Tõstmiskoolitus kergejõustiklastele Alar Seimiga

Sportlaskomisjon korraldab tõstmistrenni ja koolituse, kus kaetakse kõik vajalikud tõsteharjutused näiteks rebimine, rinnalevõtt jms. Alustatakse harjutustest, mis lihvivad tehnikat, et saaks treeningust maksimaalset kasu.

Treeneriks on maailma hõbedamehe Mart Seimi isa ja treener Alar Seim, kes on ka ise mitmeid kordi tulnud tõstmises Eesti meistriks. Ühte gruppi on oodatud 8 kergejõustiklast ja kõrvaltvaatajateks piiramatu arv treenereid. 

Aeg: Laupäev, 14. märts
1. grupp 15:00 – 16:30 (8 sportlast)
2. grupp 16:30 – 18:00 (8 sportlast)

Registreerimine hiljemalt 12. märtsiks aadressil: https://forms.gle/GPZVjb4id5ZYBg4o7

Treening ja koolitus on sportlastele tasuta. Treeneritel, kes soovivad koolitust vaatama tulla, palume samuti lingi kaudu end registreerida ja tasuda kassas sissepääsupilet 3.50 €.

Klassikalist tõstmist peetakse enamuse spordialadele üldfüüsilise (jõu)ettevalmistuse alustalaks. Vigastuste vältimiseks ja parima tulemuse saavutamiseks on väga tähtis omada tõsteharjutuste sooritamisel õiget tehnikat. 

Alar Seim on tulnud neli korda kahevõistluses ning kuus korda üksiktõstetes Eesti meistriks. Tema isiklikuks rekordiks jäi 392,5 kg (rebimises 165kg, tõukamises 227,5 kg). Paralleelselt personaaltreeneri tööga tegutseb Seim Spartas enda poja Mart Seimi treenerina. Mart Seim on 2015. aasta MM-i hõbemedalist üliraskekalus ning EM-i pronksmedalist 2016. aastal.

EKJL Sportlaskomisjoni Facebooki leht

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST