Toimus Eesti Kergejõustikuliidu treenerite aastakonverents

Laupäeval 4.novembril toimus Eesti Kergejõustikuliidu aastakonverents, kus osales 65 treenerit. Kalevi Spordihallis toimunud konverentsil tegid ettekande nii alaliidu töötajad kui ka külalisesinejad. Päeva lõpetas kümnevõistleja Johannes Erm.

Eesti Kergejõustikuliidu peasekretär Sirje Lippe tegi lühiülevaate 2023. aasta tegevustest ning jagas olulisemat infot 2024.aasta uuendustest.  Treenerikutse ja koolituste koordinaator Merlyn Lipp andis ülevaate treenerikutse taotlemise uuenenud tingimustest ja koolitusvõimalustest. Tehnilise komisjoni esimees Peeter Randaru tutvustas treeneritele võistlusmääruste ja -juhendite ning Eesti rekordi statuudi muudatusi ja täiendusi. Saavutusspordi juht Kristel Berendsen tegi ülevaate 2023.aasta Eesti koondise lähetustest.

EOK alaliitude koordinaator Raido Mitt tutvustas treeneritele Team Estonia tegevusi. Oma ettekandes rääkis ta Team Estonia eesmärkidest, tugiteenuste võimalustest ning Team Estonia liikmetest.

Teiseks külalisesinejaks oli spordipsühholoog Laur Nurkse, kes rääkis treeneri ja sportlase vaimse tervise olemusest, selle toetamisest ja tugevdamisest.

Päeva viimase ettekande tegi kümnevõistleja Johannes Erm, kes rääkis oma kogemusest USAs õppimisest, sealsetest treeningtingimustest ning Eestisse naasmisest.

Konverentsi materjalid:

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST