VAATA | TV 10 Olümpiastarti hooaeg jätkus Lasnamäel

Foto: Marko Mumm/EKJL

TV 10 Olümpiastarti hooaja teine etapp toimus Lasnamäe kergejõustikuhallis.

TV10 olümpiastarti noortesarjast on sirgunud 26 Eesti kergejõustiklast, kes jõudnud suurele olümpiale. Neist tituleeritum, Gerd Kanter, on võitnud olümpiamängudel kulla ja pronksi. Stardis on uued noored, kes unistavad suurelt. Harry Lembergi talendikas õpilane Marietta Verst Luunja Keskkoolist ei sära ainult spordiareenil vaid vallutas nüüd lauljana ka Tähtede lava. Selles uusi laulutähti avastavas ETV saates esines ka tõkksprindis esikümnesse jõudnud Mirtel Kollo Westholmi Gümnaasiumist.

51. hooaja teine etapp peeti Tallinnas ning erinevaid emotsioone ja mõtteid jagavad veel: Sebastian Nuutmann Gustav Adolfi Gümnaasiumist, Lisandra Häling Saue Gümnaasiumist, Lauretta Alliksaar Paikuse Koolist, Siim Lepp ja Ron-Marcus Laurik Peetri Põhikoolist, Ellen Ingrid Aadamsoo Prantsuse Lütseumist, Kaspar Isand Tallinna Inglise Kolledžist, Liisi Aadusoo Salme Põhikoolist, Annaliisa Aren Türi Põhikoolist, Oliver Ojanurm Laagri Koolist, Alina Ionova Sillamäe Eesti Põhikoolist ja olümpiavõitja Erki Noole juhendamisel teivashüppes esikoha saanud Paula Pällin Vanalinna Hariduskolleegiumist.

Võistkondlikus arvestuses tõusid uuteks liidriteks Rakvere Reaalgümnaasium ning Orisaare Gümnaasiumi ja Tornimäe Põhikooli ühendtiim.

Saate toimetaja ja režissöör Anu Säärits:

II etapi pildigalerii kergejõustiku Facebooki lehel
Tallinna etapi Tulemused

TV 10 Olümpiastarti on 1971. aastast Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv sari, millest on  sirgunud 26 olümpiamängudele jõudnud kergejõustiklast ja kogemusi saanud paljude teiste alade koondislased.      

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, toetajad Nike, Acme, Super Skypark, Sportland, Orbit, Värska Originaal, Eesti Kultuurkapital, ERR ja Eesti Olümpiakomitee.

Lisainfo:
Silvi Kask
EKJL, võistluste korraldaja
silvi@ekjl.ee
5178327

Anu Säärits
ERR, spordisaadete toimetaja
anu.saarits@err.ee
5150829