Tippspetsialistid jagasid EKR 5 erialasel tasemekoolitusel oma teadmisi

Katre Lust-Mardna ja Signe Valgemäe praktiliine koolitus. Foto: EKJL

22.-24. märtsil korraldas Eesti Kergejõustikuliit Tallinnas EKR 5 erialase tasemekoolituse, mis pakkus osalejatele oma ala tippspetsialistide koolitusi.

Teiste seas olid koolitajateks toitumisnõustaja Kerstin Joandi, füsioterapeudid Risto Jamnes, Katre Lust-Mardna ja Signe Valgemäe, spordiarst Pii Metsavas, spordimänedžer Aivar Karotamm.

Koolituse ühe laiema teemana käsitleti vigastusi ja nende ennetamist, lisaks teooriale toimusid ka praktilised tunnid. Jüri Järv viis läbi sporditurunduse ja sponsorluse koolituse, samuti andis ülevaate organisatsiooni juhtimisest. EKJLi kohtunikekogu juhatuse liige Peeter Randaru tegi ettekande teemal “Võistlussüsteemid kergejõustikus ja treener võistlusolukorras”. Aivar Karotamm rääkis sportlase manageerimise põhisuundadest ning Karl Rinaldo viis läbi praktilise meediakoolituse. 

Koolitusel osalenud Nõmme KJK treener Anu Vackermann ütles, et jäi koolituse programmiga rahule. Kõige rohkem uusi teadmisi sai treener enda sõnul just füsioterapeutide Katre Lust-Mardna ja Signe Valgemäe poolt läbi viidud praktilistest tundidest. “Minule meeldis koolituse programm oma mitmekesisuse poolest, osalesin laupäeval ja pühapäeval. Väga asjalikud ja huvitavad olid laupäevased praktilised füsioteraapia tunnid, sain palju uusi harjutusi ja proovisin neid juba ka trennis laste peal. Lisaks sain enda rühi ka kohe paremaks,” kommenteeris Vackermann. “Pühapäevased loengud olid samuti väga mitmekesised ja põnevad, uut infot sain nii Jüri Järvelt, Aivar Karotammelt, Peeter Randarult kui Karl Rinaldolt,” lisas Vackermann.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST