Tänusõnad U23 ja U20 Euroopa meistrivõistluste läbiviijatele ja kohtunikele

Foto: Raul Mee/EKJL

Kaks pingelist ja palavat nädalat Kadrioru staadionil on seljataga. Euroopa U23 ja U20 meistrivõistlused said hästi läbi viidud. Seda kinnitab Euroopa Kergejõustikuliidu juhtide ja asjatundjate poolt antud kõrge hinnang kõigile võistluste ettevalmistamisel ja läbiviimisel kaasa löönuile, sealhulgas kergejõustikukohtunikele. 

Tunnustati meie kohtunikekogu väga head võistlusmääruste tundmist, distsiplineeritust ja organiseeritust. Kiideti kohtunike suhtlemis- ja võõrkeelte oskust. Kõiki üllatas meie kohtunike, sealhulgas juhtuvkohtunike, noorus. 

Täname kõiki Euroopa U23 ja U20 meistrivõistlustel tegutsenud kergejõustikukohtunikke!

Täname meie klubisid SK Elite-Sport, SK Fortis, Nõmme KJK, SK Lindon, Audentese SK, SK Altius, KJS Sakala, KJK Lõunalõvi, Tartu SS Kalev, TÜ ASK, NPSK Narvik, KJK Kalev-Sillamäe, KJK Atleetika, Kuusalu SK ja KJK Kose 2000, kelle tublid noorsportlased moodustasid valdava enamuse võistluste kohtunikekogu koosseisust!

Täname SK Lindon vapraid korvitüdrukuid, meie kohtunike järelkasvu!

Täname suurepäraselt hakkama saanud noori referiisid, vanemkohtunikke ja spetsialiste: Mariliis Muuga, Emili Liis Osula, Elisa Annamaa, Kätlin Koplus, Anete Loreen Saar, Hanna Otsmann, Rasmus Talv, Grete Hollo, Saina Mamedova, Darja Predbannikova, Frank Joonas Ellam, Merily-Anett Hallik, Hella Tõnts, Rasmus Majas, Mia Maiste, Mark Jakob Jakson, Hanka Maiste, Alar Reiljan, Martin Trumm, Aarne Lääne, Greete-Liis Krapp, Iiris Jõgi, Pilleriin Türnpu, Kristelle Reiser! 

Täname staažikaid Euroopa U23 ja U20 meistrivõistluste kohtunikke! Tore, et olete veel rivis ja oma oskusi ning kogemusi noortele edasi annate, neile  nõu ja jõuga abiks olete!

Allan Pilt – 2021.a. U23 ja U20 Euroopa meistrivõistluste peakohtunik
Peeter Randaru – Eesti Kergejõustikuliidu tehnilise komisjoni esimees
Erich Teigamägi – Eesti Kergejõustikuliidu president.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST