Võistluskalender

Märts 2021

märts
22
2021
Virtuaalvõistlus Tervisesport
22.03.2021 - 22.04.2021
Eesti
Kategooria: Muu

Aprill 2021

apr
01
2021
2021 Audi heategevuslik jooksukuu
01.04.2021 - 30.04.2021 (00:00)
Vabaõhumuuseumi tee 8
Kategooria: Muu
apr
01
2021
Sinilillejooks 2021
01.04.2021 - 23.04.2021
Interaktiivne
Kategooria: Muu
apr
11
2021
Rakvere talvemaraton – JÄÄB ÄRA
11.04.2021 (10:00)
Rakvere
Kategooria: Muu
apr
11
2021
Vinni-Rakvere Talvejooksusari III etapp – JÄÄB ÄRA
11.04.2021
Vinni
Kategooria: Muu
apr
14
2021
2021 Kevadvolikogu
14.04.2021
Eesti
Kategooria: Koolitus
apr
17
2021
Käimise KV – EDASI LÜKATUD
17.04.2021
Sillamäe terviserada
Kategooria: F
apr
23
2021
Viljandimaa murdmaajooksu meistrivõistlused- EDASI LÜKATUD
23.04.2021 (19:00)
Viiratsi
Kategooria: Muu
apr
24
2021
Balti U16, U18, U20 käimise VMV edasi lükatud 17.09.21
24.04.2021
Birštonas
Kategooria: F

Mai 2021

mai
01
2021
Teatejooksu maailmameistrivõistlused
01.05.2021 - 02.05.2021
Silesia, POLAND
Kategooria: F
mai
08
2021
Euroopa talvised heitealade KV – uus kuupäev
08.05.2021 - 09.05.2021
Split
Kategooria: E
mai
08
2021
Murdmaajooksu meistrivõistlused
08.05.2021
Järvakandi TERVISERADA
Kategooria: F
mai
12
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
12.05.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
18
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
18.05.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
mai
18
2021
Raplamaa TV 10 OS IV etapp
18.05.2021 (13:00)
Kohila Spordikompleks
Kategooria: Muu
mai
19
2021
Eesti Koolispordi Liidu kergejõustikuvõistlused 6.-12.kl.õpilased I, II liiga
19.05.2021
Rakvere staadioni staadionihoone
Kategooria: F
mai
19
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil I etapp
19.05.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
mai
21
2021
Balti U16, U18 ja U20 mv VMV
21.05.2021 - 22.05.2021
Võru Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
22
2021
Tallink Maijooks 2021
22.05.2021
Tallinna Lauluväljak
Kategooria: Muu
mai
22
2021
Heitjate seeriavõistluse I etapp
22.05.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
24
2021
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused
24.05.2021 - 25.05.2021 (14:00)
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: F
mai
28
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
28.05.2021
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
mai
28
2021
Gustav Sule mälestusvõistlus
28.05.2021
Tamme staadion
Kategooria: F
mai
29
2021
III Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele
29.05.2021 (12:00)
Kukruse
Kategooria: Muu
mai
29
2021
Teatejooksu meistrivõistlused
29.05.2021
Kääriku Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
mai
30
2021
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja IV etapp
30.05.2021
Tamme staadion
Kategooria: Muu

Juuni 2021

juuni
01
2021
Raplamaa TV 10 OS Finaal etapp
01.06.2021 - 02.06.2021
Kohila Spordikompleks
Kategooria: Muu
juuni
02
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil II etapp
02.06.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
05
2021
Parkmetsa jooks 2021
05.06.2021
Raja tn park (Riia 167A), Tartu
Kategooria: Muu
juuni
05
2021
Täiskasvanute ja noorte karikavõistlused(U18)
05.06.2021 - 06.06.2021
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: E
juuni
12
2021
Narva Energiajooks 2021
12.06.2021
Narva
Kategooria: F
juuni
12
2021
Poolmaratoni meistrivõistlused
12.06.2021
Narva
Kategooria: E
juuni
12
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil III etapp
12.06.2021 (14:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuni
12
2021
Heitjate seeriavõistluse II etapp
12.06.2021
Randvere Kooli kergejõustiku harjutusväljak
Kategooria: F
juuni
14
2021
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja Finaal etapp
14.06.2021 - 16.06.2021
Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: Muu
juuni
19
2021
Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused I Liiga
19.06.2021 - 20.06.2021
Cluj-Napoca
Kategooria: C
juuni
19
2021
31. Jüri Lossmanni mälestusjooks
19.06.2021 (19:00)
Viljandi linn
Kategooria: Muu
juuni
26
2021
Eesti meistrivõistlused ja mitmevõistluse meistrivõistlused
26.06.2021 - 27.06.2021
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: B
juuni
26
2021
Leho Estorni teivashüppe seeriavõistlus 2021 I etapp
26.06.2021 (12:00)
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuni
30
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil IV etapp
30.06.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F

Juuli 2021

juuli
01
2021
U14 ja U16 meistrivõistlused
01.07.2021 - 02.07.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
03
2021
Bauhaus Juniors Gala
03.07.2021 - 04.07.2021
Mannheim
Kategooria: F
juuli
03
2021
U18, U20 ja U23 meistrivõistlused
03.07.2021 - 04.07.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
06
2021
Heitjate seeriavõistluse III etapp
06.07.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
juuli
07
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil V etapp
07.07.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
08
2021
Euroopa U23 meistrivõistlused
08.07.2021 - 11.07.2021
Bergen
Kategooria: D
juuli
10
2021
46. Eesti omavalitsuste suvemängud
10.07.2021 - 11.07.2021
Kääriku Spordikeskus
Kategooria: F
juuli
10
2021
Staieri 10-võistlus 2021
10.07.2021 - 11.07.2021 (11:00)
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi staadion ja spordiväljakud
Kategooria: F
juuli
14
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil VI etapp
14.07.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
juuli
15
2021
U20 Euroopa meistrivõistlused
15.07.2021 - 18.07.2021
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: D
juuli
17
2021
Leho Estorni teivashüppe seeriavõistlus 2021 II etapp
17.07.2021
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
juuli
21
2021
U14, U16, U18, U12 ja U23 vanuseklasside mitmevõistluse meistrivõistlused
21.07.2021 - 22.07.2021
Rakvere staadion
Kategooria: F
juuli
23
2021
Olümpiamängud
23.07.2021 - 08.08.2021
Tōkyō
Kategooria: OW (OM,MM)
juuli
27
2021
Balti U16 VMV
27.07.2021
Vilnius
Kategooria: F
juuli
31
2021
Balti U18 ja U20 VMV
31.07.2021 - 01.08.2021
Ogre
Kategooria: F

August 2021

aug
04
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil VII etapp
04.08.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
aug
13
2021
Balti VMV/Presidendi KV
13.08.2021 - 14.08.2021
Ogre
Kategooria: E
aug
14
2021
Leho Estorni teivashüppe seeriavõistlus 2021 III etapp
14.08.2021
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
21
2021
Skechers Suvejooks 2021
21.08.2021
A. le Coq Spordihoone, Tartu
Kategooria: Muu
aug
21
2021
10000m meistrivõistlused
21.08.2021
Pärnu Rannastaadion
Kategooria: B
aug
25
2021
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil VIII etapp
25.08.2021 (19:00)
Tartu Tamme staadion
Kategooria: F
aug
28
2021
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
28.08.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F

September 2021

sept
03
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
03.09.2021
Niidupargi staadion
Kategooria: F
sept
04
2021
Heitjate seeriavõistluse V etapp
04.09.2021
Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
sept
05
2021
Eesti meistrivõistlused 10 km maanteejooksus
05.09.2021 (12:00)
Pärnu
Kategooria: F
sept
10
2021
Tallinna Maraton 2021
10.09.2021 - 12.09.2021
Tallinna Kesklinn
Kategooria: B
sept
10
2021
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
10.09.2021
Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
11
2021
Leho Estorni teivashüppe seeriavõistlus 2021 IV etapp
11.09.2021
Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
12
2021
Maratoni meistrivõistlused
12.09.2021
Tallinn
Kategooria: B
sept
15
2021
Uno Palu noorte mitmevõistluse KV
15.09.2021 - 16.09.2021
Tallinn, Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
sept
18
2021
XV Sakala Mängud
18.09.2021 - 19.09.2021 (10:00)
Viljandi
Kategooria: F
sept
25
2021
20km maanteekäimise meistrivõistlused
25.09.2021
Sillamäe terviserada
Kategooria: B

Oktoober 2021

okt
09
2021
Murdmaajooksu karikavõistlused
09.10.2021
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kategooria: F
okt
10
2021
66. Viljandi Linnajooks
10.10.2021 (12:00)
Viljandi spordihoone
Kategooria: F
okt
15
2021
48. Saaremaa kolme päeva jooks
15.10.2021 - 17.10.2021
Saaremaa
Kategooria: Muu

Juuli 2022

juuli
15
2022
Maailmameistrivõistlused
15.07.2022 - 24.07.2022
Eugene, Oregon, USA
Kategooria: OW (OM,MM)