Töötajad

Eesti Kergejõustikuliidu töötajad

Sirje Lippe 
Peasekretär / tegevjuht – alaliidu igapäevane juhtimine
sirje@ekjl.ee
667 7997  506 2390


Kristel Berendsen
Saavutusspordi juht
kristel@ekjl.ee
528 9062


Silvi Kask
Võistluste korraldaja
silvi@ekjl.ee
517 8327


Merlyn Lipp
Treenerikutse ja koolituste koordinaator
merlyn@ekjl.ee
5841 4516


Jan Õiglane
Kommunikatsioonispetsialist
jan@ekjl.ee
503 5541


Kaupo Nõlvak
Tehniline spetsialist –
 litsentseeriminevõistluste juhendid, kohtunikud ja ajakavad
kaupo@ekjl.ee
5374 1520


Liina Peel
Statistik – 
tulemuste andmebaas, ranking ja edetabelid
(Osalise koormusega)
liina@ekjl.ee
527 4522