20 MVRakvere
03.-04.02.2024
Rahvusvaheline mitmevõistlusTallinn, Lasnamäe KJH
03.-04.02.2024
Eesti talvine mitmevõistluse MVTallinn, Lasnamäe KJH
03.02.2024
Eesti Seeniorite MV sise viievõistlusesTartu, TÜ SH
03.02.2024
02.02.2024
01.02.2024
Lääne-Virumaa U10 MVRakvere
01.-02.02.2024
Tallinna U14, U16, U18 ja U20 MVTallinn, Tallinna KJH
01.02.2024
01.-02.02.2024
Viljandimaa talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
31.01.2024
28.01.2024
Eesti talvised KVTallinn, Lasnamäe KJH
27.01.2024
TV 10 OS 53. hooaeg, II etappTallinn, Lasnamäe KJH
24.01.2024
Viljandi maakonna talvised sprindi ja pikamaajooksu MVViljandi, Männimäe Jalgpallihall
23.01.2024
23.01.2024
23.01.2024
Nõmme KJK lahtised MVTallinn, Tallinna KJH
23.01.2024
22.01.2024
20.-21.01.2024
Eesti U14 ja U16 sisemeistrivõistlusedTallinn, Lasnamäe KJH
20.01.2024
Tartu KEVEK lahtised sisevõistlusedTartu, TÜ SH
19.01.2024
18.01.2024
TV 10 OS Tallinn, II etappTallinn, Lasnamäe KJH
18.-19.01.2024
18.01.2024
TV 10 OS Saaremaa, II etappKuressaare
17.01.2024
Lääne-Virumaa U14 ja U16 MVRakvere
17.01.2024
17.01.2024
17.01.2024
16.01.2024
16.-17.01.2024
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassileTartu, TÜ SH
13.-14.01.2024
Eesti U14, U16, U18, U20 ja U23 talvised mitmevõistluse MVTallinn, Lasnamäe KJH
11.01.2024
Harjumaa noorte talvised MVTallinn, Lasnamäe KJH
10.01.2024
10.01.2024
Tartu linna talvised MV teivashüppesTartu, TÜ SH
09.01.2024
TV 10 OS Viljandimaa, II etappViljandi
09.01.2024
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa, II etappTartu, TÜ SH
09.-10.01.2024
07.01.2024
07.01.2024
Talvine sprindi mitmevõistlusTartu, TÜ SH
07.01.2024
Endel Pärna ja Andres Nirgi mälestusjooksTartu, TÜ SH
06.01.2024
Aleksander Tšikini AuhinnavõistlusedTallinn, Tallinna KJH
06.01.2024
Ida-Virumaa sise MVAhtme
05.01.2024
Noorte GPRakvere
04.01.2024
SK Fortis klubivõistlusTallinn, Lasnamäe KJH
02.01.2024
Teivashüppe GPTallinn, Lasnamäe KJH