Uudised

-
Rootsi võitis Eesti-Soome-Rootsi maavõistluse, Tšernjavskile individuaalne esikoht, Klaup-McColl täitis EMi normi 17. juuni 2018

Pärnu rannastaadionil toimunud Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse võitis Rootsi koondis 46 006 punktiga, Eesti oli 43 667 punktiga teine ning Soome 42 248 punktiga kolmas. Individuaalselt läks meeste kümnevõistluse esikoht Taavi Tšernjavskile, kes kogus 7724 punkti. Seitsmevõistluse võitis rootslanna Bianca Salming 5985 punktiga.

Est-Fin-Swe CE match results
Est-Fin-Swe CE match results 16. juuni 2018

Eesti-Soome-Rootsi mitmevõistluse maavõistluse tulemused

Eesti sai Balti meistrivõistlusel 3. koha, Kirt parim meessportlane, Kollilt Eesti rekord 16. juuni 2018

Eesti koondis lõpetas Lätis Ogres peetud Balti meistrivõistlused kolmanda kohaga. Võitis Leedu, kes kogus 272 punkti. Läti teenis teisena 266 ning Eesti 262 punkti.

Laasma täitis Balti meistrivõistlustel EMi normi
Laasma täitis Balti meistrivõistlustel EMi normi 15. juuni 2018

Liina Laasma viskas Balti meistrivõistlustel oda 59.01 ning täitis Berliini EMi normatiivi. Võistlusel andis see 3. koha.

Eesti – Soome – Rootsi mitmevõistluse maavõistlus peetakse Pärnus
Eesti – Soome – Rootsi mitmevõistluse maavõistlus peetakse Pärnus 14. juuni 2018

16.-17. juunil toimub Pärnu rannastaadionil Eesti – Soome – Rootsi mitmevõistluse maavõistlus, kus Eesti koondist esindavad kümnevõistluses Karel Tilga, Taavi Tšernjavski, Hans-Christian Hausenberg, Ramo Kask ja Mikk-Mihkel Arro. Seitsmevõistluses on stardis Margit Kalk, Kristella Jurkatamm, Katre Sofia Palm ning Pärl Eelma.

Pärnus selgusid TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja võitjad
Pärnus selgusid TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja võitjad 14. juuni 2018

13.-14. juuni toimus Pärnu Rannastaadionil TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja mitmevõistluse finaal.

Balti meistrivõistlustel tulevad starti Kirt, Kanter, Nõu jt tipud
Balti meistrivõistlustel tulevad starti Kirt, Kanter, Nõu jt tipud 13. juuni 2018

15.-16. juunil Lätis Ogres toimuvatele Balti meistrivõistlustele sõidab Eestit esindama esinduslik koondis eesotsas olümpiavõitja Gerd Kanteriga. Lisaks on Eesti eest väljas odaviske värske Eesti rekordi omanik Magnus Kirt, Tanel Laanmäe, Anna Maria Orel, Martin Kupper, Marek Niit, Tony Nõu jt. Võistlustulle läheb 70-liikmeline Eesti koondis.

TV 10 Olümpiastarti finaali TULEMUSED
TV 10 Olümpiastarti finaali TULEMUSED 13. juuni 2018

TV 10 Olümpiastarti finaali tulemused

Jaak-Heinrich Jagor võitis Espoos EMi normiga
Jaak-Heinrich Jagor võitis Espoos EMi normiga 13. juuni 2018

Täna täienes Berliini Euroopa meistrivõistlustele sõitev Eesti koondis, kui Jaak-Heinrich Jagor võitis Soomes Espoos peetud Motonet GP nimelise võistluse. Jagor läbis 400 m tõkkejooks ajaga 50,05, normatiiv on 50,70.

Pärnus toimub 13.-14. juunil TV 10 Olümpiastarti finaal
Pärnus toimub 13.-14. juunil TV 10 Olümpiastarti finaal 11. juuni 2018

13.-14. juunil toimub Pärnu Rannastaadionil TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja mitmevõistluse finaal.