Uuenenud Team Estonia koduleht ja toitumisnõustamise teenus

Infoks Team Estonia sportlastele ja treeneritele, et muutunud on Team Estonia kodulehe kontseptsioon ning lisatud on palju erinevat infot.

Sportlaste info on koondatud nüüd ühte kohta, koos vastava toetuse kategooriaga olümpiaalade puhul. Lisaks on olümpiaaladel väljatoodud ka toetust saavad treenerid. Lisainfo toetuste kohta on nähtav nii sportlaste ja treenerite kui ka Team Estonia üldinfo all.

Tugiteenuste osas on lisatud rohkelt uut kasulikku infot:

  1. Võimalik on tutvuda Team Estonia toitumisspetsialistide poolt vormistatud erinevate toitumisega seotud teemadega;
  2. Ülevaade on antud spordifüsioteraapia vajalikkusest;
  3. Koostatud on nimekiri füsioteraapia teenuse pakkujatest, kes paiknevad üle Eesti ning kes on Spordimeditsiini Sihtasutuse poolt aktsepteeritud. Nimekiri kindlasti täieneb!

Alates tänasest on olümpiaalade A-, B- ja C-kategooria sportlastel võimalik kasutada ka toitumisnõustamise teenust. Team Estonial on 2 toitumisspetsialisti – Kerstin Joandi ja Teele Tiidt, kes mõlemad on toitumise eriala õppinud ning läbinud/läbimas Rahvusvahelise Olümpiakomitee sporditoitumise programmi. Täpsem info nii nende kui ka üleüldse sporditoitumise kohta SIIN. Toitumisnõustamise teenuse kasutamiseks tuleb välja valitud spetsialistiga otse ühendust võtta.

Lisaks on olemas endiselt info Team Estonia, sportlaste toetuste ja tugiteenuste kasutamise võimaluste ja süsteemi kohta.

Team Estonia koduleht