Lisainfo! Kalendri muudatused

Foto: Marko Mumm/EKJL

Tulenevalt COVID-19 kõrgest nakatumismäärast Eestis ja selle tõttu kehtestatud piirangutest on sisetingimustes treenimise ja võistluste korraldamise võimalused piiratud kuni 1. veebruarini.

Hetkeseisuga on Eesti Kergejõustikuliidu kalendris paigas Rahvusvahelise mitmevõistluse ja Eesti talviste mitmevõistluse meistrivõistluste korraldamine (6.-7. veebruar), Eesti karikavõistlused vasaraheites (7. veebruar) ja Eesti talvised meistrivõistlused (20.-21. veebruar).

Jaanuarikuu võistlused on kõik edasi lükatud. Teised veebruarikuu võistlused plaanitakse korraldada niipea kui selgub, millal ja millistel tingimustel saab võistlusi korraldada. Eelduseks on, et sportlased saaksid hakata vähemalt nädala jagu enne võistlusi treenima.

Keerulisest olukorrast ja piirangutest tingituna julgustame klubisid ise reegleid järgides võistlusi korraldama. Selleks et võistlustulemused oleksid ametlikud, tuleb võistlus Eesti Kergejõustikuliidus registreerida ja kalendrisse lisada.

Kokkuleppel Kultuuriministeeriumiga laieneb ka U14 koondise kandidaatidele õigus treenida grupis koos treeneriga, mis varasemalt oli mõeldud U16, U18, U20, U23 ja täiskasvanutele 2020. aasta Eesti sise- või välishooaja edetabelis esimese kuue hulgas olnutele.

Loe lisaks: https://www.ekjl.ee/uudised/nb-voistluskalendri-muutused-seoses-covid-19/

COVID-19 käitumisjuhend spordivõistluste ja treeningute korraldamiseks

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST