Tulevased võistlused

apr
11
2020
Viljandimaa MV maanteejooksus
11.04.2020
Asukoht: August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Kategooria: F
apr
12
2020
Noortekoondise kestvusjooksu laager- EI TOIMU
12.04.2020 - 17.04.2020
Asukoht: Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: Koolitus
apr
15
2020
Niidupargi KJK heitevõistlused – EI TOIMU
15.04.2020
Asukoht: Niidupargi staadion
Kategooria: F
apr
17
2020
Eesti Kergejõustikuliidu kevadvolikogu
17.04.2020
Asukoht: Elektrooniline
Kategooria: Koolitus
apr
18
2020
Balti noorte võistkondlikud käimise meistrivõistlused – EI TOIMU
18.04.2020
Asukoht: Birštonas, Leedu
Kategooria: F
apr
19
2020
10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused- EDASI LÜKATUD
19.04.2020
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F

Galeriid

Eesti rekordid

MEHED
100 m10,19+1,5Marek NiitFayetteville31.03.12
200 m20,43+1,1Marek NiitDes Moines09.06.11
300 m32,24Marek NiitRieti07.09.14
400 m45,74Marek NiitZürich12.08.14
800 m1.45,87Urmet UusorgHelsingi10.06.99
1000 m2.20,49Urmet UusorgFlorø23.05.98
1500 m3.38,59Tiidrek NurmePeking15.08.08
1 miil3.59,74Tiidrek NurmeViljandi09.08.11
2000 m5.06,02Tiidrek NurmeJoensuu16.07.08
3000 m7.48,24Tiidrek NurmeMorton11.07.14
5000 m13.17,2Enn SellikPodolsk28.06.76
10 000 m27.40,61Enn SellikPraha29.08.78
1 tunni jooks19 887mLembit VirkusTartu14.09.60
10 km maanteejooks29.23Pavel LoskutovTallinn25.09.05
Poolmaraton1:03.00Pavel LoskutovGöteborg12.05.01
Maraton2:08.53Pavel LoskutovPariis07.04.02
4x100 m39,52Eesti koondisZürich16.08.14
(Mart Muru, Rait Veesalu, Markus Ellisaar, Marek Niit)
4x400 m3.06.07Eesti koondisIraklion21.06.15
(Rivar Tipp, Marek Niit, Rauno Künnapuu, Rasmus Mägi)
4x1500 m15.38,4EPATallinn07.06.81
(Raivo Võlli, Raivo Puurits, Vello Misler, Enn Sellik)
100+200+300+400 m1.54,39Tartu Ülikooli ASKKose03.06.16
(Mikk Mihkel Nurges, Rasmus Mägi, Markus Ellisaar, Rivar Tipp)
Ekiden2:09.59Tartu Ülikooli ASKTallinn28.09.13
(Deniss Košelev, Tiidrek Nurme, Alexey Markov, Nikolai Vedehin, Kenny Kivikas, Allar Lamp)
110 m tj13,620,0Tarmo JallaiXalapa13.05.06
400 m tj48,40Rasmus MägiRio de Janeiro18.08.16
2000 m tak5.44,91Rainer NõlvakKrasnodar15.07.85
3000 m tak8.28,55Kaur KivistikZagreb03.09.19
5000 m käimine20.04,6Vassili MatvejevKohtla-Järve16.05.81
10 000 m käimine42.55,6Lauri LelumeesMurjani28.04.07
20 000 m käimine1:27.21,0Vassili MatvejevTallinn07.09.85
10 km käimine40.30,0Vassili MatvejevAlušta25.02.84
20 km käimine1:23.00,5Vassili MatvejevAlušta13.10.85
50 km käimine4:07.09,8Olav LaivKohtla-Nõmme14.06.75
Kõrgushüpe2.30Marko TurbanRakvere05.06.96
Teivashüpe5.86Valeri BukrejevSomero03.07.94
Kaugushüpe8.10+0,3Erki NoolGötzis27.05.95
Kolmikhüpe17.35-0,3Jaak UudmäeMoskva25.07.80
Kuulitõuge20.76Kristo GaletaPärnu21.07.19
Kettaheide73.38Gerd KanterHelsingborg04.09.06
Vasaraheide84.40Jüri TammBanska Bystrica09.09.84
Odavise90.61Magnus KirtKuortane22.06.19
5-võistlus4273pRein AunTartu18.07.68
7.33 - 72.26 - 21,9 - 50.06 - 4.34,5
10-võistlus8815pErki NoolEdmonton07.08.01
10,60/+1,5 - 7.63/+2,0 - 14.90 - 2.03 - 46,23 - 14,40/0,0 - 43.40 - 5.40 - 67.01 - 4.29,58
NAISED
100 m11,35+1,3Ksenija BaltaTartu15.06.14
200 m23,05+1,3Ksenija BaltaArles01.07.06
300 m37,95Maris MägiKohila25.06.10
400 m51,91Egle UljasAteena21.08.04
800 m2.02,1Raissa RuusMoskva20.07.72
1000 m2.41,31Liina TšernovSopot16.08.17
1500 m4.11,44Liina TšernovBrüssel19.06.16
1 miil4.36,36Liina TšernovTallinn18.08.17
2000 m5.56,8Sirje EichelmannTallinn07.09.88
3000 m8.55,75Ille KukkDonetsk08.09.84
5000 m15.30,84Ille KukkLeningrad01.08.85
10 000 m32.47,86Sirje EichelmannKiiev02.08.88
1 tunni jooks15 177mKaia LepikKohila23.08.17
10 km maanteejooks32.44Jane SalumäeHelsingborg21.05.95
Poolmaraton1:10.10Jane SalumäeHaag27.03.94
Maraton2:27.04Jane SalumäeTorino11.05.97
4x100 m44,71Eesti koondisVaraždin10.08.19
(Õilme Võro, Kreete Verlin, Karoli Käärt, Ksenija Balta)
4x400 m3.36,82Eesti koondisOdense24.06.07
(Jekaterina Duman, Kristi Kiirats, Egle Uljas, Maris Mägi)
3x800m6.30,48Tallinna SS KalevRakvere23.06.06
(Jevgenia Mateitšuk, Veera Duman, Maria Sahharova)
100+200+300+400 m2.10,50Tartu Ülikooli ASKTallinn15.05.07
(Mirjam Liimask, Sirkka-Liisa Kivine, Jekaterina Duman, Maris Mägi)
Ekiden2:30.46Tartu Ülikooli ASKTallinn28.09.13
(Keiti Mets, Jekaterina Patjuk, Egle Mätas, Liina Luik, Leila Luik, Lily Luik)
100 m tj12,93+0,9Mirjam LiimaskErfurt17.07.05
400 m tj56,56Maris MägiTallinn28.07.13
2000 m tak6.48,8Kelly NevolihhinViljandi10.07.13
3000 m tak9.50,15Jekaterina PatjukTallinn21.06.14
5000 m käimine22.26,01Jekaterina MirotvortsevaBakuu26.07.19
10 000 m käimine47.37,82Jekaterina MirotvortsevaTallinn18.08.19
10 km käimine48.05Jekaterina MirotvortsevaAlytus19.05.19
20 km käimine1:43.54Jekaterina JutkinaNaumburg02.05.04
Kõrgushüpe1.96Anna IljuštšenkoViljandi09.08.11
Teivashüpe4.36Reena KollTartu25.07.18
Kaugushüpe6.87 hKsenija BaltaTorino07.03.09
Kolmikhüpe14.43+0,6Kaire LeibakPeking17.08.06
Kuulitõuge18.03Veronika MininaNokia25.05.80
Kettaheide65.00Elju KubiTallinn26.08.87
Vasaraheide69.85Anna Maria OrelSplit27.04.19
Odavise63.65Liina LaasmaRabat22.05.16
7-võistlus6280pGrit ŠadeikoGötzis28.05.17
13,31/+1,2 - 1.74 - 13.89 - 24,69/-1,8 - 6.17/-0,2- 48.35 - 2.16,86
10-võistlus6732pKristella JurkatammKohila14.07.18
12,91/-1.6 - 31.87 - 2.64 - 41.87 - 58,90 - 14,56/-1.7 - 5.65/+2.9 - 11.29 - 1.62 - 5.45,10

Edetabelid

# Tulemus Sportlane Kuupäev Asukoht Võistlus Sünniaeg
1 6.68 Karl Erik Nazarov 15/02/2020 Tallinn Eesti U23, U20, U18 talvised MV, Lasnamäe KJH 17/03/1999
2 6.79 Henri Sai 22/02/2020 Tallinn Eesti talvised MV, Lasnamäe KJH 04/12/2000
3 6.83 Hans-Christian Hausenberg 29/02/2020 Helsinki National Combined Events Indoor Championships 18/09/1998
4 6.84 Ken Mark Minkovski 22/02/2020 Tallinn Eesti talvised MV, Lasnamäe KJH 13/10/2001
5 6.88 Karl Robert Saluri 08/02/2020 Tallinn International Combined Events Meeting, Lasnamäe Kergejõustikuhall 06/08/1993
6 6.90 Tanel Visnap 22/02/2020 Tallinn Eesti talvised MV, Lasnamäe KJH 23/09/1992
7 6.94 Sten Ander Sepp 15/02/2020 Tallinn Eesti U23, U20, U18 talvised MV, Lasnamäe KJH 21/08/1998
8 6.99 Johannes Erm 01/02/2020 Fayetteville AR Razorback Invitational 26/03/1998
8 6.99 Jakob Ristimets 06/03/2020 Tartu Eesti kõrgkoolide, kutseõppeasutuste ja gümnaasiumite MV, TÜ SH 07/07/1999
10 7.02 Tony Nõu 18/01/2020 Lincoln NE 2020 Graduate Classic 28/08/1998

Rahvusvahelised suurvõistlused

U20, U18 JA U16 BALTI MV KÄIMISES BRIŠTONA 2020 - JÄÄB ÄRA
U20, U18 JA U16 BALTI MITMEVÕISTLUSE MV PÄRNU 2020
POOLMARATONI MM GDYNIA 2020 - EDASI LÜKATUD
BALTI MV/PRESIDENDI KARIKAS OGRE 2020
U20, U18 JA U16 BALTI MV PÄRNU 2020

TV 10 Olümpiastarti

TV 10 Olümpiastarti on Eesti Kergejõustikuliidu ja Eesti Rahvusringhäälingu koostöös korraldatav noortesporti propageeriv võistlussari – ainulaadne kogu maailmas! 2019. aasta 9. detsembril alustab võistlussari juba oma 49. hooaega!