Töötajad

Eesti Kergejõustikuliidu töötajad

Sirje Lippe 
Peasekretär / tegevjuht – alaliidu igapäevane juhtimine
sirje@ekjl.ee
667 7997  506 2390


Kristel Berendsen
Saavutusspordi juht
kristel@ekjl.ee
667 7992 528 9062


Silvi Kask
Võistluste korraldaja
silvi@ekjl.ee
667 7993 517 8327


Berit Kivisaar
Treenerikutse ja koolituste koordinaator
berit@ekjl.ee
524 2000


Jan Õiglane
Kommunikatsioonispetsialist
jan@ekjl.ee
503 5541


Kaupo Nõlvak
Tehniline spetsialist –
 litsentseeriminevõistluste juhendid, kohtunikud ja ajakavad
kaupo@ekjl.ee
667 7991 537 41520


Liina Peel
Statistik – 
tulemuste andmebaas, ranking ja edetabelid
(Osalise koormusega)
liina@ekjl.ee
527 4522


Merlyn Lipp
Kutsekomisjoni koordinaator – 
treenerikutsed, koolitused
(Lapsehoolduspuhkusel)
merlyn@ekjl.ee
584 14516