Tradehouse Ilukaubamaja kuulutas välja noorsportlase stipendiumi konkursi

Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2015. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada kuni 15. oktoobrini. Stipendiumi eesmärk on toetada kuni 26-aastaste noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumi suurus on 20 000 € ning see võib minna jagamisele mitme taotleja vahel.

Juba mitmendat aastat toetab Tradehouse erinevaid heategevuslikke ja sotsiaalseid projekte. Käesoleva aasta märksõnadeks olid kultuur ja sport, mille raames soovisime panustada eelkõige noorte talentide arengusse. Lootustandva noore rallimehe Timmu Kõrge sponsoreerimine oli esimene samm Tradehouse’i tulevikku vaatavast visioonist, mille raames toetame iga-aastase 20 000€ suuruse spordistipendiumiga andekaid noorsportlasi teel oma karjääri tippu. Ralliekipaaž Timmu Kõrge ja Erki Pints saavutasid Auto24 Rally Estonial auväärt 3. koha ning liiguvad nüüd edasi Eesti meistri tiitli suunas.

Tradehouse OÜ tegeleb professionaalsete ilutoodete maaletoomise ja turustamisega, olles number üks partner iluteenindajatele üle Eesti.

Rohkem infot stipendiumi ja taotluste esitamise kohta – www.tradehouse.ee/stipendium

Laura Kuldkepp
Tradehouse OÜ
Turundusjuht
tel: 680 1601
e-post: laura@tradehouse.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST