Meedia akrediteerimine U23 Euroopa meistrivõistlustele on avatud 30. juunini

Kuni 30. juunini on avatud meedia akrediteerimine U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustele kergejõustikus. 15.-18. juulil Tallinnas toimuva U20 EMi akrediteerimine on avatud kuni 8. juulini.

U23 ja U20 Euroopa Meistrivõistlustele on võimalik akrediteeringut taotleda järgnevatel aadressidel:

Pärast tähtaegu on akrediteerimine võimalik ainult põhjendatud erandjuhtudel, mida Euroopa Kergejõustikuliit koos korraldajaga kaalub individuaalselt.

NB! Kuna hetkeoludes on akrediteeritavale meediale seatud maksimumpiirid, siis palume 30. juuniks kindlasti läbi kaaluda ning paika panna, kes antud toimetusest võistlusi kajastab ning kindlasti staadionile tuleb. 

Juhul, kui toimetus pole 30. juuniks otsustanud, kes konkreetselt võistlust kajastab, palume täita akrediteerimisvorm igal ajakirjanikul, fotograafil või operaatoril, kes võib selle ülesande pälvida.

Akrediteeritud meediaesindajatele saadab Euroopa Kergejõustikuliit e-posti teel kinnituse.

Pane tähele, et seoses koroona-pandeemiaga kehtivad akrediteeritud meediale võistluste vältel Euroopa Kergejõustikuliidu ja Eesti Kergejõustikuliidu kokku lepitud sanitaar-protokolli reeglid:

  • Staadionile jõudes ning iga 48 tunni tagant on kohustuslik teha antigeeni kiirtest, mis viiakse läbi staadionil Vesivärava sissepääsu juures.
  • Maskikandmise kohustus kehtib akrediteeritutele terve võistluse vältel
  • Staadionalade tsoonide ligipääsuõigused on piiratud vastavalt akrediteeringule
  • Akrediteeritud meediale on sissepääs vaid Vesivärava väravast

Loe sanitaar-protokolli täpsemalt : LINK PDF-le

Kadrioru staadionile koguneb 8.-11. juulil U23 Euroopa meistrivõistlustele ning 15.-18. juulil U20 vanuseklassi meistrivõistlustele üle 2000 Euroopa noorsportlase. On ajalooline, et üks linn võõrustab kahel järjel nädalavahetusel nii kõrgetasemelisi võistlusi – Eestile on antud võimalus Tallinn auga 2021. aasta kergejõustikukaardile märkida. Kohale tulevatest sportlastest paljud kuuluvad juba praegu Euroopa ja maailma absoluutsesse tippu, olles võitnud mitmeid medaleid täiskasvanute rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt. 

Eesti koondise kandidaatide ja komplekteerimise põhimõtetega saab tutvuda siin:

Kohtumiseni Kadrioru kergejõustikustaadionil!

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST