Lisainfo! Kalendri muudatused

Foto: Marko Mumm/EKJL

Tulenevalt COVID-19 kõrgest nakatumismäärast Eestis ja selle tõttu kehtestatud piirangutest on sisetingimustes treenimise ja võistluste korraldamise võimalused piiratud kuni 1. veebruarini.

Hetkeseisuga on Eesti Kergejõustikuliidu kalendris paigas Rahvusvahelise mitmevõistluse ja Eesti talviste mitmevõistluse meistrivõistluste korraldamine (6.-7. veebruar), Eesti karikavõistlused vasaraheites (7. veebruar) ja Eesti talvised meistrivõistlused (20.-21. veebruar).

Jaanuarikuu võistlused on kõik edasi lükatud. Teised veebruarikuu võistlused plaanitakse korraldada niipea kui selgub, millal ja millistel tingimustel saab võistlusi korraldada. Eelduseks on, et sportlased saaksid hakata vähemalt nädala jagu enne võistlusi treenima.

Keerulisest olukorrast ja piirangutest tingituna julgustame klubisid ise reegleid järgides võistlusi korraldama. Selleks et võistlustulemused oleksid ametlikud, tuleb võistlus Eesti Kergejõustikuliidus registreerida ja kalendrisse lisada.

Kokkuleppel Kultuuriministeeriumiga laieneb ka U14 koondise kandidaatidele õigus treenida grupis koos treeneriga, mis varasemalt oli mõeldud U16, U18, U20, U23 ja täiskasvanutele 2020. aasta Eesti sise- või välishooaja edetabelis esimese kuue hulgas olnutele.

Loe lisaks: https://www.ekjl.ee/uudised/nb-voistluskalendri-muutused-seoses-covid-19/

COVID-19 käitumisjuhend spordivõistluste ja treeningute korraldamiseks