U16 ja U14 Eesti meistrid selguvad Rakveres

Eeloleval nädalavahetusel, 29. ja 30. juunil toimuvad Rakveres Eesti meistrivõistlused U16 ja U14 vanuseklassidele.

Starti tuleb 552 noort võistlejat ja esindatud on 45 klubi. 

Võistluste algusaeg on laupäeval kell 13.00, ajakava leiab SIIT.

U14 vanuses tulevad starti paljud noored kergejõustiklased, kelle senised suurimad võistlused on olnud TV 10 Olümpiastarti etapid. Nii on stardis hiljuti sarja finaaletapil nooremate poiste mitmevõistluses triumfeerinud Sten Erik Iir (Tartu SS Kalev), kes osaleb Rakveres 80 m tõkkejooksus, kolmikhüppes, odaviskes ja kettaheites.

Stardis on ka TV 10 Olümpiastarti finaali nooremate tüdrukute mitmevõistluse võitja Marta Ründva (Saue KJK), kes võitleb Eesti meistritiitli eest 400 ja 600 m jooksudes, kaugushüppes ja kolmikhüppes.

U16 sportlased on samuti enamjaolt TV 10 Olümpiastarti taustaga ja mitmed selle vanuseklassi noored on juba saavutanud silmapaistvaid tulemusi. Kohal on mitmeid Eesti noorterekordeid püstitanud Liisa-Maria Lusti (Audentese SK), kellelt võib nädalavahetusel oodata häid tulemusi kõrgushüppes ja kaugushüppes.

Rakveres näeb teiste seas võistlemas ka TV 10 Olümpiastarti lõppenud hooaja finaaletapil vanemate poiste mitmevõistluses esikoha teeninud Harry Richard Jäägerit (SK Elite Sport), kes teeb kaasa teivashüppes, kaugushüppes, kõrgushüppes, 110 m tõkkejooksus ja 800 m jooksus.

Samuti võistleb U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel TV 10 sarja vanemate tüdrukute mitmevõistluse võitnud Emma Kathrina Hein (Haapsalu KJK), kes osaleb Eesti meistrivõistlustel teivashüppes, kettaheites, odaviskes, kõrgushüppes, 300 m tõkkejooksus ja kolmikhüppes.

Vaata osalejate nimekirja.

Tulemusi näeb: ekjl.ee

Lisainfo:

Silvi Kask
Eesti Kergejõustikuliit
Tel: 66 77 993, 51 78 327
E-mail: silvi@ekjl.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST