U20, U18 ja U16 mitmevõistluse võistkondlikud Balti meistrivõistlused toimuvad Jekabpilsis

Lätis Jekabpilsis toimuvad 25.-26. mail Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused U20, U18 ja U16 vanusele.

Igas vanuseklassis on võistkonnas 4+4 sportlast, arvesse läheb kolme parema sportlase tulemuste summa.

U16 vanuseklassi sportlastele on see esimene rahvusvaheline kogemus Eesti koondisega. Selle vanuseklassi koondislased on seni näidanud suurepäraseid tulemusi nii TV 10 Olümpiastarti sarjas kui omavanuste Eesti meistrivõistlustel. Noormeestest kuuluvad koondisesse Marten Roasto, Jaroslav Sivuha, Harry Richard Jääger ja Valter Eric Viiser. Neidudest konkureerivad Läti ja Leedu eakaaslastega Liisa-Maria Lusti, Anna-Maria Millend, Kaireen Penek ja Elisabeth Pihela.

U18 vanuses on võistkonna liidrid Rasmus Roosleht ja Pippi-Lotta Enok, kes kindlasti kõrgete kohtade nimel kaasa suudavad rääkida. Lisaks kuuluvad võistkonda noormeestest Tony Ats Tamm, Karl-Hendrik Palu ja Steven Sepp. Neidudest võistlevad lisaks Enokile Heidy Bergštein, Laura Lokotar ja Emili Liis Osula.

U20 vanuseklassis on meestest rahvusvahelise tiitlivõistluse kogemusega Deniel Kedrov ja Igor Andrejev, kes mõlemad osalesid eelmisel suvel mitmevõistlejatena U18 klassis Euroopa meistrivõistlustel. Kolmandana kuulub võistkonda Kevin Koik. Naistest on teiste seas stardis varasemalt Balti mitmevõistluse meistrivõistlustel medaleid võitnud Katre Sofia Palm ja Marilis Remmel. Lisaks neile võistlevad Anna-Maria Vjazemski ning Leanne Siimumäe.

Vaata ajakava.

Tulemusi näeb SIIN.

Lisainfo:

Heiko Väät

Koondise juht

Tel: +372 516 7125

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST