Vaata TV 10 Olümpiastarti 4. etapi erisaadet: külas käis president Kersti Kaljulaid

19. mail Kadrioru staadionil toimunud TV 10 Olümpiastarti 4. etapi järel on liidrikohal Rakvere Reaalgümnaasium ja Laupa Põhikooli/Imavere Põhikooli ühendvõistkond. 4. etapil pandi end proovile kettaheites, palliviskes, 600 meetri  ja 1000 meetri jooksudes.

4. etapi erisaadet näeb SIIT.

4. etapil oli erikülaliseks president Kersti Kaljulaid, kes lisaks innustavale kõnele autasustas parimaid, andis üle rekorditähekesed ning EKJLi tänuplaadid treeneritele ja tegi kaasa ka soojenduse.

4. etapi tulemused on nähtavad SIIN.

Kogu paremusjärjestus pärast 4. etappi on nähtav SIIN.

4. etapiga selgusid ka koolid, kes pääsesid 15.-16. juunil Tartus Tamme staadioni peetavale finaaletapile: esimesest grupist 14 ja teisest grupist 6 kooli.

I grupist finaaletapile pääsejad: Rakvere Reaalgümnaasium, Tartu Tamme Kool, Viljandi Kesklinna Kool, Kuressaare Gümnaasium, Võru Kesklinna Kool, Kuusalu Keskkool, Valga Põhikool, Tallinna 21. Kool, Väike-Maarja Gümnaasium, Luunja Keskkool, Saaremaa Ühisgümnaasium, Tõrva Gümnaasium, Viljandi Jakobsoni Kool, Kose Gümnaasium.

II grupist finaaletapile pääsejad: Laupa Põhikool/Imavere Põhikool, Avinurme Gümnaasium, Osula Põhikool, Käina Kool/Emmaste Põhikool, Orissaare Gümnaasium/Tornimõe Põhikool, Haljala Kool.

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv sari, millest on  sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased.                              

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, toetajad Nike, Acme, Skypark, Sportland, Orbit, Värska Vesi, Eesti Kultuurkapital, ERR ja Eesti Olümpiakomitee.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST