Toimus Eesti kergejõustikutreenerite aastakonverents

Eesti Kergejõustikuliidu treenerite aastakonverents toimus laupäeval, 3. novembril Tallinnas, Oru hotellis. Konverentsil jagati treenerite jaoks olulist infot, tutvustati erinevaid uuendusi ning põnevate ettekannetega esinesid erinevate alade spetsialistid nagu kommunikatsioonikonsultant Raul Rebane ja toitumisteadlane Raivo Vokk.

Esimeseks esinejaks oli EKJLi tehnilise komisjoni esimees Peeter Randaru, kes andis ülevaate 2019. aasta võistlusjuhenditest ja -kalendrist ning tutvustas maailma kergejõustikus kehtima hakkavat uut reitingusüsteemi.

Seejärel selgitas EKJLi tehniline spetsialist Kaupo Nõlvak EKJLi andmebaasi „Opentrack“ toimimise põhimõtteid ning EKJLi saavutusspordi juht Kristel Berendsen tutvustas uue hooaja lähetustingimusi.

Treener Jarko Koort vahendas värskeid muljeid Argentinast Buenos Airesest, kus toimusid noorte olümpiamängud. Oma etteastest ja kogemusest rääkis ka Koorti õpilane, teivashüppaja Eerik Haamer, kes sai noorte olümpial neljanda koha.

EKJLi kutsekomisjoni esimees Henn Vallimäe andis põhjaliku ülevaate kutsekvalifikatsiooni süsteemist ning koolitustest.

Päeva lõpetasid huvitavad ettekanded kommunikatsioonikonsultandi Raul Rebase ning toitumisteadlase Raivo Voki esituses. Rebase ettekande teemaks oli „Mis on sportlase toode?”, Vokk kõneles teemal “Toiduga toimekust trennis ja tervist!”

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST