Üleskutse: korralda 3. mail sporditalgud!

Spordipealinn 2014 Valgamaa ja Liikumisaasta 2014 kutsuvad üles korraldama Teeme Ära talgupäeval 3. mai 2014 üle Eesti talguid spordi- ja liikumispaikade korrastamiseks!

Anname üheskoos oma panuse Liikumisaastasse ja korrastame üle Eesti spordiradu ja -rajatisi, mänguväljakuid ning matkaradasid.

Sporditalguid on korraldama oodatud spordiklubid ja spordikoolid, külad ja vallad, linnad ja linnaosad, kodanikuühendused ja vabakonnad, koolid ja lasteaiad, firmad ja nende kollektiivid. Samuti kõik teised hakkajad inimesed ja organisatsioonid, kellele tervislik elustiil, liikumisharrastus ja sport korda lähevad.
Kõik talgud saab kanda üle-Eestilisele talgukaardile, kust need omakorda talgulised leiavad. Selleks tuleb täita lihtne vorm Teeme ära kodulehel, märkides talguliigiks Spordi- ja terviserajatised. Kõik talgujuhid saavad ka Talgujuhi Stardipaketi!

Üle-Eestiline Teeme Ära talgupäev sai alguse 2008. aasta prügikoristusaktsioonist. Juba teist aastat pööratakse erilist tähelepanu ka spordiradadele ja rajatistele.
Näita, et hoolid ja korralda oma kodukandis sporditalgud! Teeme ära!

Spordipealinn 2014 Valgamaa ja Teeme Ära talgupäeva eestvedajate nimel,
Pille Muni, Ott Pärna, Tarmo Tüür, Aivo Normak, Rein Leppik, Margus Lepik