Võistluskalender

Mai 2024

mai
17
2024
Saaremaa kergejõustiku meistrivõistlused
17.05.2024 - 18.05.2024
Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
18
2024
Saue valla meistrivõistlused kergejõustikus 2024
18.05.2024 (11:00)
Kernu
Kategooria: Muu
mai
18
2024
LHV Maijooks
18.05.2024
Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
18
2024
SK “Viraaž” vasaraheite võistlused
18.05.2024 (14:00)
Tõrva vald
Kategooria: Muu
mai
18
2024
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
18.05.2024 (11:00)
Jõhvi Kesklinna Kooli staadion
Kategooria: Muu
mai
19
2024
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2024
19.05.2024
Tamme staadion
Kategooria: B
mai
20
2024
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa IV etapp
20.05.2024 (15:30)
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: Muu
mai
21
2024
Käimise võistkondlikud maailmameistrivõistlused
21.05.2024
Antalya
Kategooria: A
mai
21
2024
TV 10 Lääne-Virumaa IV etapp
21.05.2024 (15:00)
Väike-Maarja staadion
Kategooria: Muu
mai
21
2024
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa IV etapp
21.05.2024
Kuressaare Staadion
Kategooria: Muu
mai
21
2024
TÜASK-i avavõistlus U14-täiskasvanud
21.05.2024 (16:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
mai
21
2024
Jõgevamaa noorte kergejõustiku MV
21.05.2024 - 22.05.2024 (10:00)
Jõgeva Linna Staadion
Kategooria: Muu
mai
21
2024
Heitjate seeriavõistlus
21.05.2024 (14:00)
Tondi 90
Kategooria: F
mai
21
2024
Noorte Heitjate seeriavõistlus
21.05.2024 (14:00)
Audentese Spordiklubi
Kategooria: F
mai
22
2024
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 I etapp
22.05.2024 (18:00)
Pokardi heitestaadion
Kategooria: Muu
mai
22
2024
6. Olav Karikose mälestusvõistlus
22.05.2024 (17:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
mai
22
2024
TV 10 Harjumaa 2024 a II võistlus
22.05.2024 (10:00)
Kuusalu staadion
Kategooria: Muu
mai
22
2024
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV
22.05.2024 (10:00)
Valga Keskstaadion
Kategooria: Muu
mai
22
2024
Kohila pikamaajooksude sari 2024 III etapp 1500m
22.05.2024 (19:00)
Kohila Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
23
2024
Viljandimaa noorte kergejõustiku MV
23.05.2024 - 24.05.2024 (10:00)
Suure-Jaani Kooli staadion ja kunstmurukattega jalgpalliväljak
Kategooria: Muu
mai
23
2024
JÕHVI 2024 – Heino Lipu mälestusvõistlused
23.05.2024
Heino Lipu staadion
Kategooria: C
mai
24
2024
Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus 2024
24.05.2024 (09:00)
Haapsalu staadion
Kategooria: Muu
mai
24
2024
JK Sarma seeriajooks tunnijooks
24.05.2024 (19:00)
Kuressaare linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
25
2024
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja IV etapp
25.05.2024
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
26
2024
Eesti karikavõistlused 2024
26.05.2024 (12:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: E
mai
26
2024
VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele
26.05.2024 (11:30)
Toila
Kategooria: Muu
mai
28
2024
Lääne-Virumaa noorte U14 -U20 MV
28.05.2024 - 29.05.2024 (15:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: F
mai
28
2024
Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu
28.05.2024
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: C
mai
29
2024
Laste kergejõustiku kolmevõistluse seeriavõistlus I etapp
29.05.2024 (18:00)
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
mai
29
2024
VITAMIN WELL laste kergejõustiku kolmevõistlus (I etapp)
29.05.2024
Tallinn, Kalevi Keskstaadion
Kategooria: Muu
mai
29
2024
VAK Staieri tõkkejooksupäev
29.05.2024
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
29
2024
Viljandi SVK heiteseriaali I etapp
29.05.2024
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
mai
29
2024
Viljandimaa koolide 4.-5.kl. kergejõustiku 4-võistlus
29.05.2024 (10:00)
Karksi-Nuia staadion
Kategooria: Muu
mai
29
2024
Noorte Heitjate seeriavõistlus
29.05.2024 (13:30)
Audentese Spordiklubi
Kategooria: F
mai
30
2024
67.Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused
30.05.2024 - 31.05.2024 (14:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
30
2024
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV U10 U12
30.05.2024 (10:00)
Valga Keskstaadion
Kategooria: Muu
mai
30
2024
Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti finaal
30.05.2024 - 31.05.2024 (11:00)
Heino Lipu staadion
Kategooria: Muu
mai
31
2024
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, I etapp
31.05.2024 (15:00)
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
mai
31
2024
Euroopa maastikujooksu meistrivõistlused
31.05.2024 - 02.06.2024
Annecy
Kategooria: F
mai
31
2024
Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus
31.05.2024 (13:00)
Kastani puiestee 12
Kategooria: Muu
mai
31
2024
Narva Linna Jooks
31.05.2024 - 01.06.2024
Joaoru Puhkeala, Narva
Kategooria: Muu
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST