U20 EM-i 2. päev | Miia Ott sai kuuenda koha

Iisraelis jätkuvatel U20 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel sai teisel päeval Eesti koondise parima tulemusega hakkama Miia Ott, kes saavutas 100 m jooksu finaalis kuuenda koha.

Ott sai 100 m jooksu finaalis kirja aja 11.58, mis andis tihedas ja tasavägises jooksus kuuenda koha. Kolmandast kohast jäi teda lahutama vaid kolm sajandikku.

800 m distantsil sai Uku Renek Kronbergs enda eeljooksus kolmanda koha ajaga 1:49.56. Finaalipääsust jäi teda lahutama kõigest üks sajandik ning kokkuvõttes tuli leppida üheksanda kohaga.

Anna Maria Millend sai 100 m tõkkejooksu poolfinaalis kirja aja 13.42, mis andis kokkuvõttes 11. koha.

Avapäeva järel seitsmevõistluses teist kohta hoidnud Liisa-Maria Lusti teine päev algas ebaõnnestunud kaugushüppega, kus ta sai kirja vaid ühe tulemuse, kuid seegi oli pooleli jäänud hüpe, mille pikkuses mõõdeti 4.29. Edasisest võistlemisest Lusti loobus.

Kuulitõukes püstitas Andri Matrov uue isikliku rekordi ning ületas 6-kilose vahendiga esmakordselt 19 meetri piiri. Tulemus 19.13 viis ta viiendana kolmapäevasele lõppvõistlusele.

Vasaraheite eelvõistlusel sai Alar Reiljan kirja tulemuse 68.17, millega teenis ta pääsu kolmapäevasesse finaali. Manfred Männamaal ei õnnestunud kahjuks kolme katsega tulemust kirja saada.

Miia Tillmann piirdus teivashüppe kvalifikatsioonis kõrguse 3.80 ületamisega, mis andis kokkuvõttes talle 17. koha.

Romet Kivi läbis 400 m tõkkejooksu ajaga 55.36, mis andis kokkuvõttes 37. koha.