TV 10 Olümpiastarti peatoetajana jätkab järgmisel kolmel aastal AS Kalev

Täna, 19. novembril toimunud  võistlussarja TV 10 Olümpiastarti 45. hooaja avaüritusel allkirjastasid Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi ja  AS Kalev juhatuse esimees Kaido Kaare sponsorlepingu, mille kohaselt jätkab AS Kalev võistlussarja toetamist ka järgmisel kolmel aastal.

Kalevi juhatuse esimehe Kaido Kaare sõnul on neil hea meel kaasa aidata väärika ja pikaealise noorte võistlussarja jätkumisele. „Kalev on läbi aastate toetanud noori sportlasi võistlussarja TV 10 Olümpiastarti peasponsorina ning meil on hea meel toetada sellest sarjast välja kasvanud ja juba märkimisväärseid tulemusi saavutanud Rasmus Mägi püüdluseid tulevatel tiitlivõistlustel,” ütles Kaare.

Hooaja avamisele noori innustama tulnud kümnevõistluse olümpiavõitja Erki Nool märkis, et spordis võisteldakse iseendale eesmärke püstitades ja ennast kaaslastega võrreldes. Sport peaks lastele olema lust ja rõõm, nii, et nad naudiksid liikumist.

Olümpiavõitjad Jaak Uudmäe ja Gerd Kanter lisasid, et oluline on ka perekonna roll ja tahe paremaks saada.

Sarja moto on: „Tule starti, olümpia ootab!“

Starti on oodatud kõik kuni 14-aastased tüdrukud ja poisid ning kooli võistkondade registreerimine toimub Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel – http://www.ekjl.ee/tv10os/voistlussarja_info

1971. aastast ETV sporditoimetuse ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv kergejõustikusari TV 10 Olümpiastarti on maailmas ainulaadne noortesporti propageeriv võistlus ja vanim saatesari Eestis.

 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST