Võrus peetakse U18 vanuse Balti meistrivõistlused

2.-3. augustil toimuvad Võru staadionil U18 vanuseklassi Balti riikide meistrivõistlused, kus Eestit esindab 48-liikmeline koondis. Meistrid selgitatakse 19 alal nii noormeeste kui neidude arvestuses.

200 m jooksus tuleb Eesti eest starti lõppenud nädalavahetusel täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel end pronksile jooksnud Ken-Mark Minkovski. Minkovski uuendas juuli alguses Ungaris Györis toimunud U18 EMil koguni kahel korral Eesti U18 vanuse 200 m rekordit.

Noormeeste teivashüppes teeb kaasa Eerik Haamer, kes sai sarnaselt Minkovskile täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel pronksi. Lisaks võitis Haamer pronksmedali U18 EMil, kus ta hüppas Eesti U18 rekordi 5.10.

Neidude teivashüppes on stardis Marleen Mülla, kel samuti selja taga edukas oma vanuse EM, kus ta tulemusega 3.90 7. koha teenis.

Neidude odaviskes esindab Eestit Gedly Tugi, kes tuli Györis pronksile 55.28ga, mis samuti U18 Eesti rekordit tähistab.

U18 vanuse vasaraheite Eesti rekordnumbrid enda nimele kirjutanud Annika Emily Kelly teeb kaasa nii vasarahaietes kui kettaheites. Tema tuli Györi EMil vasaraheites 9. kohale.

Oma vanuse EMi kogemus on sellest suvest veel mitmel Balti meistrivõistlustel osaleval noorel kergejõustiklasel, mis lubab oodata mitmeid häid tulemusi.

Eelmisel aasta tuli Eesti koondis U18 Balti meistrivõistlustel esimeseks.

Eesti koondise koosseisu näeb SIIT.

Tulemusi näeb: www.ekjl.ee

Vaata ajakava!

Lisainfo:

Romet Mihkels

Koondise juht

Tel: +372 566 25246

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST