Võistluskalender

August 2020

aug
08
2020
Skechers Suvejooksu kaugjooks
08.08.2020 - 23.08.2020
Asukoht: Vabalt valitud asukoht
Kategooria: Muu
aug
14
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (T) ja Presidendi karikas
14.08.2020 - 15.08.2020
Asukoht: Ogre
Kategooria: E
aug
15
2020
Baltimaade ja Eesti meistrivõistlused veteranidele
15.08.2020 - 16.08.2020
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
aug
16
2020
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse II etapp
16.08.2020
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
17
2020
TV 10 Olümpiastarti Jõgevamaa mitmevõistlus
17.08.2020 - 18.08.2020 (14:00)
Asukoht: Jõgeva linna staadion
Kategooria: F
aug
18
2020
Hiiumaa kergejõustiku teisipäevak
18.08.2020
Asukoht: Kärdla staadion
Kategooria: Muu
aug
18
2020
Heitjate seeriavõistluse IV etapp
18.08.2020
Asukoht: Audentese staadion ja TalTechi staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
VAK Staieri seeriajooksu V etapp -Maakonna MV 10000 m
19.08.2020 (18:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
19
2020
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp
19.08.2020
Asukoht: Tamme staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
Viljandimaa TV 10 olümpiastarti III ja IV etapp
19.08.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
19
2020
6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes
19.08.2020 (13:00)
Asukoht: Tabivere Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Kohila etapp
19.08.2020 (18:30)
Asukoht: Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
aug
19
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VIII etapp
19.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
22
2020
48. jooks ümber Ülemiste järve
22.08.2020
Asukoht: Järvevana tee 5
Kategooria: Muu
aug
22
2020
SK Viraaži heited
22.08.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
aug
22
2020
Pärnu Rannastaadioni Kergejõustiku õhtu
22.08.2020 (14:30)
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
aug
22
2020
27. TÕRVA-VALGA MAANTEEJOOKS
22.08.2020 (14:00)
Asukoht: Tõrva-Valga
Kategooria: Muu
aug
22
2020
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Pärnu etapp
22.08.2020
Asukoht: Pärnu Rannastaadion
Kategooria: F
aug
25
2020
Euroopa meistrivõistlused – JÄÄB ÄRA
25.08.2020 - 30.08.2020
Asukoht: Pariis, Prantsusmaa
Kategooria: OW (OM,MM)
aug
25
2020
Ida-Virumaa lahtised kergejõustiku võistlused
25.08.2020 (11:00)
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
26
2020
TV 10 OS 2020 hooaja Lääne-Virumaa mitmevõistlus + III ja IV etapi üksikalad
26.08.2020 - 27.08.2020 (13:30)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
aug
26
2020
Kohila pikamaajooksude sari 2020 IX etapp
26.08.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleks
Kategooria: F
aug
27
2020
Võru staadionijooksu ja hüpete-heidete sarjavõistlus VIII etapp
27.08.2020
Asukoht: Võru Spordikeskus
Kategooria: F
aug
28
2020
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse III etapp
28.08.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
aug
29
2020
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
29.08.2020 (11:00)
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
aug
29
2020
Väikelaste kergejõustikupäev
29.08.2020 (12:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: Muu
aug
29
2020
Fred Kudu lastevõistlus
29.08.2020 (12:00)
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
aug
29
2020
Abja Gümnaasiumi rekonstrueeritud staadioni avamine
29.08.2020 (12:30)
Asukoht: Abja Gümnaasiumi staadion
Kategooria: F
aug
29
2020
Harjumaa Meistrivõistlused kergejõustikus
29.08.2020 (11:00)
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: F
aug
29
2020
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10
29.08.2020
Asukoht: Kihnu saar
aug
30
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja III etapp
30.08.2020 (12:00)
Asukoht: Võru Spordikeskus
Kategooria: Muu
aug
31
2020
JK Sarma seeriajooks
31.08.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: Muu

September 2020

sept
01
2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
01.09.2020 - 14.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
01
2020
Tallinna Maraton virtuaaljooks
01.09.2020 - 30.09.2020
Asukoht: Üle maailma
Kategooria: Muu
sept
02
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
02.09.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
03
2020
TV 10 ol startide Harjumaa III võistlus
03.09.2020 (10:00)
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: Muu
sept
04
2020
37. Tõrva Kolme Järve Jooks
04.09.2020 (16:00)
Asukoht: Võistluskeskus asub Tõrva vallavalitsuse juures, Kevade tn 1, Tõrva linn
Kategooria: F
sept
04
2020
Balti võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses
04.09.2020 - 05.09.2020 (13:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: F
sept
05
2020
Balti noorte võistkondlikud käimise meistrivõistlused
05.09.2020
Asukoht: Birštonas, Leedu
Kategooria: F
sept
05
2020
SK Viraaži heited
05.09.2020
Asukoht: Pokardi heitestaadion
Kategooria: F
sept
05
2020
40. Leksi viievõistlus Rein Auna mälestuseks
05.09.2020 (12:00)
Asukoht: Kadrioru Staadion
Kategooria: Muu
sept
05
2020
3. Kristiine Rahvajooks
05.09.2020 (12:00)
Asukoht: Mustamäe tee 59
Kategooria: Muu
sept
05
2020
Heitjate seeriavõistluse V etapp
05.09.2020
Asukoht: Kohila Spordikompleksi staadion
Kategooria: F
sept
06
2020
Eesti meistrivõistlused 10 km maanteejooksus – EDASI LÜKATUD
06.09.2020
Asukoht: Endla Teater
Kategooria: F
sept
06
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja IV etapp
06.09.2020 (12:00)
Asukoht: Rakvere staadion
Kategooria: Muu
sept
06
2020
Tondiraba maraton
06.09.2020 (10:00)
Asukoht: Tondiraba
Kategooria: Muu
sept
10
2020
Läänemaa TV 10 finaal
10.09.2020 - 11.09.2020
Asukoht: Haapsalu staadion
Kategooria: F
sept
11
2020
Tallinna Maraton
11.09.2020 - 13.09.2020
Asukoht: Eesti, Tallinn, Vabaduse väljak
sept
11
2020
Villu Ojassalu mälestusvõistlused
11.09.2020 (15:00)
Asukoht: Põltsamaa
Kategooria: Muu
sept
12
2020
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse IV etapp
12.09.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
12
2020
Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused
12.09.2020 (11:00)
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
sept
12
2020
XIII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega; Peeter Kirdi mälestusvõistlus
12.09.2020 (10:00)
Asukoht: Tõrva Gümnaasiumi staadion ja palliväljak
Kategooria: F
sept
12
2020
Eesti Meistrivõistlused maratonijooksus
12.09.2020 (09:00)
Asukoht: Tallinn
Kategooria: B
sept
12
2020
Viljandi SVK lahtised mv
12.09.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: Muu
sept
13
2020
JÕHVI SPORDIKOOLI LAHTISED NOORTE KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUSED
13.09.2020 (16:00)
Asukoht: Jõhvi
Kategooria: F
sept
13
2020
Tallinna kooliõpilaste Sügis Cup
13.09.2020 (10:00)
Asukoht: Kalevi Keskstaadion
Kategooria: Muu
sept
14
2020
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp
14.09.2020
Asukoht: Audentese Spordikeskuse staadion
Kategooria: F
sept
15
2020
Viljandimaa sprinterite päev
15.09.2020 (15:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
15
2020
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse III etapp
15.09.2020
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
sept
15
2020
TV 10 OS Harjumaa mitmevõistlus finaal
15.09.2020 (11:00)
Asukoht: Kuusalu staadion
Kategooria: Muu
sept
18
2020
JK Sarma seeriajooks
18.09.2020
Asukoht: Kuressaare Linnastaadion
Kategooria: F
sept
18
2020
Eesti meistrivõistlused 20 km maanteekäimises / EA Permit Meeting RW
18.09.2020 (12:00)
Asukoht: Alytus(LTU)
Kategooria: F
sept
18
2020
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes
18.09.2020 (10:00)
Asukoht: Kose Gümnaasiumi staadion ja palliplatsid
Kategooria: Muu
sept
19
2020
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja finaal
19.09.2020 - 20.09.2020
Asukoht: Tartu Tamme staadion
Kategooria: Muu
sept
20
2020
Tallinna SVK seeriavõistlus heidetes, IV etapp
20.09.2020 (12:00)
Asukoht: TTÜ Staadion
Kategooria: Muu
sept
23
2020
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV, U-14,16,18,20
23.09.2020 - 24.09.2020 (15:00)
Asukoht: Viljandi linnastaadion
Kategooria: F
sept
23
2020
Läänemaa KSL kergejõustikus
23.09.2020
Asukoht: Haapsalu staadion
Kategooria: F
sept
26
2020
Eesti käimise karikavõistlused
26.09.2020 (12:00)
Asukoht: Sillamäe terviserada
Kategooria: F
sept
26
2020
Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp
26.09.2020 (12:00)
Asukoht: Vitsiku
Kategooria: Muu
sept
27
2020
Päri heidete 4 võistlus
27.09.2020 (12:00)
Asukoht: Päri spordihoone
Kategooria: F
sept
30
2020
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp
30.09.2020
Asukoht: Jõhvi Vene Põhikooli staadion
Kategooria: F
sept
30
2020
Sparta kross
30.09.2020 (16:00)
Asukoht: Järve Terviserada
Kategooria: Muu

Oktoober 2020

okt
03
2020
Mulgi sügispomm
03.10.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
03
2020
9. Tartu Linnamaraton
03.10.2020
Asukoht: Tartu linn
Kategooria: Muu
okt
10
2020
Narva Energiajooks
10.10.2020
Asukoht: Joaoru puhkeala
Kategooria: F
okt
10
2020
Mulgi heited
10.10.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi Paalalinna heiteväljak
Kategooria: Muu
okt
11
2020
65. Viljandi Linnajooks
11.10.2020 (12:00)
Asukoht: Viljandi linna tänavad
Kategooria: Muu
okt
11
2020
Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused(U14, U16, U18, U20)
11.10.2020
Asukoht: Järvakandi Kooli staadion ja spordiväljakud
Kategooria: Muu
okt
15
2020
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes
15.10.2020 (11:00)
Asukoht: Kolgaküla Spordiklubi Rada terviserajad ja pallimänguväljakud
Kategooria: Muu
okt
16
2020
47. Saaremaa kolme päeva jooks
16.10.2020 - 18.10.2020
Asukoht: Saaremaa
Kategooria: Muu
okt
17
2020
Poolmaratoni MM
17.10.2020 (12:00)
Asukoht: Gdynia, Poola
Kategooria: OW (OM,MM)
okt
17
2020
Koolinoorte Gümnasiaad
17.10.2020 - 24.10.2020
Asukoht: Jinjiang, Hiina
Kategooria: F
okt
31
2020
ESTOHAMMER JÜRI TAMM CUP 2020
31.10.2020 (10:00)
Asukoht: Niidupargi staadion
Kategooria: F
okt
31
2020
Eesti murdmaajooksu MV (U23, T)
31.10.2020 (12:00)
Asukoht: Selgitamisel
Kategooria: Muu

November 2020

nov
12
2020
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus
12.11.2020 (10:00)
Asukoht: Lasnamäe Kergejõustikuhall
Kategooria: Muu