Toimus Eesti kergejõustikutreenerite aastakonverents

Eesti Kergejõustikuliidu treenerite aastakonverents toimus laupäeval, 2. novembril Tallinnas, Pirita Marina hotellis. Konverentsil jagati treenerite jaoks olulist infot, tutvustati erinevaid uuendusi ning põnevate ettekannetega esinesid erinevate alade spetsialistid nagu lastemajateenuse juht Anna Frank-Viron ja füsioterapeut Katre Lust-Mardna. Koolitusel osales 71 treenerit.

Esimeseks esinejaks oli EKJLi peasekretär Sirje Lippe, kes andis ülevaate olulisest infost, mis puudutab treenerite kutsekvalifikatsioonisüsteemi, järgmise aasta koolitusi ning käesolevad suuremaid projekte. Tehnilise komisjoni esimees Peeter Randaru andis ülevaate 2020. aasta võistluskalendrist ja järgmise aasta suurematest muudatustest ning võistlusmääruste ja juhendite muudatustest.

Seejärel selgitas EKJLi saavutusspordi juht Kristel Berendsen uue hooaja lähetustingimusi. Treener Romet Mihkels vahendas värskeid muljeid Bakuust, kus toimusid selle aasta noorte olümpiamängud.

Sportlaskomisjoni liige ja sportlane Annika Sakkarias tegi ettekande enda treeningutest ning motivatsioonist, kuidas ta töö ja kooli kõrvalt on leidnud tahet kergejõustikku siiani teha.

Huvitava ettekande tegi Lastemajateenuse juht Anna Frank-Viron, kes rääkis laste ja noorte seksuaalsusest ning seksuaalsest väärkohtlemisest spordis. Audentese uut süsteemi tutvustas Audentese Spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver.

Päeva lõpetas huvitava ettekande ning praktiliste harjutustega füsioterapeut Katre Lust-Mardna, kes käsitles ideid ja harjutusi vigastuste riski vähendamiseks.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST