U23 EM-i lilleneiud valitakse välja suurel castingul

Eesti Kergejõustikuliit ja Tradehouse Ilukaubamaja korraldavad avaliku castingu, leidmaks särasilmseid lilleneiusid 9.-12. juulil toimuvatele Euroopa U23 meistrivõistluste auhinnatseremooniatele. Casting toimub 16. juunil algusega kell 11.00 Tallinnas Nordic Hotel Forumis (Viru väljak 3).

Castingule on oodatud kõik neiud, kes on vähemalt 18-aastased ning soovivad särada rahvusvaheliste tiitlivõistluste poodiumi kõrval koos Euroopa tippkergejõustiklastega.

Žüriisse kuuluvad olümpiavõitja Jaak Uudmäe, odaviskaja Risto Mätas, sprinter Marek Niit, maratoonar Evelin Talts, Delfi/Eesti Päevalehe ajakirjanik Karl Rinaldo, Tradehouse’i turundusjuht Laura Kuldkepp ja Eesti Kergejõustikuliidu peasekretär Sirje Lippe.

Väljavalitud lilleneiudega tegelevad nelja päeva jooksul Eesti tippjumestajad ja juuksestilistid, lisaks paneb Tradehouse Ilukaubamaja kõigile lilleneiudele välja väärtuslikud kingikotid ning valiku ilukoolitusi. Kogu seda ilu kajastavad otseülekannetega nii rahvusvahelised telekanalid kui ka kodumaine ETV ning paarkümmend fotograafi suurtest meediakanalitest üle Euroopa.

Kes on Facebookis, võib registreeruda lehel: https://www.facebook.com/events/1651733915045940/. Kes Facebookis pole, võib lihtsalt kohale tulla ja sõbranna ka kaasa võtta.

Kõigile castingul osalejatele kingib Tradehouse 10€ kinkekaardi ning võimaluse tulevikus erinevate aktsioonide raames Tradehouse Ilukaubamaja modellina üles astuda.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST