Vihmane võistluspäev Rakveres tõi noorte tiitlivõistluste normitäitjatele lisa

U20 EM-i koondise kandidaatidest parandasid senist tulemust Tartu SS Kalev sportlane Hans-Christian Hausenberg kaugushüppes – 7.45 ja Saare KJK esindaja Johannes Treiel 110 m tõkkejooksus – 14,14.  Lisaks eelpoolnimetatud aladele on Hausenberg normatiivi täitnud ka teivashüppes ja Treiel 10-võistluses.
Juba mitmendat korda alistasid normi Audentese SK sprinter Sten Ander Sepp 200 m jooksus (21,69) ning Niidupargi KJK vasaraheitja Toomas Tankler (66.19).

U18 MM-i normist kiirema 200 m jooksu tulemuse – 25,13 – sai kirja Piibe-Kirke Aljas (TÜ ASK), kes on normatiivid juba täitnud nii tõketeta kui tõketega staadioniringi läbides.

Euroopa noorte olümpiafestivalile kuulitõukes ja odaviskes pääsme lunastanudNiidupargi KJK neiu Emely Karhu sai normist jagu  ka kolmandal alal – kettaheites (39.55).
Audenteslane Ken Martin Minkovski parandas oma numbreid kaugushüppes (7.16) ja pääses tubli tulemusega – 21,78 – normitäitjate tabelisse 200 m jooksus.
KJS Sakala odaviskaja Enrico Hänilene lisas ennast koondise kandidaatide nimekirja normist enam kui 3 m pikema odakaarega – 59.69.

Võistkondliku võidu võttis Audentese SK naiskond TÜ ASK ja Rakvere KJK ViKe neidude ees, meeste arvestuses oli parim Tartu SS Kalev, teine Audentese SK ja kolmas Tallinna SS Kalev.

Kõik tulemused 

 

Täiendav teave: noortekoondise juht Heiko Väät (516 7125, heiko.vaat@gmail.com).

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST