U18 ja U20 vanuse mitmevõistluse Balti MV toimub Kuldigas

U18 ja U20 vanuseklassi talvised Balti mitmevõistluse meistrivõistlused toimuvad Lätis Kuldigas 10.-11. märtsil. Mõlemas vanuseklassis on võistkonnas neli noormeest ja neli neidu, arvesse läheb kolme parema sportlase (nii neidudest kui noormeestest) tulemuste summa.

U18 koondise koosseis: Lilian Turban (Nõmme KJK), Emely Karhu (Niidupargi KJK), Liis Grete Atonen (Audentese SK), Johanna Soover (Audentese SK), Eerik Haamer (TÜ/ASK), Igor Andrejev (Audentese SK), Taavi Verbo (SK Fortis), Enrico Hänilene (KJS Sakala).

Koondise liidriks on neidudest Lilian Turban, kes viis oma isikliku rekordi viievõistluses sel aastal 3760 punktini. Noormeestest on sel aastal heas hoos olnud Eerik Haamer (TÜ/ASK), kelle isiklik rekord seitsmevõistluses on 4800 punkti.

U20 koondise koosseis: Katre Sofia Palm (Saue KJK), Leanne Siimumäe (KJK Kose 2000), Marite Ennuste (Kuusalu SK), Anna-Maria Vjazemski (Haapsalu KJK), Hendrik Lillemets (KJK Saare), Marttin Lepaste (Niidupargi KJK), Grat-Magnor Kuris (KJK Saare), Kevin Sakson (Haapsalu KJK).

Neidudest on Eesti koondise liikmetest parima isikliku rekordiga Katre Sofia Palm, kes on viievõistluses kogunud 3605 punkti. Eesti koondise noormeestest on parima isikliku rekordiga Hendrik Lillemets, kes on seitsmevõistluses kogunud 4989 punkti.

Võistlusest näeb ka otsepilti. Esimese päeva otseülekanne: https://www.youtube.com/watch?v=AlsSkFPAzZo

Teise päeva otseülekanne: https://www.youtube.com/watch?v=Nkyt_l7uw3k

Võistluste ajakava ja tulemused: http://ekjl.ee/kalender/balti-noorte-mitmevoistluse-maavoistlus-599

 

Võistkonna juht:

Heiko Väät

Tel: 516 7125 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST