Võistluskalender

Veebruar 2023

veebr
01
2023
Tartu linna MV kergejõustikus U18-Täiskasvanud vanuseklassile
01.02.2023 - 02.02.2023
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
veebr
02
2023
Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvised võistlused
02.02.2023 (15:30)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
veebr
02
2023
Viljandimaa MV (u18, U20,T)
02.02.2023 - 03.02.2023 (15:00)
Viljandi Paalalinna viilhall
Kategooria: F
veebr
03
2023
Pärnumaa MV U18 ja U20 vanuseklassidele
03.02.2023 (15:00)
Pärnu kergejõustikuhall
Kategooria: F
veebr
04
2023
Rahvusvaheline mitmevõistlus
04.02.2023 - 05.02.2023
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: B
veebr
04
2023
Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses 2023
04.02.2023 - 05.02.2023
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: B
veebr
05
2023
Euroopa klubide karikavõistlused murdmaajooksus 2023
05.02.2023
Castellón de la Plana
Kategooria: Muu
veebr
05
2023
Vinni-Rakvere Talvejooks II etapp
05.02.2023 (10:00)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
veebr
05
2023
Sprindi mitmevõistlus
05.02.2023 (12:30)
Ujula 4
Kategooria: Muu
veebr
05
2023
Andres Nirgi ja Endel Pärna mälestusvõistlus
05.02.2023 (12:00)
Ujula 4
Kategooria: F
veebr
07
2023
Martin Kutmani mälestusvõistlused
07.02.2023
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
veebr
11
2023
Eesti talvised meistrivõistlused(U18, U20, U23) 2023
11.02.2023 - 12.02.2023
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: F
veebr
11
2023
Mulgi heited-võistlused-raskusheide ja kuulitõuge
11.02.2023 (10:45)
Viljandi Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
veebr
15
2023
Lääne-Virumaa noorte U12 talvised võistlused
15.02.2023 (15:30)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
veebr
16
2023
Viljandimaa MV (U16,U14,U12)
16.02.2023 - 17.02.2023 (15:00)
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
veebr
18
2023
Maailmameistrivõistlused murdmaajooksus 2023
18.02.2023
Bathurst
Kategooria: Muu
veebr
18
2023
Eesti talvised meistrivõistlused
18.02.2023 - 19.02.2023
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: D
veebr
22
2023
Rakvere Kiirjooksupäev
22.02.2023 (16:00)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
veebr
24
2023
VAK Staieri Talvejooks 9,8 km
24.02.2023 (11:00)
Päri spordihoone
Kategooria: Muu
veebr
25
2023
Balti U18 talvised võistkondlikud meistrivõistlused
25.02.2023
Valmieras Olimpiskais centrs
Kategooria: Muu

Märts 2023

märts
02
2023
Euroopa sisemeistrvõistlused 2023
02.03.2023 - 05.03.2023
İstanbul
Kategooria: A
märts
02
2023
Tartu linna MV mitmevõistlused kergejõustikus U14-Täiskasvanud vanuseklassile
02.03.2023 - 03.03.2023
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: F
märts
04
2023
Balti U20 talvised võistkondlikud meistrivõistlused
04.03.2023
Panevėžys
Kategooria: F
märts
04
2023
Eesti seenioride sisemeistrivõistlused kergejõustikus
04.03.2023 (11:45)
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
05
2023
Eesti talvised vasaraheite karikavõistlused 2023
05.03.2023
Niidupargi staadion
Kategooria: F
märts
05
2023
Vinni-Rakvere Talvejooks III etapp
05.03.2023 (10:00)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
märts
09
2023
Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 talvine mitmevõistlus
09.03.2023 (15:30)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
märts
09
2023
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa III etapp
09.03.2023 (16:00)
Ujula 4
Kategooria: Muu
märts
11
2023
Balti U18 ja U20 talvised mitmevõistluse võistkondlikud MV 2023
11.03.2023 - 12.03.2023
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: F
märts
11
2023
Euroopa talvised heitealade KV
11.03.2023 - 12.03.2023 (09:00)
Leiria
Kategooria: F
märts
15
2023
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp
15.03.2023
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu
märts
16
2023
TV 10 OS Viljandimaa III etapp
16.03.2023 (15:00)
Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
märts
17
2023
Sise-maailmameistrivõistlused 2023 – EDASI LÜKATUD
17.03.2023 - 19.03.2023
Nanjing Shi
Kategooria: OW (OM,MM)
märts
21
2023
Kevadvõistlus kõrgushüppes
21.03.2023
Haapsalu Spordikeskus
Kategooria: Muu
märts
21
2023
TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp
21.03.2023 (15:30)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
märts
25
2023
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja III etapp
25.03.2023
Tartu Ülikooli Spordihoone
Kategooria: Muu
märts
26
2023
Maailmameistrivõistlused seenioridele sisekergejõustikus
26.03.2023 - 01.04.2023
Toruń
Kategooria: Muu
märts
31
2023
EKR 3 erialane tasemekoolitus
31.03.2023 - 02.04.2023
13414 Tallinn

Aprill 2023

apr
04
2023
Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus
04.04.2023 (15:00)
Viljandi Paalalinna viilhall
Kategooria: Muu
apr
08
2023
Parkmetsa jooks 2023
08.04.2023
Raja tn park (Riia 167A), Tartu
Kategooria: Muu
apr
21
2023
Eesti käimise karikavõistlused 2023
21.04.2023
Sillamäe terviserada
Kategooria: F
apr
23
2023
97. Rabajooks
23.04.2023 (11:00)
Harku terviseraja idaparkla
Kategooria: Muu

Mai 2023

mai
03
2023
Lääne- Virumaa noorte U12 ja U14 murdmaajooksu MV
03.05.2023 (15:00)
Tammiku
Kategooria: Muu
mai
06
2023
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused 2022
06.05.2023
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: Muu
mai
09
2023
Lääne-Virumaa kergejõustiku hooaja avavõistlus
09.05.2023 (00:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
mai
10
2023
VAK Staieri seeriajooksu I etapp
10.05.2023 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
11
2023
Lääne-Virumaa noorte 4-võistlus
11.05.2023 (14:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
mai
12
2023
Noorte Heitjate seeriavõistlus
12.05.2023 (15:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
mai
12
2023
Noorte Heitjate Seeriavõistluse Rakvere etapp
12.05.2023 (15:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
mai
13
2023
Maailmameistrivõistlused teatejooksudes 2023 – EDASI LÜKATUD
13.05.2023 - 14.05.2023
Guangzhou
Kategooria: Muu
mai
13
2023
10000m Eesti meistrivõistlused 2023
13.05.2023
Valka
Kategooria: F
mai
16
2023
Eesti Koolispordiliidu I ja II liiga kergejõustiku MV
16.05.2023 (12:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
mai
17
2023
Noorte Heitjate seeriavõistlus
17.05.2023 (14:00)
Audentese Spordiklubi
Kategooria: Muu
mai
20
2023
Heitjate seeriavõistlus
20.05.2023 (15:00)
Tondi 90
Kategooria: Muu
mai
20
2023
Balti U16, U18 ja U20 mitmevõistluse VMV 2023
20.05.2023 - 21.05.2023
Valmiera
Kategooria: F
mai
20
2023
LHV Maijooks
20.05.2023
Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
21
2023
52. jooks ümber Harku järve
21.05.2023 (12:00)
Paldiski maantee 124a
Kategooria: Muu
mai
23
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU I etapp
23.05.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
23
2023
Tõkkejooksupäev
23.05.2023 (15:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
23
2023
TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa IV etapp
23.05.2023 (15:00)
Väike-Maarja staadion
Kategooria: Muu
mai
24
2023
Noorte Heitjate seeriavõistlus
24.05.2023 (15:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
24
2023
VAK Staieri seeriajooksu II etapp
24.05.2023 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
mai
25
2023
66. U. PALU NOORTE MITMEVÕISTLUSE KARIKAVÕISTLUSED
25.05.2023 - 26.05.2023 (14:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
25
2023
Lääne-Virumaa algklasside õppeaasta lõpuvõistlus
25.05.2023
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
mai
27
2023
Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala
27.05.2023 (12:00)
Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljak
Kategooria: D
mai
27
2023
3. Ida-Virumaa staadioniultra
27.05.2023 - 28.05.2023 (12:00)
Kohtla-Nõmme Kooli staadion
Kategooria: Muu
mai
28
2023
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja IV etapp
28.05.2023
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
mai
31
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU II etapp
31.05.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
mai
31
2023
TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa mitmevõistlus
31.05.2023 - 01.06.2023 (14:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu

Juuni 2023

juuni
02
2023
Gustav Sule mälestusvõistlused
02.06.2023
Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
03
2023
Eesti meistrivõistlused teatejooksudes 2023
03.06.2023
Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
07
2023
VAK Staieri seeriajooks, III etapp
07.06.2023 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
07
2023
Lääne-Virumaa noorte MV
07.06.2023 - 08.06.2023 (14:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
juuni
08
2023
Eesti Vanglateenistuse Kergejõustikuvõistlused
08.06.2023 (11:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
10
2023
Heitjate seeriavõistlus
10.06.2023 (12:00)
Tondi 90
Kategooria: Muu
juuni
10
2023
Eesti meistrivõistlused poolmaratonis 2023
10.06.2023
Narva
Kategooria: B
juuni
10
2023
Narva Energiajooks
10.06.2023
Narva
Kategooria: B
juuni
11
2023
Eesti karikavõistlused 2023
11.06.2023
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: E
juuni
13
2023
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja Finaal etapp
13.06.2023 - 14.06.2023
Võru Spordikeskuse staadion
Kategooria: Muu
juuni
14
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU III etapp
14.06.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
16
2023
Heino Lipu mälestusvõistlused
16.06.2023
Hariduse 5/2
Kategooria: C
juuni
16
2023
Viljandimaa MV (U18, U20,T)
16.06.2023 - 17.06.2023 (15:00)
Viljandi linn
Kategooria: F
juuni
17
2023
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused
17.06.2023 - 18.06.2023
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
juuni
17
2023
V Kahe Silla jooks
17.06.2023 (11:30)
Kukruse Polaarmõis
Kategooria: Muu
juuni
20
2023
Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused 2023
20.06.2023 - 25.06.2023
Sileesia vojevoodkond
Kategooria: B
juuni
20
2023
Rakvere Mitmevõistluse KV
20.06.2023 - 21.06.2023 (13:00)
Rakvere staadion
Kategooria: E
juuni
20
2023
Rakvere Linna lahtised MV
20.06.2023 - 21.06.2023 (13:00)
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuni
20
2023
Eesti keskmaa seeriajooksu Rakvere etapp
20.06.2023 (18:30)
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuni
21
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp
21.06.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuni
23
2023
Heitjate seeriavõistluste Jaani Gala
23.06.2023 (12:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
juuni
24
2023
29. Bauhaus Juniors Gala
24.06.2023 - 25.06.2023
Mannheim
Kategooria: Muu
juuni
27
2023
Eesti meistrivõistlused U18, U20 ja U23 vanuseklassidele 2022
27.06.2023 - 28.06.2023
Rakvere staadion
Kategooria: F

Juuli 2023

juuli
02
2023
Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu
02.07.2023
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: C
juuli
04
2023
Eesti meistrivõistlused(U14, U16)
04.07.2023 - 05.07.2023
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
juuli
04
2023
Euroopa mängud kergejõustikus
04.07.2023 - 09.07.2023
Tampere
Kategooria: Muu
juuli
08
2023
42. jooks ümber Pühajärve
08.07.2023 (12:00)
Pühajärve Spa & Holiday Resort
Kategooria: Muu
juuli
11
2023
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2023
11.07.2023
Ogre
Kategooria: Muu
juuli
12
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU V etapp
12.07.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuli
12
2023
VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, Viljandi mk meistrivõistlus
12.07.2023 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
juuli
13
2023
Euroopa U23 meistrivõistlused 2023
13.07.2023 - 16.07.2023
Espoo
Kategooria: C
juuli
14
2023
Leksi Prix 2023
14.07.2023 - 16.07.2023 (20:00)
Peraaru sporditalu
Kategooria: Muu
juuli
15
2023
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2023
15.07.2023
Šiauliai
Kategooria: Muu
juuli
17
2023
VAK Staieri 10-võistlus
17.07.2023 - 18.07.2023 (11:00)
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
Kategooria: Muu
juuli
19
2023
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2023
19.07.2023
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
juuli
21
2023
Eesti MV mitmevõistluses (U14, U16, U18, U20) 2023
21.07.2023 - 22.07.2023
Rakvere linnastaadion
Kategooria: F
juuli
23
2023
Euroopa noorte olümpia festival 2023
23.07.2023 - 29.07.2023
Maribor
Kategooria: Muu
juuli
25
2023
Lääne-Virumaa MV
25.07.2023 - 26.07.2023 (16:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
juuli
26
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp
26.07.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
juuli
28
2023
Suveuniversiaad (Summer World University Games)
28.07.2023 - 08.08.2023
Chengdu Shi
Kategooria: F
juuli
29
2023
Eesti meistrivõistlused 2023
29.07.2023 - 30.07.2023
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: A
juuli
29
2023
ESL suvemängud
29.07.2023 - 30.07.2023
Märjamaa staadion
Kategooria: Muu

August 2023

aug
02
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
02.08.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
aug
04
2023
Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2023
04.08.2023 - 05.08.2023
Valmiera
Kategooria: E
aug
07
2023
Euroopa U20 meistrivõistlused 2023
07.08.2023 - 10.08.2023
Jeruusalemm
Kategooria: D
aug
07
2023
Rukkilillemängud 2023
07.08.2023 - 08.08.2023
Heino Lipu staadion
Kategooria: Muu
aug
12
2023
Baltimaade seenioride meistrivõistlused kergejõustikus
12.08.2023 - 13.08.2023
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
aug
19
2023
Maailmameistrivõistlused 2023
19.08.2023 - 27.08.2023
Budapest
Kategooria: OW (OM,MM)
aug
19
2023
Skechers Suvejooks 2023
19.08.2023
A. Le Coq Spordihoone
Kategooria: Muu
aug
23
2023
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp
23.08.2023 (18:00)
Tamme staadion
Kategooria: Muu
aug
23
2023
VAK Staieri seeriajooks, V etapp
23.08.2023 (18:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
25
2023
Sillamäe Ultra
25.08.2023 - 27.08.2023 (15:00)
Sillamäe terviserada
Kategooria: Muu
aug
26
2023
51. jooks ümber Ülemiste järve
26.08.2023 (12:00)
Järvevana tee 3
Kategooria: Muu
aug
26
2023
Väikelaste Kergejõustikupäev
26.08.2023 (12:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu

September 2023

sept
02
2023
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
02.09.2023 - 03.09.2023
Endla Teater
Kategooria: Muu
sept
02
2023
Eesti seenioride meistrivõistlused heidete mitmevõistluses
02.09.2023 (10:00)
Niidupargi staadion
Kategooria: Muu
sept
03
2023
Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus 2023
03.09.2023
Pärnu
Kategooria: F
sept
04
2023
Noorte Heitjate seeriavõistlus
04.09.2023 (15:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
07
2023
Lääne-Virumaa algklasside MV (väikesed koolid)
07.09.2023 (14:00)
Rakvere staadion
Kategooria: Muu
sept
07
2023
Lääne-Virumaa noorte KV
07.09.2023 (16:30)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
08
2023
Heitjate seeriavõistluste ja Noorte Heitjate seeriavõistluste Finaalid
08.09.2023 (12:00)
Kohila Spordikompleks
Kategooria: Muu
sept
08
2023
Tallinna Maraton
08.09.2023 - 10.09.2023
Tallinn
Kategooria: B
sept
09
2023
Toomas Berendseni XIX KV 5-võistluses
09.09.2023 (12:00)
Aravete staadion
Kategooria: Muu
sept
10
2023
Eesti meistrivõistlused maratonis 2023
10.09.2023
Tallinn
Kategooria: B
sept
12
2023
Lääne-Virumaa algklasside MV (suured koolid)
12.09.2023 (15:00)
Kadrina keskkooli staadion
Kategooria: Muu
sept
16
2023
Turba spordipäev
16.09.2023
Turba Kooli staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
sept
17
2023
Rakvere 40. Rahvajooks
17.09.2023 (12:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
20
2023
Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlused
20.09.2023 (13:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
21
2023
Euroopa seenioride meistrivõistlused kergejõustikus
21.09.2023 - 01.10.2023
Pescara
Kategooria: Muu
sept
22
2023
Heategevuslik Teatejooks
22.09.2023 (14:00)
Rakvere linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
23
2023
20km maanteekäimises Eesti meistrivõistlused 2023
23.09.2023
Sillamäe terviserada
Kategooria: F
sept
28
2023
Lääne-Virumaa murdmaajooksu MV
28.09.2023 (00:00)
Palermo metsa matkarada
Kategooria: Muu
sept
30
2023
Maailmameistrivõistlused maanteejooksus 2023
30.09.2023 - 01.10.2023
Riia
Kategooria: Muu

Oktoober 2023

okt
08
2023
68. Viljandi Linnajooks
08.10.2023
Vabaduse plats
Kategooria: Muu
okt
14
2023
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2023
14.10.2023
Järvakandi TERVISERADA
Kategooria: Muu
okt
15
2023
98. Rabajooks
15.10.2023 (11:00)
Harku terviseraja idaparkla
okt
28
2023
Balti murdmaajooksu võistkondlikud meistrivõistlused 2023
28.10.2023
Järvakandi TERVISERADA
Kategooria: Muu

November 2023

nov
09
2023
Rakvere Spordikooli lastevõistlus
09.11.2023 (15:00)
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: Muu
nov
10
2023
European Discus Conference 2023
10.11.2023 - 12.11.2023
13414 Tallinn