TV 10 Olümpiastarti 43. hooaja teine saade on nüüd järelvaadatav

Laupäeval, 1. veebruaril toimus Tallinnas võistlussarja TV 10 Olümpiastarti teine etapp. Lasnamäe Kergejõustikuhallis võistles ligi 350 noort kergejõustiklast 69 koolist üle Eesti.

TV10 Olümpiastarti 43. hooaja teine saade oli ETV eetris 8. veebruaril kell 11.15-11.45, kordus on kavas 9. veebruaril kell 18.00 ETV-s ja teine kordus 15. veebruaril kell 9.00 samuti ETV-s.

Saadet saab järelvaadata sellelt lingilt http://sport.err.ee/v/tv10/4497796e-c07a-4035-84fd-da5c0a6f537e

Millistes tantsutrennides higistas Risto Mätas enne odaviske leidmist ? Miks odaviskajad eesotsas maailmarekordimehe Jan Železny nimekate õpilastega teevad palju tõkkeharjutusi? Milliseid saladusi leiab doktorikraadi taotleva Eesti tõkkesprindi rekordiomaniku Tarmo Jallai ja teda juhendanud Jaanus Kriiski koostöös sündinud raamatust “Tõkkejooks edasijõudnutele”.

Mis on juhtunud Pärnu tüdrukutega, kes ühtäkki aina võidavad ? Mitmevõistlejate Grit ja Grete Šadeiko noorim õde, 13-aastane Jade Šadeiko kerkis nüüd, kui kasvu on 1.78, pildile.

Kumb on raskem, kas õpetaja või kohtuniku amet? Vastab tunamullu Eesti parimaks kohtunikuks pärjatud Lauri Puolokkainen.

Koolidevahelist võistlust juhivad Viljandi Paalalinna Kool ja Orissaare Gümnaasium. Kellest saab Sotši olümpiakoondise Eesti parim sportlane?

Saate autorid on Anu Säärits ja Laura Kalam, operaatorid Teet Konksi ja Magnus Suitso, helirežissöör Toomas Vimb, monteerija Villu Martverk ja režissöör Anu Säärits.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST