Täna toimub Heitjate seeriavõistluse teine etapp

Heitjate seeriavõistluse teine etapp toimub teisipäeval, 4. juunil Tallinnas TTÜ staadionil ja Audentese staadionil. Võistlus on ka üheks koondise katsevõistluseks 22.-23. juunil Dublinis toimuvaks Euroopa võistkondlikuks karikavõistluseks.

Odaviskajatest on stardis meie esinumbrid Risto Mätas, Tanel Laanmäe, Raine Kuningas ja Linda Treiel. Teistel heitealadel on samuti võistlemas meie paremik – nii on kettaheites stardis Märt Israel ja Martin Kupper, vasaraheites Martin Lehemets ning naiste samal alal Kati Ojaloo ja Maris Rõngelep, naiste kettaheites Anu Teesaar ja Kätlin Tõllasson, kuulitõukes Raigo Toompuu ning naiste samal alal Kätlin Piirimäe ning Linda Treiel.

Heitjate seeriavõistlusel on kavas kõik heitealad. Vasaraheitevõistlus toimub algusega kl 14 TTÜ staadionil. Teistel heitealadel selgitatakse paremik Audentese staadionil, kus võistlused algavad kl 16.00. Võistluse detailse ajakava leiab Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt.

Pikkade traditsioonidega Heitjate seeriavõistlus toimub juba 44. aastat.

Heitjate seeriavõistluse peasponsorid on Balteco, DFDS Seaways, Exmet ja Jetoil.

Heitjate seeriavõistlust toetavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Eesti Kultuurkapital, Nike, Sportland, Crocs, Buff, Olympic Casino, digiprint.ee, Levi’s, Triobet Kardikeskus, Author, Saaremaa Lihatööstus, E-Piim, Kadarbiku, Lotus Timber, Tallinna Puhastuse TÜ, Aivar Karotamm Management, Põrrand & Zein

Lisainfo:
Ants Kiisa
Heitjate seeriavõistluse peakorraldaja
antskiisa@gmail.com
Tel: 5664 0851

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST