VAATA | TV 10 Olümpiastarti kolmas etapp Tartus

Sisehooajal särasid sarjast sirgunud sprinter Karl Erik Nazarov ja mitmevõistleja Hans-Christian Hauseberg. Mida teha, et olla maailma neljas sprinter? Kuidas pingevabalt suurel areenil võistelda?

Sarja 51. hooaja kolmas vabariiklik etapp toimus Tartu Ülikooli spordihoones, kus seitsmel alal võistles üle 300 noore.

Oma mõtteid ja emotsioone jagavad saates: Devon Järvekülg Paikuse Koolist, Konrad Kruuse Audetese Erakoolist, Luise Remmel Tartu Veeriku Koolist, Naomi Toomenurm Pärnu Vanalinna Koolist, Marili Paimre Kuressaare Koolist, Kärt Lehtla Jõgeva Põhikoolist, Kevin Matteus Kullamaa Keskkoolist, Gregor Kiriland Tarvastu Gümnaasiumist, Sixten Bergmann Rakvere Reaalgümnaasiumist, Marietta Verst Luunja Keskkoolist, Hiie-Maarja Ööbik Rosma Koolist, Ron-Marcus Laurik Peetri Lasteaed-Põhikoolist, Rico-Richard Reisner Viljandi Jakobsoni Koolist, Ellen Ingrid Aadamsoo Tallinna Prantsuse Lütseumist, Ellen Kobin Tallinna Reaalkoolist ja Marleen Hausenberg Tartu Kivilinna Koolist

Koolitiimide vahelist võistlust veavad Rakvere Reaalgümnaasium ja Parksepa Keskkool. Sarja statistika ja normatiivid on üleval Kergejõustikuliidu kodulehel. Järgmine vabariiklik etapp on 21. mail Kadrioru staadionil.

Juhtoperaator Tarmo Korol, reporter Johannes Vedru, toimetaja ja režissöör Anu Säärits.

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv sari, millest on sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased.      

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, toetajad Nike, Acme, Super Skypark, Sportland, Orbit, Värska Originaal, Eesti Kultuurkapital, ERR ja Eesti Olümpiakomitee.

Lisainfo:
Silvi Kask
EKJL, võistluste korraldaja
silvi@ekjl.ee
5178327

Anu Säärits
ERR, spordisaadete toimetaja
anu.saarits@err.ee
5150829

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST