USAs õppivad Eesti kergejõustiklased näitasid häid tulemusi

Möödunud nädalavahetusel osalesid USAs õppivad ja treenivad Eesti kergejõustiklased oma konverentside meistrivõistlustel.

Hawaii Ülikooli esindav Lilian Turban tuli kõrgushüppes konverentsi meistriks tulemusega 1.86, mis jääb kõigest sentimeetriga alla tema isiklikule rekordile.

TULEMUSED

South Dakota Ülikoolis õppiv Marleen Mülla jäi teivashüppes jagama teist kohta tulemusega 4.09. Oma hooaja tippmargi 4.45 püstitas ta nädal aega varem. Koolikaaslane Eerik Haamer sai teivashüppes teise koha tulemusega 5.37. Ken-Mark Minkovski tuli 200 m jooksus neljandale kohale ajaga 21.83 ning oli 60 m jooksus 13. kohal ajaga 6.94.

TULEMUSED

Iowa Ülikoolis õppiv Kevin Sakson püstitas kuulitõukes uue isikliku rekordi tulemusega 19.05 ning saavutas sellega neljanda koha.

TULEMUSED

Illinois Ülikooli esindaja Viktor Morozov sai kolmikhüppes neljanda koha tulemusega 15.77.

TULEMUSED

Oklahoma Ülikoolis õppiv mitmevõistleja Pippi Lotta Enok sai kaugushüppes neljanda koha tulemusega 6.23 ning 60 m tõkkejooksus oli 17. kohal ajaga 8.62.

TULEMUSED

Nebraska Ülikooli esindav Johanna Ilves parandas 60 m tõkkejooksu eeljooksus oma isiklikku rekordit ning pääses ajaga 8.32 edasi finaali. Finaalis jooksis ta välja täpselt sama ajaga ning sai sellega kuuenda koha. Samas koolis õppiv noorem õde Lishanna Ilves sai kaugushüppes 15. koha tulemusega 5.91.