TV 10 Olümpiastarti III etapil võistleb ligi 250 noort kergejõustiklast

Laupäeval, 2. aprillil toimub Tartu Ülikooli spordihoones noorte võistlussarja TV 10 Olümpiastarti kolmas etapp.  Tartusse saabub võistlema ligi 250 noort kergejõustiklast 60st koolist üle Eesti.

Seekordsel etapil võisteldakse kuulitõukes ning hüppealadel:

Poiste vanem vanuserühm (13-14-aastased) ja tüdrukute vanem vanuserühm (13-14-aastased) – kuulitõuge ja kõrgushüpe; poiste noorem vanuserühm (12-aastased ja nooremad) – teivashüpe ja kaugushüpe. Tüdrukute nooremale vanuserühmale sellel etapil alasid kavas ei ole.

Pärast teist etappi juhib suurte (üle 250 õpilasega) koolide arvestust Rakvere Reaalgümnaasium, järgnevad Rakvere Gümnaasium ja Viljandi Jakobsoni Kool.  Väiksemate (alla 250 õpilasega) koolide arvestuses on liider Parksepa Keskkooli, Käina Kool / Emmaste Põhikooli ja  Osula Põhikooli / Sõmerpalu Põhikooli ühendvõistkondade ees.

Võistlused algavad kl 12. Ajakavaga saab tutvuda Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.

TV 10 Olümpiastarti Tartu etapi erisaade on ETV2 eetris päev pärast võistlust ehk 3. aprillil kell 19.30.  Saate toimetaja ja režissöör Anu Säärits.
Võistlustel on kohal oma müügipunktiga Nike ning laste batuudiga Skypark.

TV 10 Olümpiastarti sarja kodulehekülg  – http://www.ekjl.ee/tv10os

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, joogipartner Vichy ning toetajad Nike, Acme, Skypark, Sportland, Orbit, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST