Võistluskalender

Mai 2022

mai
01
2022
Virtuaalne LHV Maijooks
01.05.2022 - 21.05.2022
Üle maailma
Kategooria: Muu
mai
14
2022
Skechers Tartu Kevadjooks / kaugjooks 2022
14.05.2022 - 29.05.2022
Tamme Staadion, Tartu
Kategooria: Muu
mai
16
2022
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp
16.05.2022 (14:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
16
2022
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus I etapp
16.05.2022
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
mai
16
2022
TV 10 olümpiastart Lääne-Virumaa IV etapp
16.05.2022 (15:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
16
2022
Kevadvõistlus
16.05.2022
Haapsalu Staadion
Kategooria: Muu
mai
16
2022
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti IIII ja IV etapp
16.05.2022 (15:00)
Jõgeva Linna Staadion
Kategooria: Muu
mai
16
2022
TV10 Olümpiastarti katsevõistlus
16.05.2022 (14:30)
Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: Muu
mai
17
2022
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
17.05.2022
Rakvere staadion
Kategooria: F
mai
18
2022
Hiiu Kevadjooks 2022
18.05.2022 (18:30)
Hiiu 41
Kategooria: Muu
mai
18
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 I etapp
18.05.2022
Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
mai
18
2022
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp
18.05.2022 (16:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
mai
18
2022
Eesti Koolispordi Liidu I ja II liiga kergejõustikuvõistlused
18.05.2022 (12:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
18
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 I etapp 2000m koos Eesti Staadionijooksude sarjaga
18.05.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
mai
19
2022
Heitjate seeriavõistluse I etapp
19.05.2022
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
19
2022
TÜASK-i avavõistlus U16-Täiskasvanud
19.05.2022 (16:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
19
2022
Viljandimaa kooldie 4.-5.kl. kergejõustiku 4-võistlus
19.05.2022 (12:00)
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
mai
21
2022
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja IV etapp
21.05.2022 (12:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
21
2022
LHV Maijooks
21.05.2022
Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
21
2022
10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
21.05.2022 (11:00)
Sillamäe terviserada
Kategooria: Muu
mai
21
2022
Kondimootor 30/50/70: Kõrvemaa Kiired ja Vihased
21.05.2022
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
Kategooria: Muu
mai
21
2022
Seenioride heitjate seeriavõistluse I etapp.
21.05.2022 (12:00)
Rebala
Kategooria: Muu
mai
21
2022
Portarathlon
21.05.2022 - 22.05.2022
Náxose saar
Kategooria: C
mai
22
2022
51. jooks/kõnd ümber Harku järve
22.05.2022
Paldiski maantee 124a
Kategooria: Muu
mai
24
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU II etapp
24.05.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
mai
24
2022
Kooliaasta lõpuvõistlus 2011-2014.a.s. lastele
24.05.2022 (12:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
24
2022
Kohila õhtuvõistlus hüpetes
24.05.2022 (18:30)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
mai
24
2022
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
24.05.2022 (15:30)
Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
mai
25
2022
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
25.05.2022
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
mai
25
2022
Viljandimaa noorte heitjate võistlus I etapp
25.05.2022 (14:00)
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
mai
25
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 II etapp 800m
25.05.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
mai
26
2022
65. Uno Palu noorte mitmevõistluse karikavõistlused
26.05.2022 - 27.05.2022 (14:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
27
2022
Viljandimaa koolide 6.-12.kl.kergejõustiku KV
27.05.2022 (10:00)
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
mai
28
2022
X Rapla Selveri Suurjooks
28.05.2022 - 23.06.2022
Rapla Selver
Kategooria: F
mai
28
2022
Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses(U16, U18, U20)
28.05.2022 - 29.05.2022
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
mai
28
2022
Eesti maanteejooksu meistrivõistlused 10km jooksus
28.05.2022 (13:40)
Rapla
Kategooria: F
mai
28
2022
Euroopa 10000m karikavõistlused
28.05.2022 - 29.05.2022
Pāce
Kategooria: C
mai
28
2022
2. Ida-Virumaa staadioniultra
28.05.2022 - 29.05.2022 (12:00)
Kohtla-Nõmme Kooli staadion
Kategooria: Muu
mai
28
2022
Eesti seenioride meistrivõistlused 10 km jooksus Rapla Selverijooksu raames
28.05.2022
Rapla
Kategooria: Muu
mai
28
2022
Rae Spordikooli suvine võistlus
28.05.2022 (10:30)
Peetri staadion
Kategooria: Muu
mai
29
2022
Tallinna seenioride heitjate seeriavõistluse I etapp.
29.05.2022 (12:00)
TTÜ staadion
Kategooria: Muu
mai
30
2022
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
30.05.2022 - 31.05.2022 (16:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
31
2022
VAK Staieri seeriajooks, II etapp
31.05.2022 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
mai
31
2022
Viljandimaa noorte heitjate võistluse II etapp
31.05.2022 (14:00)
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu

Juuni 2022

juuni
01
2022
Narva virtuaaljooks
01.06.2022 - 21.06.2022
Üle maailma
Kategooria: Muu
juuni
01
2022
Gustav Sule mälestusvõistlus
01.06.2022
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
01
2022
TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa mitmevõistlus
01.06.2022 - 02.06.2022 (14:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
01
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 III etapp 1500m
01.06.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
juuni
02
2022
TV10 Olümpiastarti Tallinna V etapp (FINAAL)
02.06.2022 - 03.06.2022 (11:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
juuni
02
2022
Läänemaa KSL võistlused kergejõustikus
02.06.2022 (10:00)
Haapsalu staadion
Kategooria: Muu
juuni
04
2022
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2022
04.06.2022
Jõhvi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
04
2022
EKVA avatud võistlus jooksudes,hüpetes ja odaviskes
04.06.2022 (11:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: Muu
juuni
06
2022
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp
06.06.2022 - 07.06.2022 (15:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
06
2022
TV 10 olümpiastartide Harjumaa II võistlus ja mitmevõistluse finaal
06.06.2022 (10:00)
Kuusalu staadion
Kategooria: Muu
juuni
07
2022
TV 10 OS Viljandimaa finaal ja Noorte võistlus U16, U18 ja U20 vanuseklassile
07.06.2022 - 08.06.2022 (12:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
07
2022
Lääne – Virumaa noorte MV
07.06.2022 - 08.06.2022 (14:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
juuni
08
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU III etapp
08.06.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
08
2022
TV 10 olümpiastardi Läänemaa finaal
08.06.2022 - 09.06.2022
Haapsalu Staadion
Kategooria: Muu
juuni
09
2022
Pikkade tõkete päev
09.06.2022 (16:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
09
2022
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassile
09.06.2022 - 10.06.2022 (16:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
09
2022
Eesti vanglateenistuse kergejõustikuvõistlused
09.06.2022 (10:30)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
09
2022
Harjumaa meistrivõistlused kergejõustikus
09.06.2022
Kuusalu staadion
Kategooria: F
juuni
10
2022
Eesti meistrivõistlused parakergejõustikus 2022
10.06.2022 (16:00)
Tolli 51
Kategooria: Muu
juuni
11
2022
2022 ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS
11.06.2022 - 12.06.2022
Saunapunkt
Kategooria: Muu
juuni
11
2022
Eesti meistrivõistlused poolmaratonis
11.06.2022
Narva
Kategooria: D
juuni
11
2022
Narva Energiajooks
11.06.2022
Narva
Kategooria: Muu
juuni
11
2022
Seenioride heitjate seeriavõistluse II etapp.
11.06.2022 - 26.06.2022 (12:00)
Rebala
Kategooria: Muu
juuni
12
2022
Eesti noorte karikavõistlused(U18) 2022
12.06.2022
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
13
2022
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp
13.06.2022 (16:00)
Staadioni 21
Kategooria: F
juuni
14
2022
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja Finaal etapp
14.06.2022 - 15.06.2022
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
14
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 II etapp
14.06.2022
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuni
15
2022
Tartu linna MV U18-Täiskasvanud vanuseklassile
15.06.2022 - 16.06.2022 (16:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
15
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 IV etapp 3000m
15.06.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
juuni
16
2022
Viljandimaa noorte ja täiskasvanute MV
16.06.2022 - 17.06.2022 (12:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
17
2022
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused
17.06.2022 - 18.06.2022 (14:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuni
17
2022
Lõbusad stardid U10-U12 vanuseklassile
17.06.2022 (15:00)
Tartu Ülikooli Staadion
Kategooria: Muu
juuni
18
2022
VIIMSI GALA, heitjate seeriavõistluse II etapp
18.06.2022
Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljak
Kategooria: F
juuni
18
2022
Suvine sprindi mitmevõistlus
18.06.2022
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
18
2022
Andres Nirgi ja Endel Pärna mälestusvõistlus
18.06.2022
Ujula 4
Kategooria: F
juuni
18
2022
1DayDecathlon 2022
18.06.2022 (09:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
19
2022
Tallinna seenioride heitjate seeriavõistluse II etapp.
19.06.2022 (12:00)
TTÜ staadion
Kategooria: Muu
juuni
19
2022
Läänemaa MV-d kergejõustikus
19.06.2022 (10:00)
Haapsalu Staadion
Kategooria: F
juuni
20
2022
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus II etapp
20.06.2022
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
juuni
20
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 III etapp
20.06.2022
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
juuni
20
2022
Ravere mitmevõistluse KV ja Rakvere linna MV üksikaladel
20.06.2022 - 21.06.2022 (13:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
juuni
21
2022
VAK Staieri seeriajooks, III etapp
21.06.2022 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
21
2022
HEINO LIPP 100 – Jõhvi kergejõustikuõhtu
21.06.2022
Jõhvi
Kategooria: F
juuni
22
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp
22.06.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
23
2022
45. Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve
23.06.2022
Karksi-Nuia
Kategooria: Muu
juuni
24
2022
Eesti meistrivõistlused 2022
24.06.2022 - 26.06.2022
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: B
juuni
24
2022
HEINO LIPP 100 – Heino Lipu mälestusvõistlused
24.06.2022
Maidla
Kategooria: F
juuni
26
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 IV etapp
26.06.2022
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuni
26
2022
Seenioride heitjate seeriavõistluse III etapp.
26.06.2022 (11:00)
Rebala
Kategooria: Muu
juuni
27
2022
Rukkilillemängude vasaraheide 2022
27.06.2022 (14:00)
Pärnumaa Kutsehariduskeskuse Niidupargi spordikompleksi staadion
Kategooria: Muu
juuni
29
2022
Seenioride maailmameistrivõistlused kergejõustikus
29.06.2022 - 10.07.2022
Tampere
Kategooria: Muu
juuni
29
2022
Rukkilillemängud 2022
29.06.2022 - 30.06.2022
Võru Spordikeskuse staadion
Kategooria: Muu

Juuli 2022

juuli
01
2022
Euroopa meistrvõistlused maastikujooksus 2022
01.07.2022 - 03.07.2022
La Palma
Kategooria: Muu
juuli
02
2022
Toivo Pruuli mälestusvõistlus ja Hiiumaa MV kergejõustikus
02.07.2022
Kärdla staadion
Kategooria: F
juuli
02
2022
28. Bauhaus Juniors Gala
02.07.2022 - 03.07.2022
Mannheim
Kategooria: F
juuli
02
2022
Sollentuna Combined Events Challenge 2022
02.07.2022 - 03.07.2022
Sollentuna vald
Kategooria: C
juuli
03
2022
Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu
03.07.2022
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
juuli
03
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 V etapp
03.07.2022
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
juuli
04
2022
U18 Euroopa meistrivõistlused 2022
04.07.2022 - 07.07.2022
Jeruusalemm
Kategooria: Muu
juuli
04
2022
VAK staieri kümnevõistlus
04.07.2022 - 05.07.2022 (11:00)
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Kategooria: F
juuli
08
2022
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus, II etapp
08.07.2022 (17:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuli
09
2022
41. jooks ümber Pühajärve
09.07.2022
Pühajärve Spa & Holiday Resort
Kategooria: Muu
juuli
10
2022
Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2022
10.07.2022 - 11.07.2022
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
12
2022
Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele 2022
12.07.2022 - 13.07.2022
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
juuli
13
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU V etapp
13.07.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
13
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 V etapp 5000m
13.07.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
juuli
16
2022
Heitjate seeriavõistluse III etapp
16.07.2022
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
juuli
16
2022
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18 ja U20)
16.07.2022 - 17.07.2022
Vilnius
Kategooria: F
juuli
16
2022
Seenioride heitjate seeriavõistluse IV etapp.
16.07.2022 (11:00)
Rebala
Kategooria: Muu
juuli
17
2022
Tallinna seenioride heitjate seeriavõistluse III etapp.
17.07.2022 (12:00)
TTÜ staadion
Kategooria: Muu
juuli
18
2022
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus III etapp
18.07.2022
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
juuli
20
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp
20.07.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
20
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 VI etapp 400m
20.07.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
juuli
21
2022
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16)
21.07.2022
Jõhvi linnastaadion
Kategooria: F
juuli
23
2022
Eesti karikavõistlused 2022
23.07.2022
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: E
juuli
24
2022
Euroopa noorte olümpiafestival
24.07.2022 - 30.07.2022
Banská Bystrica
Kategooria: Muu
juuli
26
2022
Lääne-Virumaa MV
26.07.2022 - 27.07.2022 (17:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
juuli
27
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 VII etapp 1000m
27.07.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
juuli
29
2022
Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2022
29.07.2022 - 30.07.2022
Valmiera
Kategooria: D

August 2022

aug
01
2022
U20 Maailmameistrivõistlused
01.08.2022 - 06.08.2022
Cali
Kategooria: F
aug
03
2022
Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2022
03.08.2022 - 04.08.2022
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
aug
03
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
03.08.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
aug
05
2022
5. Margus Keerma mälestusvõistlused/Kuusalu valla meistrivõistlused
05.08.2022
Kuusalu staadion
Kategooria: F
aug
06
2022
Eesti spordiveteranide ja seeniorspordi liidu suvemängud
06.08.2022 - 07.08.2022
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
10
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 VI etapp
10.08.2022
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
10
2022
VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, Viljandimaa 5000 m jooksu meistrivõistlused
10.08.2022 (12:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
10
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 VIII etapp 10000m
10.08.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
aug
12
2022
Eesti seenioride meistrivõistlused kergejõustikus
12.08.2022 - 13.08.2022
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
aug
13
2022
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus, III etapp
13.08.2022 (12:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
15
2022
Euroopa meistrivõistlused
15.08.2022 - 21.08.2022
München, Saksamaa
Kategooria: OW (OM,MM)
aug
17
2022
Kohila pikamaajooksusari 2022 IX etapp 600m
17.08.2022 (19:00)
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
aug
20
2022
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
20.08.2022
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
aug
24
2022
VAK Staieri seeriajooks, V etapp
24.08.2022 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
24
2022
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp
24.08.2022 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: F
aug
24
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 VIII etapp
24.08.2022
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
24
2022
10000m Eesti meistrivõistlused 2022
24.08.2022
Viljandi linnastaadion
Kategooria: E
aug
25
2022
8.Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes
25.08.2022
Tabivere Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
27
2022
Eesti seenioride meistrivõistlused heidete mitmevõistluses
27.08.2022 (10:00)
Pärnu Koidula Gümnaasiumi staadion ja välikorvpalliväljak
Kategooria: Muu
aug
27
2022
Väikelaste Kergejõustikupäev
27.08.2022 (12:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
27
2022
50. jooks ümber Ülemiste järve
27.08.2022 (12:00)
Järvevana tee 3
Kategooria: Muu
aug
28
2022
Fred Kudu lastevõistlus
28.08.2022 (12:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
aug
29
2022
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
29.08.2022
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F

September 2022

sept
01
2022
Tallinna Maratoni virtuaaljooks
01.09.2022 - 30.09.2022
Üle maailma
Kategooria: Muu
sept
04
2022
Heitjate seeriavõistluse V etapp
04.09.2022
Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
sept
04
2022
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
04.09.2022
Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
sept
04
2022
Eesti Staadionijooksusari 2022 IV etapp
04.09.2022
Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
sept
08
2022
Tartu heitjate seeriavõistluse III etapp
08.09.2022 (16:00)
Staadioni 21
Kategooria: F
sept
10
2022
Tallinna Maraton
10.09.2022 - 11.09.2022
Tallinn
Kategooria: C
sept
11
2022
Maratoni Eesti meistrivõistlused 2022
11.09.2022
Tallinn
Kategooria: B
sept
15
2022
Tartu heitjate seeriavõistluse IV etapp
15.09.2022 (16:00)
Staadioni 21
Kategooria: F
sept
17
2022
Viljandi teivashüppe seeriavõistlus, IV etapp
17.09.2022 (12:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
18
2022
Turba võistlus 2022
18.09.2022 (11:00)
Turba Kooli staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
sept
18
2022
Tallinna seenioride heitjate seeriavõistluse IV etapp.
18.09.2022 (12:00)
TTÜ staadion
Kategooria: F
sept
21
2022
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV
21.09.2022 - 22.09.2022 (14:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
24
2022
20km maanteekäimises Eesti meistrivõistlused 2022
24.09.2022
Sillamäe terviserada
Kategooria: E
sept
24
2022
Seenioride heitjate seeriavõistluse V etapp.
24.09.2022 (12:00)
Vitsiku
Kategooria: Muu
sept
26
2022
Tartu heitjate seeriavõistluse V etapp
26.09.2022 (16:00)
Tamme staadion
Kategooria: F

Oktoober 2022

okt
01
2022
11. Tartu Linnamaraton
01.10.2022 (09:30)
Raekoja plats
Kategooria: F
okt
08
2022
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2022
08.10.2022
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: F
okt
08
2022
Mulgi sügispomm -võistlused vasara- ja raskusheites
08.10.2022 (12:00)
Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
22
2022
Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2022
22.10.2022
Āraiši Windmill
Kategooria: F

November 2022

nov
13
2022
Poolmaratoni MM
13.11.2022
Yangzhou
Kategooria: OW (OM,MM)