Üleeuroopaline liikumisnädal “Move Week” 29.09-8.10 – registreeri oma sündmus!

Liikumisaasta 2014, Eestimaa Spordiliit Jõud ja Spordipealinn 2014 Valgamaa kutsuvad Sind liituma rahvusvahelise liikumise nädalaga „MOVE Week“!

Korraldades 29. septembrist kuni 5. oktoobrini üle Eesti tervisespordisündmusi, annad omapoolse panuse suurde eesmärki – tuua 2020 aastaks täiendavad 100 miljonit eurooplast liikumisharrastuse juurde.

MIS ON MOVE WEEK?
Üle-euroopalise liikumise nädala MoveWeek peaeesmärk on rõhutada liikumisharrastuse olulisust. „MOVE Week“ toetab seda sõnumit koondades enda nime alla kogukondlikud tervisespordi sündmused, matka- või spordipäevad jms, mis toimuvad üle Euroopa ajavahemikus 29. septembrist kuni 5. oktoobrini 2014. Ei ole vahet, kas Sinu sündmus on mõeldud 10-le inimesele, 1500-le inimesele, kas see toob liikuma vanaemad, vanaisad, koolilapsed või hoopis peetakse plaani, kuidas Eesti inimesed rohkem liikumise juurde tuua. Peaasi, et sündmuse keskpunktiks oleks füüsiline aktiivsus.  

Viimase Eurobaromeetri (2014) uuringu kohaselt tegeleb Eestis liikumisharrastusega regulaarselt 39% inimestest. Põhjamaades küündib see näitaja üle 60%. Liitudes rahvusvahelise liikumisnädalaga rõhutad liikumisharrastuse tähtsust ja aitad seda mõtet koos meiega võimalikult paljude eestimaalasteni kanda.
Liikumisnädala „MOVE Week“ tähtedeks on vabatahtlikud, kes soovivad jagada liikumisrõõmu ning korraldavad tervisespordi sündmusi – ole sellel aastal selleks ka Sina! Registreeri oma sündmused Move Week lehel ja saa osa üle-euroopalisest sündmusest! 

NB! Kiirematele, kes registreerivad oma sündmuse „MOVE Week’i“ kodulehel, jagatakse tasuta stardipakette. Stardipakett koosneb bännerist, t-särkidest ja käepaeltest, mida on sündmuse korraldajal hea jagada kokku tulnud spordisõpradele.

MIKS OMA SPORDISÜNDMUS REGISTREERIDA?
– Sündmuste kajastamine rahvusvahelisel moveweek.eu lehel ja facebook’is.
– TASUTA stardipaketid (bännerid, t-särgid ja käepaelad). Stardipakette on piiratud koguses ning võimalus avaneb neile, kes registreerivad enda sündmuse enne 8. septembrit!

KUIDAS LIITUDA?
1. Külasta liikumisnädala uhiuut eestikeelset veebilehte estonia.moveweek.eu
2. Registreeri end „MOVE Week’i“ kodulehel kasutajaks: Kliki üleval nurgas „Hakka Liikumisagendiks“.
3. Registreeri enda sündmus: Logi enda kontoga sisse ning kliki üleval nurgas  „Loo sündmus“. Nii lihtne see ongi 🙂

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST