Uudised

-
10 000m jooksu Eesti meistrid on Priit Aus ja Annika Rihma
10 000m jooksu Eesti meistrid on Priit Aus ja Annika Rihma 20. juuli 2015

Viljandis 19. juulil peetud 10 000m jooksu Eesti meistrivõistlustel võitsid tiitli Priit Aus ja Annika Rihma

Reena Koll sai juunioride EM-il 7. koha
Reena Koll sai juunioride EM-il 7. koha 18. juuli 2015

Rootsis, Eskilstunas 16.-19. juulil toimuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel sai 9-liikmelise Eesti koondise ridades kõrgeima koha Reena Koll, kes saavutas teivashüppes tulemusega 4.10 seitsmenda koha.

Hans-Christian Hausenberg võitis U18 MM-il pronksmedali
Hans-Christian Hausenberg võitis U18 MM-il pronksmedali 17. juuli 2015

Kolumbias 15.-19. juulil peetavatel alla 18-aastaste kergejõustiku maailmameistrivõistlustel võitis Hans-Christian Hausenberg noormeeste 10-võistluses pronksmedali

Pühapäeval selgitatakse V. Kalami mälestusvõistlustel Eesti meistrid 10 000 m jooksus 17. juuli 2015

Pühapäeval joostakse Viljandis V. Kalami mälestusvõistluste raames Eesti meistrivõistlused 10 000 m distantsil. Seda võib pikamaajooksjatele pidada tinglikult hooaja teise poole avavõistluseks. Stardinimekirjad on tunduvalt pikem kui eelnevatel aastatel, üles on antud 30 meest ja 13 naist.

U23 EM: millistel alustel saavad EKJLi liikmesklubid tasuta pileteid U23 EM-ile? 06. juuli 2015

Kõik EKJLi liikmeks olevad klubid saavad oma liikmetele, toetajatele või lapsevanematele EKJLi poolt korraldatavatele võistlustele teatud hulga tasuta pileteid.

Eesti koondis Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigas kolmas!
Eesti koondis Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigas kolmas! 06. juuli 2015

Eesti mitmevõistluse koondvõistkond saavutas Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliigas kõrge kolmanda koha

U23 EM-i käimisvõistlused toimuvad Tallinna Lauluväljakul
U23 EM-i käimisvõistlused toimuvad Tallinna Lauluväljakul 05. juuli 2015

Euroopa U23 meistrivõistlustel kavas olevad kaks käimisdistantsi - meeste 20 km ning naiste 20 km - toimuvad Tallinna Lauluväljakul.